Şimdi Ara

Hiç kullanılmayan telefon için en iyi tarife hangisidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evde hiç kullanmadığım, sadece banka v.s. istediği için tuttuğum ve İnternet bağlantısında kullandığım bir hat var. Tarifesi Standart hat ve her ayda 27-28 liradan aşağı fatura gelmiyor. Hangi tarifeye geçirirsem en az öderim.

Birde ayda ortalama 150-200 dakika konuşulan bir hat var. Bunun için ev avantaj 200 tarifesi mi en uygunudur.

Cevaplar için teşekkürler.

• Arkadaşlar bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.
  • bence klasik hat tarifesine geç, bu tarifede bildiğim kadarıyla sabit ücret 13-14 tl arası bişi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

bence klasik hat tarifesine geç, bu tarifede bildiğim kadarıyla sabit ücret 13-14 tl arası bişi.

Bende telekomu bu tarife için aradım. Bu tarifeye geçiş olmadığını söylediler.
  • desenize telekom resmen soygunculuğa başladı, hayırlı olsun.
  • şu an geçilebilecek en ucuz tarife 19 liralık ev avantaj 100 daha ucuzu maalesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi

şu an geçilebilecek en ucuz tarife 19 liralık ev avantaj 100 daha ucuzu maalesef yok

Yani hattı hiç kullanmasak bile 20-22 lira arası her ay fatura ödeyeceğiz. Ne güzel firma bu Türk Telekom. :)
  • evavantaj 100 tarifesinde herşey dahil 19 tl dir daha fazla ödemezsin, ancak sanırım sizden habersiz telefon kullanılıyor çünkü standart hatt hiç kullanılmıyorsa 15-16 tl gibi bir fatura gelmesi lazım, ev avantaj 100 de hiçolmazsa sabit telefonlr ile 100 dk bedava var
  • tarifelerle ilgili detaylar bu adreste var. isteyen göz atsın ama kazık her zaman kazıkhttp://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/BireyselUrun/Evde/Ses-Hizmetleri/Telefon/Ev-Telefonu/tarife#DigerTarifeler

Yeni Aboneliğe ve Geçişe Kapalı Tarifeler

StandartHATT, KlasikHATT, KonuşkanHATT, YazlıkHATT tarifeleri 8 Ocak 2010 itibari ile yeni abone alımına ve tarife değişikliği kapsamında tarife geçişine kapanmıştır. 8 Ocak 2010 tarihine kadar bu tarifelerimizden birisini seçmiş olan abonelerimiz için tarifesinin koşulları aynen geçerlidir.8 Ocak 2010 tarihine kadar abone olmuş müşterilerimiz tarife değişikliği ile StandartHATT tarifesini seçebilirler.

• bizi de aradılar şimdi ev avantaj 100'e geçin diye. kabul etmeyeceğim. Zaten pek kullanmıyoruz telefonu. ayda en fazla 22 lira geliyor ki; türk telekom bunlara abone alımını neden kapatsın. Burda bir adilik sezdik. Geçmiyorum ev avantaj 100'e.
  • quote:

evavantaj 100 tarifesinde herşey dahil 19 tl dir daha fazla ödemezsin, ancak sanırım sizden habersiz telefon kullanılıyor çünkü standart hatt hiç kullanılmıyorsa 15-16 tl gibi bir fatura gelmesi lazım, ev avantaj 100 de hiçolmazsa sabit telefonlr ile 100 dk bedava var

ev telefonunu supernumaraya taşı onda sabit ücret yok sanırım
  • Evden aramayı kapattır dışarıdan arama açık olsun 12 liraya mı düşüyor ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_fosil

quote:

evavantaj 100 tarifesinde herşey dahil 19 tl dir daha fazla ödemezsin, ancak sanırım sizden habersiz telefon kullanılıyor çünkü standart hatt hiç kullanılmıyorsa 15-16 tl gibi bir fatura gelmesi lazım, ev avantaj 100 de hiçolmazsa sabit telefonlr ile 100 dk bedava var

ev telefonunu supernumaraya taşı onda sabit ücret yok sanırım

http://www.superonline.net/bireysel/urunler/telefon/super-numara.aspx

• En iyi telekom tarifesi kapalı olan hattın tarifesidir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Evden aramayı kapattır dışarıdan arama açık olsun 12 liraya mı düşüyor ne

Ben onu yaptırmıştım fakat sabit 18 lira geliyor her ay, standart hat tarifesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

En iyi telekom tarifesi kapalı olan hattın tarifesidir. :)

• lvd.disappear L kullanıcısına yanıt
    StandartHat 48₺ olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

yuh

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

12 yıl önceki konuyu hortlatiyosun ya senide tebrik ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt
    Hort amaçlı yazmadım, aynı tarifenin fiyatına baktım (kendim de kullanıyorum) ve nereden nereye gelmiş amacıyla yazdım hocam. Kusura bakma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.