Şimdi Ara

Hesap reyis gene döktürmüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Barcelona'nın yıldızı Arda Turan, Fanatik Gazetesi'ne özel bir röportaj verdi ve çok konuşulacak ifadeler kullandı.

İnsanların kendisi ile söyledikleri sözlerden yola çıkan Arda Turan, "İnsanlar hep, ‘Aaa her yerde Arda var’ diyor. Tabii ki ben olacağım. Yüz yıllık tarihe baksınlar. Kaç Arda var?" ifadelerini kullandı.

Arda, "Ben gidince göreceğiz Barcelona’ya kaç oyuncumuz gelecek. Küçükken, ‘Çok büyük’ dediklerimizin kaç tanesi buralarda oynamış?" diye konuştu.

6-1'lik PSG maçından da bahseden Arda, "6-1’lik PSG maçında oyuna girip takımın enerjisini yükseltmem gerekiyordu. Messi’ye gittim, en iyisi olduğunu hatırlattım." diyerek skora katkısı olduğunun altını çizdi.

Bak bak laflara bak Messi ye en iy olduğunu hatırlatmış.Senin hatırlatmana ihtiyacı var ya zaten onun.Onu geçelim barcelona da kimler oynamış tarih tabiki beni yazacak falan filan unutmaki hesap reyis sen Türkiye standartlarında iyi bir topçusun dünya değil o yüzden kendini pek büyük görme.

Bilmem hangi afrika ülkesindren gelip senden kat kat büyük topçu olmuş adamlar senin kadar ego yapmadılar hadlerini bildiler.Bi takımın değişilmezi ol sonra konuş yoksa paco alcazerde barçada oynuyor

• Barcanın Türk sponsorlarının gönlü olsun diye zoraki aldığı topçu.

Nihat İspanyada ondan 10 kat daha fazla iş yaptı.

• 6-1'lik PSG maçından da bahseden Arda, "6-1’lik PSG maçında oyuna girip takımın enerjisini yükseltmem gerekiyordu. Messi’ye gittim, en iyisi olduğunu hatırlattım." diyerek skora katkısı olduğunun altını çizdi.

Vay be messiye gitmese barça yenilebilirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İnsanların kendisi ile söyledikleri sözlerden yola çıkan Arda Turan, "İnsanlar hep, ‘Aaa her yerde Arda var’ diyor. Tabii ki ben olacağım. Yüz yıllık tarihe baksınlar. Kaç Arda var?" ifadelerini kullandı.

Arda, "Ben gidince göreceğiz Barcelona’ya kaç oyuncumuz gelecek. Küçükken, ‘Çok büyük’ dediklerimizin kaç tanesi buralarda oynamış?" diye konuştu.

2002-03 Sezonu

2007-08 Sezonu

La Liga'da oynamış en başarılı Türk futbolcu Nihat Kahveci'dir.

• Sherlock kullanıcısına yanıt

Nihat Kahveci olduğuna ben de katılıyorum. O zamanlar trt yayınlıyordu maçlarını. Hangimiz Sociedad'ın şampiyon olmasını istemedik ki.
  • Arama yerine 'Bayrampaşa çocuğuyum' yazdım bir şey çıkmadı. İlk defa Arda Turan röportajında böyle bir şey göremedim.

Şaşırdım. Adamın röportajları genelde %1 Futbol %99 fakir edebiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -RAUL -- 23 Mart 2017; 14:42:51 >
  • Barca'nın kadro genişliği 22. Arda en fazla süre alan 13. oyuncu. 37 maçın kadrosunda, 29'unda sahada ve 13 gol, 7 asist ile bunun hakkını da veriyor.

Neyi tartışıyorsunuz siz ?
  • Acun abi, isbanyadan ğeldim. bitbaks yabacam
  • Messiye gidip en iyisi sensin dedim skora katkı yaptım kısmından anladığım kadarıyla Arda neden Barça da olduğunu bilmiyor. Muhtemelen bu röportajı duyan Barça da Ardanın neden takımda olduğunu sorgulamaya başlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çirkin bir insan, özellikle karakter olarak. Konumunun altında eziliyor. En büyük sorunumuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.