Şimdi Ara

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
26
Favori
83.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel uretimi seg 49sc 7600 modelindede bu islemler yapilabilirmi arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pegasus1881 -- 16 Mart 2016; 22:10:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 bölge sorumlusu benim için buldu 1 adet ama indirim yapmıyor. Ne dersiniz değermi 1799tlye alayım mı?
    Arkadas nasıl bir hastalık oldu bu dh indirimsiz birsey almak istemiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

A101 bölge sorumlusu benim için buldu 1 adet ama indirim yapmıyor. Ne dersiniz değermi 1799tlye alayım mı?
    Arkadas nasıl bir hastalık oldu bu dh indirimsiz birsey almak istemiyor insan.

Ben de buldum acilmis kutu 4aydir satamadiklari televizyonu 1799dan 1kurus inmeyiz diyorlar.almadim sinirlendim.satamadigimiz urunlerde indirim yapiyoruz diyorlar televizyon 4aydir satilmamis diyorum bu saatten sonra bu haliyle bu fiyata almam diyorum yok diyorlar.musteri kaybettiler bidaha a101e ugramam.gider Philips ambilight tvlerden alirim 55inch ve uzeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teyzen nevfik -- 17 Mart 2016; 14:47:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vesteldriver dan guncelleme yaptım yapmayanlar ıcın yorumum ;
    goruntu sankı bıraz daha netlestı (evde yazılım guncellemesı attıgımı bılmeyenler de oyle dedı)
    arayuzu kesınlıkle daha guzel
    altyazı boyutu baya arttırılabılıyor
    kanal gecıslerı sankı az daha hızlı
    yanı tavsıye ederım

gıray hocamızın yazılımı sonucu ;
    sanırım bızım alette srs yok menude cıkmadı
    dts acılıyor ama sorround kayboluyor sanırım bu sorunu asabılen olmadı ama dts acıp soundbar la sorround almak daha mantıklı
    bluetooth kulaklık ozellıgı pvr follow me ozellıgı acılanlar gayet yeterlı hale geldı
    yazılımla tivibu actım ama sanırım vestelın skype gıbı tıvıbu ozellıgı de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorbursa -- 17 Mart 2016; 22:00:03 >
  • Arkadaşlar Karabükte olanlar için söylüyorum Ankara caddesi üzerinde İşkur karşısındaki A-101 de indirimli 1559 TL den bugüne mahsus alabilirsiniz.
    İsterseniz kredi kartına 8 taksit yapıyorlar.
    Ben aldım kendime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cell_master -- 18 Mart 2016; 9:56:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

Arkadaşlar Karabükte olanlar için söylüyorum Ankara caddesi üzerinde İşkur karşısındaki A-101 de indirimli 1559 TL den bugüne mahsus alabilirsiniz.
    Ben aldım kendime.

yapma ya koca istanbulda şu fiyata bulamadık arkadas.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar Karabükte olanlar için söylüyorum Ankara caddesi üzerinde İşkur karşısındaki A-101 de indirimli 1559 TL den bugüne mahsus alabilirsiniz.
    Ben aldım kendime.

Hocam forumdan bir arkadaşımız sayesinde bölge satış müdürü ile görüştüm. İndirim olayı şu şekilde oluyor 1. yılını dolduran marketlerde ve tahminim soraki yıllar içinde geçerli o mağzaya özel kampanyalar oluyor. Sizde bulunduğunuz yerin satış müdürüne ulaşabilirseniz size hangi mağzasında stokta olduğunu ve hangi mağzanın en yakın tarihte kampayaya dahil olacağı bilgisiniz verecektir.

• vestel soundbar aldım gelınce deneyımlerımı yazarım sorround sorunuda boylece bıter sanırım
    not: n11 15 lıra cek verıyor n11 den 300 e geldıhttps://www.vestel.com.tr/desibel-sba120-soundbar-ev-sinema-sistemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doktorbursa -- 18 Mart 2016; 14:14:35 >
  • doktorbursa kullanıcısına yanıt
    Bu güncelleme işi nasıl oluyor ya bende yapmak istiyorum alt yazıları okumak için resmen tv nin içine girmek gerekiyor 😃

• Arkadaşlar bu tv yi alıyım mı almıyım mı? 1550 tl ye... kullanan abiler bi söyliyiverin lütfen.. görüntü kalitesi nasıl? Smartı işe yarıyomu? Wifisi nasıl? Ince bir tv mi? Memnunmusunuz? Diger yazılanları okuyamadım az önce gördüm tv yi a101 de...

• quote:

Orijinalden alıntı: doktorbursa

vestel soundbar aldım gelınce deneyımlerımı yazarım sorround sorunuda boylece bıter sanırım
    not: n11 15 lıra cek verıyor n11 den 300 e geldıhttps://www.vestel.com.tr/desibel-sba120-soundbar-ev-sinema-sistemi

Hayırlı olsun hocam inşallah güzel üründür. Ben LG falan düşündüm bir ara sonra vazgeçtim, ses açamıyoruz ki apartmanda. Gerçi ara sıra wooferı açıp film izlediğim oldu ses eden yok ama ben rahatsız etmeyeyim diye düşünüyorum. Gençken yardırıyorduk sesi yaşlandık mı ne oldu anlamadım

Dahili woofer dediği soundbarın içinde var herhalde, bluetooh da varmış TV de aktif ettik öyle bağlarsın artık bir de 900mm diyor ölçüsüne tam bizim iki ayağın ortasına giriyor diye tahmin ediyorum bizim ayakların açıklığı 110cm olması lazım.

Seninki hakkında yorum var mı diye araştırırken böyle bir şey buldum :D

http://urun.n11.com/uydu-hoparlor/vestel-hts-120-hoporlorlu-uzaktan-kumandali-tv-sehpasi-P76652574

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 18 Mart 2016; 18:26:24 >

• O fiyata alternatifi yok. Alternatifi olan TVler en az 500 TL daha pahalı kısaca al geç.
  • quote:

quote:

quote:

Ben aldım kendime.

Hocam forumdan bir arkadaşımız sayesinde bölge satış müdürü ile görüştüm. İndirim olayı şu şekilde oluyor 1. yılını dolduran marketlerde ve tahminim soraki yıllar içinde geçerli o mağzaya özel kampanyalar oluyor. Sizde bulunduğunuz yerin satış müdürüne ulaşabilirseniz size hangi mağzasında stokta olduğunu ve hangi mağzanın en yakın tarihte kampayaya dahil olacağı bilgisiniz verecektir.

Satis mudurunden genel mudurlugune sorduk istanbulda o fiyata vermiyorlar bir kurus asagi olmazmis 1799dan.hayir anlamadigim ayni TV ayni magaza zincirinde farkli fiyata olur mu ne sacmalik bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Ben aldım kendime.

Hayırlı olsun 1599 değilmiydi fiyat 1559 yszmışsında bu arada ben denkleyemedim parayı alamadım valla :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaderin25 -- 18 Mart 2016; 20:44:48 >
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler yarin gelince resim cekerim hanim rest cekti kablo istemiyorum diye kablolari kaldirdim emir buyuk yerden yasamak istiyorum

• Merhaba k.klavuzu silinmiş galiba ulaşılamıyor. Tekrar paylaşırmısınız

• Fiyatı yanlış yazmışım hocam 1599 olucaktı.

Tv yi almayı düşünen arkadaşlara da tavsiyem fiyatına göre oldukça iyi hatta beklediğimden daha iyi bir Tv.
    3D görüntü oldukça başarılı.
    Siyah ekranda ışık sızması azda olsa var ama gözardı edilebilir. Rahatsızlık vermiyor.
    Kanal geçişleri makul. Trt 4K sorunsuz ve titremesiz.

Eksi yönü (bana göre eksi değil) Smart özelliği hantal çalışıyor. Bana çokta lazım değil int ten online film izleyebildiğim sürece bence smarttır o Tv :)

Yazılımını güncelledim ve swprofile ile dts ve pvr özelliklerini açtım özellik olarak karşılaştırırsak 3000 Tl lik bir Tv oldu benim için.
  • Arkadaşlar 3D kullanmayacak olupta gözlükleri satmak isteyen varmı?
  • Merhaba ben de bu TV yı aldım ama şu uydu ayarlama işini beceremedim.Evde apartmandan gelen merkezi uydu var,digiturkuhd kanalını buldum İZTV nin 4K olanı süper görüntü var ama TRT1 4K yı ve Türksat 4A kanallarını bir türlü çıkartamadım.Bu arada projeksiyonum için aldığım Dlp link gözlükleri TV ile direkt ayarlayıp kullandım,gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CFAC116F7 -- 19 Mart 2016; 11:07:57 >
  • Cell_master kullanıcısına yanıt
    Merhaba özelliklerini nasıl açtınız.. tarif edermisiniz.. biraz teknoloji cahiliyim de

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.