Şimdi Ara

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
26
Favori
83.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Birisi hayrına bana istanbulda beşiktaş,beyoğlu,bakırköy,şişli,küçükçekmece,başakşehir ilçelerinde hangi şubede indirimli var bi zahmet paylaşın lütfen biz de istifade edelim

Sanirim avrupa yakasinda heryerde 1699tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar lütfen acil cevaplar mısınız?

55hl950 ye ileride 4k alıcı taksak sanırım panel desteklemediğinden 4k yayın alamayız? alsakta fhd olarak görürüz..

55uhl950 içinde 4k uydu alıcı yok sanırım fhd var ileride 4k uydu alıcı ile rahatça izleyebilir miyiz?

55uhl950 nin içinde 4k uydu alıcı olmaması dışında 48uhl ile başka bir eksikliği va rmı ?

gerçi 48uhl950 ninde az önceki broşürde uydu alıcı yada 4k ibaresi geçmiyor tamamen model ismine göre yorum yapıyorum

gerçekten çok acil 1 saat içinde bi tvye karar vermem gerekiyor...

ya 2100 tl verip 55uhl alacağım ileride 4k uydu alıcı takviye edeceğim
    ya 55 ekrana 1550 vereceğim 4kyı boşvereceğim
    yada şuan en temiz model ama biraz küçük ekranlı 48 uhl yi alacağım
  • Dün aldığım 48 uhl950 tvyi kurdum...çerçevesi kumandası güzel. Gözlükleri fena deģil.. gòrüntüsü güzel.. kanal geçişleri yavaş değil.. tv ucuz bi tv gibi degil. Dolu dolu.. smartta hızlı dolaşıo.. ama başka birşey yapmaya kalkınca misal googledan film sitelerine girince film izlenmiyor donuyor.. tlefona google playdan bi uygulama indirdim. O sorunu çözdüm donma takılma olmadan telefonuda kapatıp direk tvden film izleyebiliyorum.. 4k gòrüntüsü çok güzel. Menüsü kolay.. telefonda bi oyun oynarken ekrana yansıtamıyorum.. bu 1. Sorun... 2.sorunda pixel testinde siyah ekranda ışık sızması çok fazla. 4 köşeden ve sol alttan köşeyide geçecek şekilde sızma var.. sızma kafama çok takılıyor iade edebilirim değuştirmek için.. yada kullanabilirim bi iki güne karar vericem.. sizce değiştirmelimiyim? Sızma harici çok beğendim.. 1549 tl yi fazlasıyla hakediyo...

• Avrupa yakasinda yok galiba ben gidiyorum anadolu yakasina varmi orada yardimci olacak

• Aytıyetten wifisi yan komşudan çekiyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kndrcı

Dün aldığım 48 uhl950 tvyi kurdum...çerçevesi kumandası güzel. Gözlükleri fena deģil.. gòrüntüsü güzel.. kanal geçişleri yavaş değil.. tv ucuz bi tv gibi degil. Dolu dolu.. smartta hızlı dolaşıo.. ama başka birşey yapmaya kalkınca misal googledan film sitelerine girince film izlenmiyor donuyor.. tlefona google playdan bi uygulama indirdim. O sorunu çözdüm donma takılma olmadan telefonuda kapatıp direk tvden film izleyebiliyorum.. 4k gòrüntüsü çok güzel. Menüsü kolay.. telefonda bi oyun oynarken ekrana yansıtamıyorum.. bu 1. Sorun... 2.sorunda pixel testinde siyah ekranda ışık sızması çok fazla. 4 köşeden ve sol alttan köşeyide geçecek şekilde sızma var.. sızma kafama çok takılıyor iade edebilirim değuştirmek için.. yada kullanabilirim bi iki güne karar vericem.. sizce değiştirmelimiyim? Sızma harici çok beğendim.. 1549 tl yi fazlasıyla hakediyo...

İndirdiğiniz uygulama programı nedir

• quote:

Dün aldığım 48 uhl950 tvyi kurdum...çerçevesi kumandası güzel. Gözlükleri fena deģil.. gòrüntüsü güzel.. kanal geçişleri yavaş değil.. tv ucuz bi tv gibi degil. Dolu dolu.. smartta hızlı dolaşıo.. ama başka birşey yapmaya kalkınca misal googledan film sitelerine girince film izlenmiyor donuyor.. tlefona google playdan bi uygulama indirdim. O sorunu çözdüm donma takılma olmadan telefonuda kapatıp direk tvden film izleyebiliyorum.. 4k gòrüntüsü çok güzel. Menüsü kolay.. telefonda bi oyun oynarken ekrana yansıtamıyorum.. bu 1. Sorun... 2.sorunda pixel testinde siyah ekranda ışık sızması çok fazla. 4 köşeden ve sol alttan köşeyide geçecek şekilde sızma var.. sızma kafama çok takılıyor iade edebilirim değuştirmek için.. yada kullanabilirim bi iki güne karar vericem.. sizce değiştirmelimiyim? Sızma harici çok beğendim.. 1549 tl yi fazlasıyla hakediyo...

Isik sizmasi beni tv de de var.hatta benim tvde 3, 4 yerinde olu piksel mevcut..fakat ben hic dert etmiyorum..izlerken hic bir sekilde fark edilmiyor..piyasada bu fiyata 1549 liraya tv yok yok..ben genel anlamda memnunm..surasida su sekilde olsa dedigim olmustur , fakat bu fiyata bukadar kalite gayet dengeli..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

quote:

Birisi hayrına bana istanbulda beşiktaş,beyoğlu,bakırköy,şişli,küçükçekmece,başakşehir ilçelerinde hangi şubede indirimli var bi zahmet paylaşın lütfen biz de istifade edelim

1799 Hocam avrupa yakasında olsa hemen alacağım bu fiyata. acelesi yok bulamazsam philips android ve ambilightlı tvlerden alacağım 55inch ya da daha büyük

• quote:

selamlar ışık sızması yenisini aldığınız tüm marklarad üç aşağı beş yukarı olacaktır.bu fiiyata 4k lı uydu alıcılı zor 4k uydu alıcısı zaten 1-1.5 bin tl tv bedevaya geliyor benden söylemesi o telefona indirdiğiniz web video caster in türkçeleştirmesi bana ait forumdada belirttim burada video anlatımı var gülee güle kullanın...

https://www.youtube.com/watch?v=FDlbql42u0E

• Teşekkür ederim..

• seben11 kullanıcısına yanıt
    Web video caster..

• Kndrcı arkadaşımızın tvsindeki sızmalar
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Kndrcı arkadaşımızın tvsindeki sızmalar
    Bu mesaja eklenen görseller:

hepımızın tv sınde var ama bu sankı baya belırgın gıbı geldı bana beyazlamıs sankı cekımdenmıkı

• Olduğu gibi çektim.. aynen böyle görünüyor.. ilerde bi sıkıntı çıkarırmı acaba? Değiştirsemmi?

• quote:

quote:

quote:

1799 Hocam avrupa yakasında olsa hemen alacağım bu fiyata. acelesi yok bulamazsam philips android ve ambilightlı tvlerden alacağım 55inch ya da daha büyük

Saat 16.00 dan sonra gecebildim karsiya uc bes magaza gezdim sonunda buldum 1549 a kaptim birtane.

• Hayırlı olsun.. kurduktan sonra buraya görüşlerinizi yazarmısınız ..

• quote:

Olduğu gibi çektim.. aynen böyle görünüyor.. ilerde bi sıkıntı çıkarırmı acaba? Değiştirsemmi?

nobetteyım hocam yarın eve gıdınce cekıyım
  • 55UHL950 si olan tv kutusunun çift tarafının fotoğrafını çekip atabilir mi rica etsem? Acil lazım. Saygılar

• quote:

quote:

quote:

quote:

Saat 16.00 dan sonra gecebildim karsiya uc bes magaza gezdim sonunda buldum 1549 a kaptim birtane.

Hayirli olsun gule gule kullanin hocam.hangi subede buldunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayirli olsun gule gule kullanin hocam.hangi subede buldunuz?

esenevler şubesi 1 tane vardı zaten
    55 ve 40 inç vardı ayrıca

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.