Şimdi Ara

Hi-Level Ultra Speed 120GB - 167,99TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hi-Level Ultra Speed 120GB 2.5" 550MB/s - 530MB/s SSD30ULT/120G
    https://urun.n11.com/hard-disk/hi-level-ultra-speed-120gb-25-550mbs-530mbs-ssd30ult120g-P228141319

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 169 TL 150/50 çekle 119 TL 20 tlde TEB den iade gelse 99 tl gelir.
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hi-level-120gb-ssd-disk-ssd30ult-120g-aparat-333605818

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

169 TL 150/50 çekle 119 TL 20 tlde TEB den iade gelse 99 tl gelir.
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hi-level-120gb-ssd-disk-ssd30ult-120g-aparat-333605818

Avantajixide unutmayalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssd. ler ilginç bir şekilde düşüş gördü ,döviz düştü desek yok öyle bir şey ,o zaman nasıl oluyor ?

• Alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

ssd. ler ilginç bir şekilde düşüş gördü ,döviz düştü desek yok öyle bir şey ,o zaman nasıl oluyor ?

özellikle son bir haftada ılgınc sekilde dusuyor kokusu cıkar elbet

• tnt-2 kullanıcısına yanıt
    işin kötü tarafı 1-2 ay önce bazı arkadaşlara ssd. alıp taktım (hdd. arızası vardı) adamlar şimdi fiyatlara baksa diyecek ücret almadan hayrıma yapıyorum diyor ama ssd. fiyatı buymuş, bizi kandırmış demeseler (üstelik kupon falan kullanmıştım ama yine de şu fiyatların çok üstündeydi)
    gerçi faturasını da verdim neyse ki :)

ilginç bir durum ise son aldığım sandisk ssd. ler aşırı yavaş (rastgele hızları) nedense ?

• 10 lira fazla verip SanDisk v.b. bilinen bir marka almak daha iyi olur. Hi-level fason üretim.

• Hi-Level Ultra Speed 120GB - 167,99TL

25 tl de y.krediden puan veriyor 2 hdd 292 tl ye maloluyor, hala almadım beklıyorum.

• Hi-levelin hafıza kartını almıştım 2 günde durduğu yerde bozuldu.
    sandisk felan kovalayın bence.

• Hi level ürünleri biraz vasat gibi, Sandisk olaydı iyidi.

• daha önce 2 sene hi level ssd kullandım hiç bir sorun yaşamadım..Garantili ürün sonucta.

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    Hocam sd card almayı düşünüyorum ama aciliyeti yok. acaba sd card ve ssd fiyatları arasında parallelik var mıdır ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

ssd. ler ilginç bir şekilde düşüş gördü ,döviz düştü desek yok öyle bir şey ,o zaman nasıl oluyor ?

çünkü samsung 30tb ssd üreteceğini duyurdu, bunun ne alakası var diye sorarsan yavaş yavaş kapasiteler artıyor giriş seviyesi ssd'ler ucuzluyor, yakında 120gb bile kalkar piyasadan. Eskiden harddiskte böyle pahalıydı hatta 10-20gb harddiskler varken 120gb hdd çıkınca millet ooo çekiyordu, ileride ssdler'de böyle olacak 1-2tb hatta 10tb ssd'leri kolay bir şekilde alabileceğiz.

• Güncel fiyat 165,99TL

• gördüğüm ilk hdd 256mb di. windows 95 kurmuştum. o günlerde bugünleri hayal bile edemezdim sanırım.

konuya dönersek 128ler yavaştan kayboldu cidden aliexpreste bile çinliler eskisi gibi satmıyor. demek ki verdiğiniz bilgi baya etkili

• 101 in sattığı marka değilmi.kaç tane hafıza kartı aldığımı unuttum hepsi bozuldu.en iyisi kingston.

• 15 lira daha koyun 179 liraya adata su650 alın kalite olarak sandiski de bunu da katlar (120gb olan sandisk modeli için konuşuyorum)

• çok çabuk bozulan bir marka. Aynı ssd 2 defa bozulup garantiden değişti. 1 ay içinde bozulmalar gerçekleşti.

• Adata iyi gibi ya 520 okuma 450 yazma hızı var su650 120gb .Bu gidişle 0 fiyatı 140 150 seviyelerine düşünce bir tane daha alıp raid 0 yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Warknife_ -- 7 Mart 2018; 17:12:58 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.