Şimdi Ara

hiç sevenim yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok kötü bir his, bazı insanlar çok küçük şeylerle mutlu oluyorlar ama olamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Pirlere niyaaaaaaaz ederiiiiizzzzzzz!
  • Çok küçük şeylerden kastın ne hocam? O küçük şeyleri sen ne kadar yaşadın da mutlu olamadın? Ya da insanlar o küçük şeyleri tek başına yaşasalar mutlu olabilecekler miydi?

Bence sen yalnız oldugun için mutsuzsun. Sevenim yok diyorsun ama senin ne kadar sevdigin insan var bu soruları kendine sormalısın bence.
  • Benim de hiç sevenim yok.Bundan sonra pek de umrumda değil gerçi alıştım artık.
  • Düşündürdün de benim de sevenim yokmuş lan.
    Neyse kimse sorun teşil etmesin gerisi umrumda değil.
  • Mutlu olmak için çok sebebiniz vardır ama siz fark etmiyorsunuzdur. Bu duruma benzer seyleri bende yaşadım yaşıyorum da hala ama inanın ki tek sorun şükürsüzlük. Elimizde ki nimetlerin kıymetini bilmiyoruz tek sorun bu. Elinizde ki imkanları düşünün biraz sağlığınızı örneğin insanlari ne gibi sorunlarla uğraşıyor.

Bunları yazarken benzer durumları yaşamış bi insan olarak söylüyorum. Insanların yaptıkları hareketler bana da saçma gelir özellikle her bi halta gülmeleri ama bu gülme mevzusu gençliğin simarikligindna başka bir şey deil

Kısacası elinizdeki fırsatları görüp farkına varın ve hayatınınsa başarılı olmak için bir şeyler yapın ve çevrenizdeki insanlara iyi davranıp onları sevin saygı duyun

Benim ki sadece tavsiye tabii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ramazans038 -- 3 Mayıs 2018; 9:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazans038 R kullanıcısına yanıt
    @klakson çalan adam

Çevremde görüyorum en basitinden iyi bir yemek yiyince mutlu olan insanlar var ama bunu cimrilikle yapıyorlar.

Yalnız olduğumun farkındayım zaten.

@ramazans038

Bu düşünceleri aklımdan çıkartamıyorum sorunum bu zaten yoksa kimse yüzüme gelip sevmiyorum demez. Çok yıpratıyor bu durum beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan dünya nideriiiiizzzzz!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı durumdayız :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adnan mersedes A kullanıcısına yanıt
    Insanın saçma sapan şeyler düşünmesinin bu düşünceleri aklından cikartamamasijin sebebi inan ki boş kalmak boş zamanının fazla olması böyle zamanlarda inan kendine dert üretiyor (ben boyle olduğunu düşünüyorum)

Sürekli bir şeyler ile meşgul olursan böyle olmaz bu düşüncelere kafanı takmazsın düşünceler aklından gider diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.