Şimdi Ara

Hiç kötü pcsi olan yokmu? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
500
Cevap
4
Favori
24.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oynayacağım tek oyun fifa ve pes serisi.Monitör hariç 3-4 k bütçe ile bir masaüstü toplayabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Intel Core2Duo 7300
    2Gb DDR2 800Mhz
    O/B uyduruk ekran kartı
    500GB 7200rpm HDD
    Wasisdas 10
    Acer Aspire 5315 mi ne.
    ---
    Telefonda Asus Zenfone Selfie
    Snapdonthedragon 650
    3GB Ram
    32GB Rom
    Geberoid 6.0

• Selam
  • Sigara ve Alkole vereceğim para ile 2018'de sistem topladım şimdi almaya kalksam 24 bin tl tutacaktır. Kasa ve Güç kaynağı sadece hesaplandığında 5 bin tl'ye yakın fiyat çıkıyor.

Hiç kötü pcsi olan yokmu?
  • Bu sıkıntı bende pc için değilde telefon için yaşıyorum. 7 aydır snapdragon 845li 6 gb ram li telefon kullanıyorum. Telefonda yaptığım tek şeyde youtube whatsapp instagram. Şimdi aklım tekrar ios kaydı. Satıp kredi çekip iphone se almamak için zor tutuyorum. Eskiden 2 yıl iphone se 1.nesil kullanmıştım. Tadı damağımda kaldı.
  • Kredi neden çekiyorsun 2*3 aylık maaşını biriktir ve al kredi çekeceksen hiç alma yazıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Kredi neden çekiyorsun 2*3 aylık maaşını biriktir ve al kredi çekeceksen hiç alma yazıktır
    Ben öyle biriktiremiyorum. Zaten 200 lira falan faiz alıyor. Bizim ülkenin kurları sağolsun satarken zarar ettirmiyor.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam kasa modeli nedir acaba ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İnanın güncel bir sistem toplasam artık 4-5 sene bu bölüme ugramam.Hep böyle oldu .Sistem almanın hayali de bir başka güzel.Almasam bile planlarını yapmak beni mutlu ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cooler Master H500M kullanıyorum tedarik etmesi çok zor olmuştu
  • Valla benim laptop celeron işlemcili ayni anda bi kac şey açınca 10 15 sn kitleniyor. Yine de çok işimi görüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: melikulupinar

Forumda üst seviye X model işlemci diyenleri saysak ülkeye ithal edilenden fazla çıkabilir.

Özellikle marka fanboyları sahip oldukları değil, hayallerindeki işlemciyi yazıyorlar. Hem böylece diğer markaya çamur atarken elleri rahatlıyor.

Bakma sen buradakilere. Bana göre en az yarısı gerçekdışı.
    Bu kadar yüksek model işlemci ile ne yapıyorlar? bende ryzen 2600 var çoğu AAA oyunda sadece %30 kullanımda oluyor?
  • Valla macbookum artık yavaşladı. Yenilemem lazım 2017 sonunda mı ne aldım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asrock z77 extreme4
    i7 3770k 4.6ghz delidli
    8gb DDR3 1600mhz
    MSI hd7850 2gb
    750 Evo 120gb ssd
    250gb 7200rpm HDD
    Haf 912 kasa, xfx 650w 80+psu

2012de almıştım, ddr4 geçmek ve 6/12 veya 8/16 yapmak istiyorum ama monitör de yenilemem lazım su anki 1050p 60hz, 1080p 144hz iyi bir monitör istiyorum. Nereden kisarsam kisayim 12-13 binin altına düşmüyor. Şimdilik devam

• 2014'te 2500-3000 TL arasında topladığım PC'de halen hiçbir donanım güncellemesi yapmadan kullanmaktayım. Bir tek monitör yenilemek zorunda kaldım hem PC hem de PS4 Pro'yu aynı monitörde kullanabilmek için. Güncel AAA oyunlar için makine yetmemeye başladı. Yatırımı konsola kaydırdım.

• dolar yine 2-2.5 lira olsaydı 2080 ti'lar havada uçuşurdu.
  • İmzamdaki sistemi yeni topladım. Sistemin geri kalanı messi-neymar-suarez şampiyonlar ligi kadrosu, ekran kartı amatör küme takımı gibi

• Henry cavil bile ryzen 9 3900x takıyor
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.