Şimdi Ara

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
26
Favori
83.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kndrcı

Kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan... bende sızmadan dolayı geri verecektim vazgeçtim.. dün de duvara astım kanalları yeniden yükleyip düzenlicem.. Abiler kanal listesini ve nasıl yapılacagını banada yollarmısınız size zahmet.. çok teşekkür ederim..

aksam 6 gıbı yollarım
    bır de duvara ne sekılde astınız ben de asıcam ama kendı aparatına guvenemedım yeterlı oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

quote:

Kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan... bende sızmadan dolayı geri verecektim vazgeçtim.. dün de duvara astım kanalları yeniden yükleyip düzenlicem.. Abiler kanal listesini ve nasıl yapılacagını banada yollarmısınız size zahmet.. çok teşekkür ederim..

aksam 6 gıbı yollarım
    bır de duvara ne sekılde astınız ben de asıcam ama kendı aparatına guvenemedım yeterlı oluyormu ?

Ben de astım duvara geçen gün ama ışık sızması deli ediyor beni. sağ tarafta ciddi sızma var ama süreç uzun olur diye üşeniyorum :/ Ben sonradan bir tane daha aldım uyguna bulunca anneannem istedi ama şimdilik bende duruyor üstüne yatabilirim Ama ilk aldığımız tv ye göre ciddi anlamda ışık sızması var sağ tarafta. İlk tv ips gibi mübarek nazar değmesin bir gram ışık sızması yok. ikincide çok şey denedim geçermi acaba diye ama geçmiyor. En son duvara astım dümdüz zeminde dursun dedim gene aynı

Ama duvarda çok güzel durdu. altına da bir sound bar iyi gider vallaha. teknosa da 500 liralık bir LG 299'a düşmüş alsam mı acaba dedim geçen ama yeter bu kadar masraf artık

Duvara asacaksanız kendi apartları dolukça sağlam. Duvara iyi monte edilirse sorun çıkmaz ama güvenemiyorsanız mafsallı olmayan uzatmasız duvar aparatlarından alın. Metal olanlar elbette kutu içinden çıkanlardan daha sağlam oluyor. :D

• Merhaba sızma için ne tür çözümler denediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

quote:

aksam 6 gıbı yollarım

Ben de astım duvara geçen gün ama ışık sızması deli ediyor beni. sağ tarafta ciddi sızma var ama süreç uzun olur diye üşeniyorum :/ Ben sonradan bir tane daha aldım uyguna bulunca anneannem istedi ama şimdilik bende duruyor üstüne yatabilirim Ama ilk aldığımız tv ye göre ciddi anlamda ışık sızması var sağ tarafta. İlk tv ips gibi mübarek nazar değmesin bir gram ışık sızması yok. ikincide çok şey denedim geçermi acaba diye ama geçmiyor. En son duvara astım dümdüz zeminde dursun dedim gene aynı

Ama duvarda çok güzel durdu. altına da bir sound bar iyi gider vallaha. teknosa da 500 liralık bir LG 299'a düşmüş alsam mı acaba dedim geçen ama yeter bu kadar masraf artık

Duvara asacaksanız kendi apartları dolukça sağlam. Duvara iyi monte edilirse sorun çıkmaz ama güvenemiyorsanız mafsallı olmayan uzatmasız duvar aparatlarından alın. Metal olanlar elbette kutu içinden çıkanlardan daha sağlam oluyor. :D

Sonunda sokturteceksin o televizyonu bana

Polarizer katmanlar ile metal kasa arasina siyah tek yonlu sunger bant yapalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ado -- 30 Mart 2016; 18:48:46 >

• Ado kullanıcısına yanıt
    yakalandık burada mıydın hocam sen
  • Arkadaslar bizim icin bir sonraki hedef usb uzerinden smart uygulama yukleme veya gelistirma olmalidir ne oldu korktunuz mu? imkansiz mi?biraz zaman alir ado kardes fikriniz nedir olamaz mi hdd veya usb maunt edilecek oradan gelistirdigimiz uygulamalar calisacak yani tv nin beyni kismen orasi olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddkorkut -- 31 Mart 2016; 11:40:39 >
  • forumda verılmıstı ama tekrar yazıyım kanal lıstesı duzeltmek ıcınhttp://dosya.co/5nxk42sk31e3/Nova_SatcoDX.exe.html
    ayrıca bende dsmart modul var kanal lıstem :http://dosya.co/o1wz1zr17wkc/uploaded_service_list.sdx.html
    en azından yol olur maya olmadan ekmek olmaz derler

• Arkadaslar ben 4k ve hd kanallardan memnun degilim acaba merkezi uyduda mi sikinti var? Veya ayarlar suan dinamikte baska bir ayarmi yapmam gerek? Yada olmadi uyduyu sokup teledunya takicam belki onun kalitesi daha yuksektir.

• arkadaslar bu tv'nin smart menusunde netflix uygulamasi var mi? ben seg 49sd6100 kullaniyorum -sanırım ikisini de vestel yan sanayi olarak üretiyor- smart uygulamalari yetersiz görünüyor. netflix yok, lig tv uygulamasi, youtube uygulamasi goruntu kalitesi cok kotu. mesela internet tarayicisindan dizipub'a girip full ekran 720p dizi izleniyor ama ps3 ün youtube uygulamasi ile bu tv'nin youtube uygulamasında görüntü kalitesi olarak ciddi fark var. bu nedenle smart özellikleri yerine ps3 kullaniyorum. acaba bu tv'nin smart hub'i nasil?

• uhl950 bulamadım hl960 aldım 1500tl ye

sonraki günde 11700 tl ye 55uhl950 buldum ve alamadım tabi :)

nasıl bi şans varsa bende artık :) 55 baya büyükmüş aslında tam benim odaya göre1 gün önce görseydim keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

uhl950 bulamadım hl960 aldım 1500tl ye

nasıl bi şans varsa bende artık :) 55 baya büyükmüş aslında tam benim odaya göre1 gün önce görseydim keşke

55 i iyiki alamamışsınız hocam çünkü 4K tunner desteği yok onda :)
  • quote:

quote:

Hl 960 da da yok 4k tuner keşke 200 farkla 55 alabilseydi

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara1234

quote:

quote:

Hl 960 da da yok 4k tuner keşke 200 farkla 55 alabilseydi

valla 2 aydır arıyorum tv peşindeyim 48lüğün siparişini verdik karttan para çekildi o günün ertesi 55i o fiyata buldum

4k 3d çok önemli dğeil benim oda çok büyük o yüzden ekran önemliydi

neyse her işte vardır bi hayır :)

• A101 indirim varmış. Şuan Tv nin fiyatı 1529 lira. Kampanya 2-3 Nisan özel dediler. Almak isteyenlere hayırlı olsun. Üsküdar'daki market yöneticisiyle sohbet etme fırsatı buldum. Kendisi bazı marketlerin toplama yeri olduğunu söyledi. Satılamayan ürünler bu mağazalara dağıtılır dedi. Almak isteyenler Üsküdar Küplüce'de bir adet ürün gözüktüğünü öğrendim. Hayırlı forumlar
  • Torrentte 4K Hevc 10bit videolar var. Usb den deneyebilir misiniz? Eğer açmıyorsa 1080p Hevc 10bit sonucunu da denerseniz sevinirim.
  • 27 Şubat'ta aldığım HI-LEVEL 48uhl950 televizyonum bu ayın 4'ü akşamı (yani yaklaşık 1 ay, 1 hafta sonra) tv seyrederken yüksek bir patlama sesi çıkartarak kapandı. Büyük ihtimal TV'nin elektrik besleme kitinde bir sıkıntı oldu. Ayın 5'inde sabah 10:00 gibi vestel servisini aradım, öğlen 13:00 olmadan eve geldiler. TV'nin durumunu anlattım "biliyorsunuz değil mi, Vestel HI-LEVEL TV'lere 1 kere servis yapıyor, 2. ve sonraki arızalardan ücret istiyor" dedi. "Vestel bunu yapamaz" dedim ama konuyu da uzatmadım.

2 gün sonra tamir edilmiş olarak getireceklerini söyleyip TV'i alıp gittiler.

Bu deneyimimi sizleri bilgilendirmek için yazdım.
    Ayrıca 2 yıllık garanti süresi içerisinde tekrar arızalanırsa ücret isteyemezler. TV, 2 veya daha fazla arızalanırsa garanti süresi dolmadan yine servisi çağıracağım, yine tamir ettireceğim. Eğer ücret isterlerse ücretlerini de vereceğim ama Tüketici Hakem Heyetine de gidip paramı geri almayı bilirim :))) Üstüne Ticaret Bakanlığından ceza yemezlerse dua etmeleri gerekir...

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Teknik

27 Şubat'ta aldığım HI-LEVEL 48uhl950 televizyonum bu ayın 4'ü akşamı (yani yaklaşık 1 ay, 1 hafta sonra) tv seyrederken yüksek bir patlama sesi çıkartarak kapandı. Büyük ihtimal TV'nin elektrik besleme kitinde bir sıkıntı oldu. Ayın 5'inde sabah 10:00 gibi vestel servisini aradım, öğlen 13:00 olmadan eve geldiler. TV'nin durumunu anlattım "biliyorsunuz değil mi, Vestel HI-LEVEL TV'lere 1 kere servis yapıyor, 2. ve sonraki arızalardan ücret istiyor" dedi. "Vestel bunu yapamaz" dedim ama konuyu da uzatmadım.

2 gün sonra tamir edilmiş olarak getireceklerini söyleyip TV'i alıp gittiler.

Bu deneyimimi sizleri bilgilendirmek için yazdım.
    Ayrıca 2 yıllık garanti süresi içerisinde tekrar arızalanırsa ücret isteyemezler. TV, 2 veya daha fazla arızalanırsa garanti süresi dolmadan yine servisi çağıracağım, yine tamir ettireceğim. Eğer ücret isterlerse ücretlerini de vereceğim ama Tüketici Hakem Heyetine de gidip paramı geri almayı bilirim :))) Üstüne Ticaret Bakanlığından ceza yemezlerse dua etmeleri gerekir...

kac paraysa verırık deseydınız arıza cıkıcak tamır etmıcekler para ıstıcekler bu da ıyıymıs kım ınanır kadir inanır 2 yıl vestel garantısınde hocam

• doktorbursa kullanıcısına yanıt
    Benim korkum, sonraki arızalarda servise gelenlerin "kullanıcı hatası" olarak servis raporu hazırlarsa benim Tüketici Hakem Heyetinde işim zor olacak. Ama yine de çalışan TV'nin içine su dökmeyeceğime göre Tüketici Hakem Heyetinde "kullanıcı hatası olamaz" şeklinde yine de lehime karar çıkacağını düşünüyorum.

Neyse, yaşayıp göreceğiz...
  • Bluetooth özelliği üstünden telefondaki müzikleri tvden çalma gibi bi seçenek var mı ? Yani tvden gelen sesi bt kulaklığa aktarabiliyoruz peki telefondakini tam tersi istikamet yapabiliyor muyuz ?

Birde mkv 3D deneyen oldu mu ?

Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedarkride

Bluetooth özelliği üstünden telefondaki müzikleri tvden çalma gibi bi seçenek var mı ? Yani tvden gelen sesi bt kulaklığa aktarabiliyoruz peki telefondakini tam tersi istikamet yapabiliyor muyuz ?

Birde mkv 3D deneyen oldu mu ?

Tesekkurler

3D MKV harika çalışıyor
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.