Şimdi Ara

Hesap Bilgilerini Özel Mesajla İletmeyin! - Tüm Hesaplar Kurtuldu! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
10.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada kredi kartınızla aldıysanız. Kendi bankanızada oyunu aldığınızı ancak hesabının çalınmasından dolayı kullanamadiginizi belirterek iptal talebinde bulunabilirsiniz. Iade yapilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EthanHunt81 -- 18 Nisan 2018; 22:9:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulluk

Sorun şu ki mail şifresi de değiştirilmiş. Gmail'e kurtarma kaydı oluşturdum ancak çözülür mü bilemiyorum. Aslında en güzeli telefon doğrulaması ama bir sürü kişide el değiştirince hesap onda da sıkıntı çıkabiliyor.
    Herkesi bir şekilde bu konuyla ilgili uyariyorum... Simdi burada yine boyle bir olay olmuş tekrar yazayim

Eger onemli mail adresleriniz var ise...Banka şifresi, Oyun hesapları, Şahsi şifreler gibi...

Bunlara kesinlikle 2 adımli güvenlik Alın. ..Sifrenizi degismek istedikleri zaman direk Telefonunuza şifre geliyor. . Yani hic bir sekilde degistiremezler.. 2 adimli onaylama olmadigi zaman maili cok kolay degistirip sizi saf dışı edebilirler. ..Gecmis olsun

• Çok açık ve net sitenin özel mesajlarına girildiği okunduğu belli. 1000 kişi kardeşlik yapıyorsa içinden 10 kişinin çürük çıkması o konuyu lekeye düşürmez. 5,6 ay da bir olan bir olay bu. Herkesin onlarca oyunu var buradan aldığı sadece çalınanlar telefon koruması yapmayıp bilgileri forumdan özel mesaj, yoluyla paylaşılan hesaplar.

• Burası donanımhaber burada herşey mümkün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cilduz

Kardeşlerden birisi hırsızlık yapmış görünüyor. Geçmiş olsun. İvedi olarak sony destek hattına bağlanarak yardım al.
    https://forum.donanimhaber.com/psn-e-posta-adresim-degistirilmis-hesabim-calindi-cozuldu--121457557
    Hocam hesaplardan patlayan biri benim ben adamın hesabını niye patlatayım akıl var mantık.çalabilme gücüm varsa 100 küsür lira para verdikten sonra mı patlatırım.

Ben oyunun çıkışına daha çok var diye hiç konsola bile kurmadım arkadaş bana haber vermese oyun çıkana kadar da haberim olmazdı öyle birşey var .

Hırsız adamın bile bir vizyonu olması lazım oyun çalmak nasıl bir aptallık bu yaratıklar nasıl bir hayat yaşıyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: agent82

Hocam hesaplardan patlayan biri benim ben adamın hesabını niye patlatayım akıl var mantık.çalabilme gücüm varsa 100 küsür lira para verdikten sonra mı patlatırım.

Ben oyunun çıkışına daha çok var diye hiç konsola bile kurmadım arkadaş bana haber vermese oyun çıkana kadar da haberim olmazdı öyle birşey var .

Hırsız adamın bile bir vizyonu olması lazım oyun çalmak nasıl bir aptallık bu yaratıklar nasıl bir hayat yaşıyor bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    İki hesabın çalındığını okumamışım tek hesap olarak okumuşum. Belki mail adresine giriş yaptılar veya doğum tarihi ile şifreyi sıfırlamış olabilirler mi. En son ihtimal mesajların okunması olabilir ama kim cesaret edecek böyle bir mevzu varsa ortaya çıkarılmalı.

• Daha önce benimde başıma geldi forumun özel mesaj sisteminde bir açık var sanırım.
  • Yoneticilerin kullanicilarin ozel mesajlarini okuma gibi bir yetkisi yok. Ne sifreyi gorebilir ne mesajlarini okuyabilir.

Admin rutbesine sahip forumun demirbaslarinin bir cogu ise Donanimhaber ofisinde gorev alan yetkililer.

Bu konuda hic kimsenin aklinda en ufak suphe olmasin.

• 2 saatlik eğlence ve biraz da para için bile hırsızlık yapanların allah bin belasını versin.

Geçmiş olsun, en yakın zamanda geri alırsınız umarım.
  • Aylar once ana konusunu açtık yazdık çizdik aman ozel mesaj kullanmayın. Konuyu actigimiz ay arastirdik k.maras ili ip leri olan bir sahis tarafindan saldiriya ugramis ve forum hesaplari hacklenmis ve ozel mesajlar okunmustu. Adam acigi bulmus yine dalmistir denize.

• quote:

Orijinalden alıntı: EthanHunt81

Özel mesajlarla ne alakası var . Şifreni 3. Şahısla paylaşıyorsun. Ancak 128 bit şifrelemeli sitenin kirilacagina inanıyorsun. !

150 binde defa artık kardeşlik oldü dedik. Halen 3 kuruş için hesabi ikiye bölüp saçma sapan is yapıyorsunuz. Size herşey müstehak.

Yaptığımız okadar kötü ki siz sattıktan seneler sonra sorun çıksa siz yine zan altında kalırsınız.

Az biraz akıl olsa yaptığınızin sonuclarina bi gidim anlayabilseniz bu tek hak oyun satımına bulaşmazsınız.

Ben burda sorun yaşayan veya yaşadığını iddaa eden hickimseyle oyun satmam
    Bilip bilmeden yorum yapiyorsunuz. Aylar once forum hesapları hacklendi ve ozel mesajlar okundu. O zamanlar yazdik cizdik. Bunu yapan hackleyen sahis veya sahislar sadece psn dijital hesaplari degil farkli seylerede saldirmislardi.

• quote:

Sorun şu ki mail şifresi de değiştirilmiş. Gmail'e kurtarma kaydı oluşturdum ancak çözülür mü bilemiyorum. Aslında en güzeli telefon doğrulaması ama bir sürü kişide el değiştirince hesap onda da sıkıntı çıkabiliyor.
    Hesabı siz açtıysanız sonyi arıyorsunuz hocam, hesabım çalındı diyorsunuz. Size bir kaç soru soruyorlar. Onları iletiyorsunuz ardından 1-2 hafta içerisinde size geri dönüş yapıyorlar

• Bence konunun forumla alakası yok, ortada bir art niyet var ama kimden kaynaklı bilinmez. 2 kere aldığım hesap patladı benim de, hesaplar çok çabuk ve fazlaca el değiştiriyor forumda. En güzeli çift hak alıp satmak.

• Herkese topluca olayı ve son durumu maddeler halinde iletmek isterim.

1- 2 ayrı hesap birden aynı saatlerde çalındı.
    2- 2 hesabı da ben açtım ve diğer hakları ilk defa satıldı.
    3- 2 hesabın da haklarını sattığım kişiler referanslı ve eski üye.
    4- 2 hesabın da şifre ve diğer bilgileri tamamen farklı ve oldukça karmaşık kombinasyonlara sahipler.
    5- Şifreleri sadece özel mesaj yoluyla ilettim. Onun dışında bilgisayarımda şifreli dosyada duruyorlardı. Kaldıki bilgisayarıma sızıntı olsa, PSN hesaplarından çok daha önemli şeyler giderdi.
    6- Çalan kişi PSN şifresini ve Mail şifresini değiştirdikten sonra mail adreslerini de değiştirmiş.
    7- En büyük hatam hesapların Online ID'lerini not etmemiş olmam.
    8- PSN İngiltere ile canlı sohbet yaptık ama Online ID'leri hatırlayamadığım için yardımcı olmadılar.
    9- Dün Sony Türkiye ile konuştum. Kredi kartımın son 4 rakamını ve Online ID dışında diğer bazı bilgileri de ilettim. Bügün beni aradılar ve kimlik fotokopisi istediler ve onu da ilettim.

Sonuçta inşallah hayırlısı olur diyelim.

• Pulluk kullanıcısına yanıt
    Hadi psn şifrenizi anladim da, mail sifrenizi nasil degistirmis ? Onu da mi ozel mesajla yazmistiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Sanırım hiç kardeşlik olayına girmediniz öncesinde? Pri hakkı satarken mail bilgilerini de vermek esastır. Pri hakları satıp, Sec hakları kendime ayırmıştım.
  • quote:

Sanırım hiç kardeşlik olayına girmediniz öncesinde? Pri hakkı satarken mail bilgilerini de vermek esastır. Pri hakları satıp, Sec hakları kendime ayırmıştım.

20'ye yakin kardeşlik yaptım hocam ama sadece sec hakları sattığım için mail bilgisini vermiyorum.

Sec hak satımında özel mesaj sıkıntı olmuyor ama dediginiz gibi pri hakki satarken sorun büyük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH Premium üyeleri özel mesajları görebiliyor daha bilmiyor musunuz bunu
  • Yazın benim başıma da geldi aynı durum.Forumdan paylaşım yapmayın.İşlemi whatsapp üzerinden tamamlayın.Konu sahibinin de mesajları okunmuştur.Bana da çalıntı hesap satılmıştı çift hak olarak.Sonra ilk sahibi sony ile iletişime geçince ortaya çıkmıştı çalıntı olduğu.

Ekleme:Hesaplar bana eski bir üyenin hesabı ile satıldı,üyenin forum hesabını da çalmışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.ihsan -- 19 Nisan 2018; 21:36:35 >
  • Seytana pabucu ters kabul ettirip diz giydirmeye basladik artik..

Sabah sahibinfen.vom dan arayip baskasinjn hesaplarini calip cok ucuz urun ilanlari acip milleti dolandirmak isteyen gruplara karsi bilgi vermek istediler.

Kendileeini zamaninda bu konuda bezdirmis ve uyku sersemi biri olarak yrli yuzlerine kapadim..

Onlem almislarda vs

Maks 2 gune 1300tl ye 1080ti ilanlari gormeye devam ederiz.

Mulletin anasink aglatti serefliler bunlar ufacik bir onlemi yeni almislar..

(Kizim sana soyluyorum dh sen anla)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.