Şimdi Ara

Hesabım sebebsiz banlandı(Ltfen Wowcular bir çare...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 70 Lvl Wariorum Canım gibi sevdiğim charım ban yemiş sebepsiz yere gold felan almadım , sadece arkadaşım epic binek için 250 gold göndermişti bunun sebep olucagını sanmıyorum , Lütfen daha önce hesabı banlanıp açılan arkadaşlar ne gibi işlem yaptılar bana yardım edebilirmi ?? durum aşagıdaki gibi :S

http://img411.imageshack.us/img411/4125/aaalw6.jpg

• hadi bea :( üzüldüm .
  • hemen trial bir acc yada 1 arkadaşının accountu ıle gır gm ıle konus bızım arkadaşımız gold aldığı ıcın banlandı ama 3 gun sonra gm le konuştu ve 12 000 goldu sılınmeden banı acıldı sadece durumunu ve oyunu çok sevdıgını ve maıl box a gelen paranın kımden geldıgını söyle ayrıntıları belırt geçmiş olsun ...
  • Geçmiş olsun kardeş
  • peki ne zamana açılır oyunda gm e ticket attım bekliyorum ama accounttum suspendend diyo askıya alınmış :S bişey anlamadım
  • mail adresine neden banladigin hakkinda bi bilgi yollamamislar mi?
  • hayır herhangi bir mail yok bende şaşırdım aslında hiçbirşey yapmadım anlamadım sıkınıt bastı yaa ..!!!
  • Kim bilir naptın koskoca blizz durup dururken acc banlamaz ya scammerlik yaptın ya gold aldın yada bot program kullandın ki mailine neden banlandığın hakkında mutlaka bişeyler gelmiştir gelmedi deme imkansız otomatik olarak ban yediğin anda neden yediğin ve ne kadar süre yediğin hakkında mail geliyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoMoreRogues -- 6 Eylül 2007; 12:05:52 >
  • Başka birinin kredi kartıyla accini açtırdıysan o kişide ben böyle bişi almadım gibisinden parasını geri istediyse şayet öyle bir sebepde olabilir...
  • suspended account banlanmış değildir.en fazla 3 gün beklersin korkma yani
    otomatik banlandığında mail gelmeme ihtimalide var.yaşadım yani bu olayları
  • Arkadaşımın kredi kartını kullandım , sonra iptal oldu kart, bi kaç sorundan dolayı ondan olabilirmi ? ama normalde peşin çekmeleri gerekli idi ,
  • kredi kartı ile ilgili bilgiler iyanlış girdiysen falan bi uyarı yapıyo gene yanlış yaparsanız dondurulacak gibi bişi..arkadaşımın başına gelmişti..24saat giremedi acc ta..o olabilir senin sorunun..
  • Banlanmamıssında hacklenebilirsin,her yerde verme abi account ismini bence...
  • ban hack değil kredi kartı sorunu
  • Verdiginiz bilgiler için çok sağolun arkadaşlar , gerçekten bir nebze olsun rahatladım ... Dün gece kontrol ettigimde Suspendend yazıyodu Ödeme Yerinde İse Charge back yazıyor... İnşallah haftasonuna düzelir yoksa, The Eye raid Benim yalan olucak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.