Şimdi Ara

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL! (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.273
Cevap
26
Favori
83.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LORD FIRAT

Hocam bu yazılım ile oynama ve başka bir yazılım yükleme işlerini yapmak için bir rehber hazırlama şansın varmı ? Senden bi rehber gelmezse standart versiyona mahkum kalıcaz.. Yönlendirdiğin konuyu biraz inceledim ama ya birşeyleri kaçırdım yada fazla karışık bir iş.. Umarım zaman bulur ve konuyla ilgilenebilirsin. Şimdiden çok teşekkür ederim

Tamam hocam boş bir vaktimde diğer konuda bir anlatım hazırlarım. En çok orada takılıyoruz bu mevzuda, giray hocama haksızlık olmasın. Şu aralar biraz işim var da uzun süre takılamıyorum :D
  • Aynen! Çok mantıklı 👍😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Orijinalden alıntı: mmxa

Arkadaşlar altyazı boyutu en fazla 66 oluyor, o da bu kadar. Daha büyütmeyin yolunu bilen varmı? Biraz yaşlandık galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL!

Selamlar, hocam bizim tv vestel 48ua9300 ile aynı. Anakart olarak da MB100 kullanıyor. MB100 vestel coreupdate yüklerseniz alt yazı ayarı 86punto ya kadar çıkıyor. Kimisinin hoşuna gidiyor kimisinin gitmiyor ama ben memnunum vestel yazılımından şimdilik.

http://www.vesteldriver.com/TV_MB100.html

hocam ne gibi farklılıklar mevcut mesela?görsel olarak ben vestelinkini daha çok beğendim.giray hocamın patch dosyasını tamamlamasını bekliyorum son hale gelince patchlemeyi planlıyorum ancak vestel sürücü yükledikten sonra patchlemenin bir sıkıntısı olmaz değilmi?

• pakimeno kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntısı olmaz aynı zaten herşey.

Benim canımı sıkan miracast ile win10 lenevo z50 yi bağlayamıyorum. Bugün casper ufak n240 tablet aldık win10 oda onu denedim ekran geldi gitti derken aha çat diye görüntü geldi 1920 ye ayarladım bir de fıstık gibi oldu kablosuz. Lenovoda bir türlü olmuyor, LG tvlerin bazılarında win8 de sorun çıkıyormuş falan 7 olsun demişler 2013 de acaba bizdeki de sadece 8.1 de mi çalışıyor dedim de öyle olaydı tablet çalışmazdı.

Android bütün cihazlar bağlanıyor evde ama bir lenovo sorun çıkarttı. Kesin intel sürücülerinde bir şey var. Tam görüntü gelecek gibi oluyor mouse u görüyorum ama sonra simsiyah ekranda paazitli şekilde ses geliyor ama müzik falan varsa o sesi de alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mmxa

Arkadaşlar altyazı boyutu en fazla 66 oluyor, o da bu kadar. Daha büyütmeyin yolunu bilen varmı? Biraz yaşlandık galiba
    Bu mesaja eklenen görseller:

HI-LEVEL 48UHL950 UHD 3D SMART TV A101'DE 1799 TL!

Selamlar, hocam bizim tv vestel 48ua9300 ile aynı. Anakart olarak da MB100 kullanıyor. MB100 vestel coreupdate yüklerseniz alt yazı ayarı 86punto ya kadar çıkıyor. Kimisinin hoşuna gidiyor kimisinin gitmiyor ama ben memnunum vestel yazılımından şimdilik.

http://www.vesteldriver.com/TV_MB100.html

hocam ne gibi farklılıklar mevcut mesela?görsel olarak ben vestelinkini daha çok beğendim.giray hocamın patch dosyasını tamamlamasını bekliyorum son hale gelince patchlemeyi planlıyorum ancak vestel sürücü yükledikten sonra patchlemenin bir sıkıntısı olmaz değilmi?

Herhangi bir sıkıntı olmaz. Vestel'e ait Güncel yazılımı ister şimdi yükle ister daha sonra . Patch olayı senin profil dosyandaki kullanım yetkileri için yapıldığından, şimdi patch yapsan bile aynı şekilde yeni vestel yazılımını kullanabilirsin. Yani kalıcı olan profil dosyasıdır, üzerine ne kadar güncel yazılım yüklersen yükle , senin patch yaptığın swprofile.bin dosyasındaki yetkiler ile kullanmaya devam edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hookman -- 12 Mart 2016; 10:55:24 >

• hookman kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam peki siz tavsiye ediyormusunuz ne gibi değişiklikler geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim canımı sıkan miracast ile win10 lenevo z50 yi bağlayamıyorum. Bugün casper ufak n240 tablet aldık win10 oda onu denedim ekran geldi gitti derken aha çat diye görüntü geldi 1920 ye ayarladım bir de fıstık gibi oldu kablosuz. Lenovoda bir türlü olmuyor, LG tvlerin bazılarında win8 de sorun çıkıyormuş falan 7 olsun demişler 2013 de acaba bizdeki de sadece 8.1 de mi çalışıyor dedim de öyle olaydı tablet çalışmazdı.

Android bütün cihazlar bağlanıyor evde ama bir lenovo sorun çıkarttı. Kesin intel sürücülerinde bir şey var. Tam görüntü gelecek gibi oluyor mouse u görüyorum ama sonra simsiyah ekranda paazitli şekilde ses geliyor ama müzik falan varsa o sesi de alıyorsun.

teşekkürler hocam.dediğiniz wifi layı aynı ağdaki tvye bilgisyar veya tablet-telefonun ekran görüntğ paylaşması olayımıdır?

• quote:

quote:

teşekkürler hocam.dediğiniz wifi layı aynı ağdaki tvye bilgisyar veya tablet-telefonun ekran görüntğ paylaşması olayımıdır?

evet hocam DLNA gibi değil bu hot spot benzeri bir protokol kullanarak tv ile bağlantı kuruyor.

• Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    vay hilevel in özelliklerine baksen. nasıl yapıyoz hocam bunu peki?
  • Bu televizyonu nerede bulabilirim 1299 olani almaktansa biraz daha verip bunu almak istiyorum

• Arkadaşlar bu TVnin smart özelliği nasıl? Araştırmalarım sonucu smart TVlerde işlemcinin iyi olması gerekiyormuş yoksa Dizi ya da film izlerken işkence oluyormuş. Benim için smart özelliği 3D ve 4Kdan daha önemli.

Bu TVnin haricinde 3D ve 4 K olmayan ama smart özelliği çok iyi olan bir TV var mı? Ne önerirsiniz? Bu işlerden hiç anlamıyorum.

Edit: Bir de Trumotion diye bir özellikten bahsediliyor. Bu TVde var mı? Çok elzem bir şey mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatin -- 13 Mart 2016; 15:17:05 >
  • suatin kullanıcısına yanıt
    hocam tv nin işlemcisi iyi ancak smart tv olayı LG ve Samsung kadar başarılı değil sanırım.benim evde philips var philipsten iyi diyebilirim.
    smart tv çok önemliyse uygun fiyatından dolayı bu televizyonu alıp 100tl ye android tv box alıp en kral kombinasyonu en uygun fiyata kurmuş olursunuz.
  • quote:

vay hilevel in özelliklerine baksen. nasıl yapıyoz hocam bunu peki?

2 gündür cevap yazıyorum forum göndermiyor bir daha deneyeyim

Wireless display özelliğini tv den aktif edip bağlanacak cihazdan da tv yi görüp eşleştirince bağlantı kuruluyor. Fakat cihaz seçebiliyor dediğim gibi. Kimileri samsung cihazlarla bağlanamıyor falan kimisi bağlanıyor. İlginç durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatin

Arkadaşlar bu TVnin smart özelliği nasıl? Araştırmalarım sonucu smart TVlerde işlemcinin iyi olması gerekiyormuş yoksa Dizi ya da film izlerken işkence oluyormuş. Benim için smart özelliği 3D ve 4Kdan daha önemli.

Bu TVnin haricinde 3D ve 4 K olmayan ama smart özelliği çok iyi olan bir TV var mı? Ne önerirsiniz? Bu işlerden hiç anlamıyorum.

Edit: Bir de Trumotion diye bir özellikten bahsediliyor. Bu TVde var mı? Çok elzem bir şey mi?

Vallahi smart özelliği için alırsanız hayal kırıklığı yaşarsınız. Eğer benim gibi pc tarzı bir smart sistemi hayal ediyorsanız. Ben biliyordum smart özelliği genelde bütün tv lerde tırt oluyor ama bu kadar tahmin etmemiştim, en azından bir android gibi sistemdir diyordum ama değilmiş d: Ama hiç yoktan iyi ara sıra iş görüyor.

Sağlam bir smart için kesinlikle tavsiyem android boxlar olacaktır. hdmi dan takılan wirless alıcı boyutunda cihazlar var. Nette bir çok video bulunmakta bir araştırın hocam.

Eğer tv de olsun istiyorsanız LG nin webos 3,0 iyi diyorlar bir de android tv ler var. Onlar nasıldır bilmiyorum hiç test edemedim.

• 48 uhl 950 de internet tarayacısından yeni sekme acılabiliyomu acil cevap yazarsa kullanan arkadaslar brnde alıca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utkunihat -- 16 Mart 2016; 1:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

Bu televizyonu nerede bulabilirim 1299 olani almaktansa biraz daha verip bunu almak istiyorum

1499 liradan sattılar. A101'e gidin ve merkezden cihaz sorgulamasını isteyin kaldıysa merkezden fiyat alırlar ve sizinle paylaşırlar. A101 olmayan ürünü başka bayilerden getiriyor ve biraz bakkal gibi çalıştıkları için pazarlık yapılabiliyor.
  • Profile dosyasını patchleyen Arkadaşlardan , bir ricam olacak illuminatedLogo ' yu aktif edeniniz oldu mu hiç, yani bizim HI-LEVEL de logo kısmındaki aydınlatma ledi çalışıyor mu veya var mı? Birşey denemek istiyorum, philips ambilight tarzı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hookman -- 16 Mart 2016; 9:49:54 >
  • 48 uhl 950 de internet tarayacısından yeni sekme acılabiliyomu acil cevap yazarsa kullanan arkadaslar yardım edecek yokmu yada bir tane google girip resim atcak

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofone

quote:

Orijinalden alıntı: hm1506

Bu televizyonu nerede bulabilirim 1299 olani almaktansa biraz daha verip bunu almak istiyorum

1499 liradan sattılar. A101'e gidin ve merkezden cihaz sorgulamasını isteyin kaldıysa merkezden fiyat alırlar ve sizinle paylaşırlar. A101 olmayan ürünü başka bayilerden getiriyor ve biraz bakkal gibi çalıştıkları için pazarlık yapılabiliyor.

2 haftadeır arıyorum ben etrafımda

sordugum mağaza bizde yok ama x mağazada var getirirsek o fiyattan satabiliriz sipariş oldugu için dediler

x mağazasına gitsem orada belki indirim yapma şansları olurmuş

ya bu arada bu civarda yakın zamanda mağaza açılmış açılışta 60 tv satılmış benim aradığım tv yani bu tvde satılmış..yeni açılan mağaza broşürlerini nereden görebilirişm aktüel broşürleri gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hookman

Profile dosyasını patchleyen Arkadaşlardan , bir ricam olacak illuminatedLogo ' yu aktif edeniniz oldu mu hiç, yani bizim HI-LEVEL de logo kısmındaki aydınlatma ledi çalışıyor mu veya var mı? Birşey denemek istiyorum, philips ambilight tarzı.

Logo da ışık yok büyük ihtimal hocam. Ben aktif ettim menüde sürekli açık konuma da getirdim ama yanmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.