Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.178
Cevap
73
Favori
589.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Item/Karakter'in özelliği (yada linki) : http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Bladefist&n=Elonax
    Fiyat Aralığı : 40-50 ytl (Düşebilir)
    Ulaşma Şekli: 05368195419 yada karakartal_raki@hotmail.com

Acil ihtiyaçtan satıyorum.Char hunterdır(Beast Master). %100 lük mount vardır.
  • bütün char lar Burning Legion PvP serverında bulunlaktadır

Human-male-warlock
    warlock da 3vengeful 1merciles 1gladyatör item vardır pvp icin 13k hp 420resi,
    pve gearımda ise 1k shadowdmg %20crit oluyor.%280lik mountu ve skyguardmountu bulunmaktadır bütün factionlara repum kasılmıs 1-2si dısında diger hepsi exalted olmaktadır.

Dwarf-male-warrior
    warrior spec fury itemler iyi degildir yalnızca 3 epic itemi vardır fakat istenirse iyi bir düzeye getirilebilir benim fazla zamanım olmadıgı icin oynayamadım.
    %60flyingmountu vardır 2-3 yere heroicler e yetecek repu vardır

Dranay-male-shaman
    account da 64 shamanda vardır 70 olması 1 haftayı almaz istenirse iyi bir düzeye kısa zamanda gelir.

Charlar hakkında aklıma gelen kadarını yazdım Fakat eksikler olabilir
    Bana turkey_micro@hotmail.com msn adresinden ulasabilirsiniz her türlü sorularınızı cewaplayabilirim.

bu accountun fiyatını 450 olarak düsünüyorum.
    Yanlızca antalya dan elden satış yapmak istiyorum
    account ile birlikte WoW ve WoWTBC kutularınıda veriyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

Holly Blood Elf Paladin:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Lezslayer
    Armory den healing/mp5/crit chance e bakabilirsiniz.MH/BT hazır bir healer dır.Kısa sürede sunwell karakteri yapılabilir. xFer açıktır ve üzerinde 4000 gold vardır. 70gün e yakın played time.en uzun süre geçirdiğim karakterim.Arena içinde 370 resiliance lı holly gear var.
    Jewelcrafting ve Mining 375/375. Jewelcrafting de AH da değerli olabilecek neredeyse tüm rare gemler var.Ve MH dan alınabilecek tüm epic gem recipeları mevcut. %60 lık uçan binek var %280 lik de isterseniz kısa süre içinde alabilirsiniz.

Undead Rogue:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Fasterr
    Healer lıktan sıkıldıktan sonra pvp yapmak için olan alternatif karakterimdir. 4/5 s1 ve 2xmongoose enchantlı s1 mace vardır.üzerinde 400-500 gold var. 323 enchanting ve 375skining var.enchanting de en çok para yiyen kısın atlatılmıştır bundan sonrası rahat rahat kasılabilir.
    Uçan binek mevcut değil, sonuçta sadece pvp yapıyorum.

Orc Hunter:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Killerhunt
    Sadece farm ve alchemy si için kasılmış bir karakterdir.Paladin e raid yaprken lazım olucak flask pot ve elixir leri yapabilir ve transmute için kısa sürede farm yapıp, herhangi bir meta yıda paladin e göndererek sağlam meta gem yapılabilir.

Undead Warlock:
    Armory Link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Auchindoun&n=Killerdevil
    Oyundaki ilk karakterimdi.Sıkıldıktan sonra paladin e geçtim ve warlocku sadece farm için kullandım, gerçekten bi farm canavarıydı (: fakat paladin i migrate ettiğim için wl yanlız kaldı.Karazhan yapabilecek seviyede. %280 lik uçan bineği mevcuttur. 375/375 alch ve herb e sahip.pot master...

Tüm karakterlerin xFer(migrate) leri açıktır.Name change aktifdir ve Temmuz un 7 sine kadar da hesap açıktır.

Bu account için 1000ytl düşünüyorum.Yoruma açıktır.

Görüşmek isteyenler lütfen MSN e eklesin:
    killerdevil@msn.com

Güncel fiyat 750ytl'dir.

yeni fiyat 500ytl
  • Grim-Batolda Satılık Yada Takaslık Tauren Druid

Karakterimin resto gearı 1.9k healing 2t4-1t5 ssc tk za badge itemleri.

Moonkin gear 2xs1-3xs2 pvp gearıdır 360 resi 900+ spell dmg,

Feral gear 4-5 parça pve epic ssc kz grull itemleri.

Netherdrake mount ve yaklaşık 10 k gold mevcuttur.375 jc 375 mining skilleri vardır.Pve zamanım olmadığından pvp karakteri arıyorum isteyene satabilirim.Satış fiyatı 325ytl ama ciddi alıcıya ciddi indirim yapılacak.Takasta ise aynı ayarda ally NE hunter düşünüyorum eğer üstünü ytl ile tamamlarım derseniz gearsız bir karakterde olabilir yeterki 70 olsun. Alan arkadaşa gizli soru cd keyler kimlik fotokopisi verilecektir takasta karşı taraftada aynıları olmalıdır.Alışverişi İstanbul içi elden tercih ederim.
    Armory şuan karakter balanced pvp WOW Armory
    mail adresim [email]biricikomer@hotmail.co.uk[/email] tel 0542 774 68 84
    Main Spec Resto
    ## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ##

Pvp spec Balanced
    Resim için tıklayın.
    Off spec feral
    Resim için tıklayın.

Not:Resimler balanced talentiyle çekilmiştir bu yüzden sprit vs statlar olduğundan düşüktür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biricikömer -- 29 Haziran 2008; 20:00:22 >
  • Server : Nagrand EU-Normal

Item/Karakter'in özelliği : lvl70 warrior(tauren-male). İsim: Freedoom

Genel olarak tank spectir, dolayısıyla tank gearları iyidir, ancak dps gearlar da güzel özellikle serverda muhtemelen tek olan Archimond abimizden düşen kılıç var ki (http://thottbot.com/i30902 ) , battlegroundlarda insanlarda değişik tepkiler uyandırmakta(iyi oyuncuysanız genelde sıralamada 1. sırasınızdır):) Tank gearı= 4 parça t4,2 parça t5 ve sağlam taklılar. Dps gearı= T6 eldiven , S1 parçaları, bilmediğim birsürü epic işte. Karakter 1.5 yıllıktır ve oynamayı bırakalı yaklaşık 1.5 ay oldu account hala aktiftir.
    Dps olarak yaklaşık 1870+380 ap vardır (improved battle shout(380 eklemektedir)) ki bu ortalamanın üstüdür black tample öncesi raidlere ms warrior olarak tercih sebebidir.
    Tank olarak statlardan en belirgin olanı= 16k küsür HP buffsız(commanding shoutla 17k küsür),%26-27 dodge,%18-19 parry,500 küsür block%25-30 block (t4 ve t5 den 2 şer parça giyip set bonusları alınmakta) . Black Tample Düzeyindedir. Resist gearları full e yakındır, nature=+310,frost+350,fire+250.. Şöyleki normal instancelardaki bossların bir çoğunu 5 kişilik partide Healersız kesebilirsiniz. İnstancelarda healerları sıkan ve dps e teşfik eden, Bosslarla savaşta bossların sizden daha az boss olduğunu hissetiren, liderlik yönünüzü geliştiren bir karakterdir.(abartısızdır)
    Bankada 12 tane Nether Vortex vardır ki tanesi 250g civarında satılmaktadır,8 tane Primal Nether(yani parasal anlamda sıkıntısız-zaten panızla yapacağınız birşey yok bu karaktere:)).. Bir sürü değişik item. Banka da bulunan itemlar Genellikle eski epiclerdir yada birgün işe yarar diyerekten tuttuğum türden epiclerdir:) Bütün itemların enchantları vardır.
    Meslek= Enchanter ve JC.(meslek seçiminin nedeni mesleklerin sadece kendileri için yaptığı itemlar yada enchantlardır. 4-5 defa baştan meslek kasılmıştır)
    Played time tahmini 90 gündür(şu anda wow a bağlanmada sorun yaşamaktayım dolayısılya bakamıyorum,armory linki de veremiyorum aynı şekilde siteye de bağlanmıyor,mümkün olunca editlenerek koyulacaktır.)

Fiyat Aralığı : Gelen ciddi teklifler değerlendirilecektir. Account transfer yöntemi kullanılacaktır.
    Ulaşma Şekli : PM

not: Şunu belirtmek isterim bu karakter pve ile kasılmış ve üzerinde birçok kişinin emeği vardır(raid ortamı). Dolayısıyla Fiyat teklifi yaparken göz önüne almanızda yarar vardır..

Acounta toptan sahip olmak isteyenler için LvL 70 undead Wlock-male da mevcuttur(Runetotem-Normal) 1051 shadow-dmg, Shadow tailor set,s1 ve battle cast pants. LvL 50 rogue,lvl 20-30-40 arası değişik serverlarda birkaç karakter daha vardır.

Sadece Warrior'ı satmak istiyorum, ancak diğer tekliflerde değerlendirilir.
  • Deathwing-EU serverında DRAENEI SHAMAN ve yanında DWARF HUNTER satılık (2si de 70).

Shamanda PvP için Full S2/S3 Elemental Gear, full S2 ayarında resto gear ve biraz da S1/S3 karışık enha gear vardır.

PvE için, SSC/TK tamamlamış elemental, enhancement ve resto gear bulunmaktadır (bu char ile hyjale girildi).

Hunterda miner/herb meslekler fullenmiş, 280% lik epic binek bulunmaktadır.

S1 ayarında pvp gearı, ve karazhan fullemiş, SSC ye hazır PvE gearı bulunmaktadır.

Fiyat sormak, ve charlar hakkında daha detaylı bilgi almak için (armory linki gibi) bana özel mesajdan ulaşınız.

2 karakterin de transfer süresi açık olup, account alımında email, CD-key, güvenlik sorusu vs. verilecektir.

Not: aynı ayarda Horde bir char ile takas kabul edilir (çoğu classtan)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bòne -- 29 Haziran 2008; 20:45:39 >
  • Karakter adı: Edgy

Lvl/race/class : 70 Night Elf Hunter

Server: Terenas (PvE)

Guild : Assambled by Command

Armory Linki : The World of Warcraft Armory

Genel bilgi :
    - Omuzluk hariç diğer item lar pve / pvp karışık epic
    - Flying Mount var
    - 25 man raid yapan guild üyesi
    - Çoğu key mevcut / attuned

Expansion gelmeden oyuna başlamak isteyen yada yeni başlayanlar için çok uygun olduğunu düşünüyorum.Account şuanda frozen ama alan arkadaşa aldığı gün 1 aylık ödeme yaparak vericem karakteri..

Fiyat = 125 YTL

PM lerinizi bekliyorum..

Keyifli alışverişler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonramses -- 30 Haziran 2008; 9:34:14 >
  • Oyunu bıraktığım için Lightbringer serverındaki Nithalak adlı lockumu satıyorum
    Burning steppes serverında alt olarak lvl 40 paladin mevcut..
    Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Nithalak
    /played:116 days 21 hour
    112k Life time
    Karakterin 3 Tane Tittlesi vardır

Challenger Nithalak
    General Nithalak
    Conqueror Nithalak

Epic flying(280%) mount mevcuttur
    Charda 1.2k gold vardır
    Dreadweave gear 486 resi
    Destro(Felweave) gearla 350 resi 1080 spell dmg
    Bankada 3 tane Epic gem(12 spell,10 spell crit,5 spell 6 crit) mevcuttur ve 4 tane normal yellow/blue, red/yellow socket vardır (socket konusunda masraf yapmazsınız)
    2 Tane 40 k honorla alınan battlemaster trinketi mevcuttur(spell ve crit)
    ayrıca Darkmoon Card: Madness trinketi mevcut
    4 adet vengeful,geri kalanların hepsi s2 ve guardian-ve bütün vindicator itemler

PvE gearla unbuffed 1251 shadow dmg vardır.. badgeyle alınan çoğu itemler mevcuttur(trinket eldiven,belt aklıma gelenler bunlar)(PvE gearla Rahatca MH yapabilirsiniz)
    Frozen Shadoweave,Spellstrike,Battlecast setler mevcuttur
    2/5 T4
    Bütün itemler Enchlidir..Ringler dahil
    Ench 372,Tailor 375 / Cooking 363
    Bankada çoğu primal ve Major Shadow power,Adepts elixir potları,mana pot,well fed kısaca raidi karşılayacak bütün bufflar mevcuttur
    Account 27 Temmuza kadar açıktır

Fiyat olarak 350 YTL düşünüyorum. Ciddi alıcıya indirim yapabilirim.
  • Level 70, Human, Male Mage..

Nick : Archelion

Armory :http://armory.wow-europe.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Archelion

Pvp : 4/5 Veng + 2.5k Arena point(BRUTAL CHEST veya LeGGInGS hazir gibi birsey), yaklasik 410 resilience.. 10k honor point var..
    Biraz daha oynama sansim olsaydi, takimimin rating'i s3 de 1950 olmustu, eminim shoulder'a kasabilirdim. Staff alma sansim da vardi, personel rat. uyuyordu, fakat 2 aydir pek oynamadigim icin, yeterli puanim olmadi. Az cok biliyoruz pvp yi..

PvE : Spellfire Set, 4/5 T4, Karazhan'dan itemlar, ZA'dan HASTE veren weapon + chest (karakterde toplam 100e yakin haste var, alacaginiz birkac Badge itemla Sunwell icin hazir olabilirsiniz) , 1100 + Fire Spell damage, 1200 Frost Spell Damage(talentlar uygunsa) rahat gorursunuz.. Conusmable ve Bufflarla en son 1300 frost ve Fire spell damage gormustur Arcane build ile.. T4 itemlara ragmen PvE DPS de ilk 5 garanti oldu hep MH/BT'da..(tabii oyunculugunuza gore degisir) Aylardir oynamadigim icin, geride kaldi biraz ama size cok iyi bir baslangic olabilir, BT / Hjyal de bu gear is goruyor..Archi + Illidan dahil.. Denedim, DPS inanilmaz iyiydi.

Account'un ilk sahibiyim, 140 day played time, TBC karakteri degil, Burning Legion serverinda iyi bir yere sahiptir, Senelerdir orada oynadim, cogu kisi tanir.. Zaten satmadan once cikacagim guild, Sunwell guildidir. Bankasinda bulunan birkac parca Arcanist, Full T2 (netherwind) set, ZG Set zaten bunun kanitidir.. Account'un ilk sorun cikacagini zannetmiyorum. Ne olursa olsun aylarimi harcadigim karakterimi satmak zor geliyor.. Ama ev adresi, cep telefonu vs hersey verecegim, zaten beni taniyanlar ne kadar guvenilir oldugumu soyleyecektir..

375 Alchemy / 375 Herb

Alchemy, Elixir Master.. Olmayan flask , elixir, rare recipe neredeyse yok, proclar sayesinde gunde 400-500g yaptigimi bilirim, oturdugum yerden.. Ki herb, yoktu o zamanlar, AH'den mat al, flask yap, Proclar kazancin olsun hesabi..

Karakterde %280 kus var tabiki, yeni almistim, 0 km ^^
    Darnassus Exalted Kaplani vardir, cok az kiside bulunur..

Ayrica Level 29 Hunter twink mevcut enchantlari ile.. Sıkılıp Op olarak dolasmak isterseniz, birebir Ayni Serverda..

Bir de level 52 Undead Warrior var, Argent Dawn serverinda.. Wotlk gelince, Death Knight yapip , Bu serverda devam edebilirsiniz.. Ben oyle yapmayi dusunuyordum, nasip olmadi

Fıyat: 250 ytl... pazarliksiz.. Bu kadar emek verilen bir karaktere az bile, zaten pve ve pvp ye devam edebilseydim, full t6 / s3 olacagindan emin oldugum bir karakter..

Migrate acik tabiki. Hic migrate ettirmedim..
    Ayrica Account'u alan arkadas, nick'i yada Server'i degistirmek zorunda, bu benim tek istegim..

Istanbul ici, elden teslim mumkunse..
    Butun Bilgier Mevcut.. Herzamankı gıbı gonul rahatlıgı ıle alıp oynayabılırsınız..

MSN: mehmetbk@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archely -- 1 Temmuz 2008; 19:30:06 >
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 2 Temmuz 2008; 17:25:23 >
  • Arkadaşlar Alliance Resto Shaman arıyorum imba olmak zorunda 2.2k + healing olmayan shamanlarla ilgilenilmeyecektir. Parada ve Ödemede hic bir sıkıntı olmayacaktır. Satmak isteyen benimle direk irtibata gecerse memnun olurum dedigim gibi fiyat veya odeme konusunda problem yaşanmayacaktır. Msn adresimden ulaşırsanız memnun olurum..

Ozcan_@live.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: FISH

Server : Nagrand EU-Normal

Item/Karakter'in özelliği : lvl70 warrior(tauren-male). İsim: Freedoom

Genel olarak tank spectir, dolayısıyla tank gearları iyidir, ancak dps gearlar da güzel özellikle serverda muhtemelen tek olan Archimond abimizden düşen kılıç var ki (http://thottbot.com/i30902 ) , battlegroundlarda insanlarda değişik tepkiler uyandırmakta(iyi oyuncuysanız genelde sıralamada 1. sırasınızdır):) Tank gearı= 4 parça t4,2 parça t5 ve sağlam taklılar. Dps gearı= T6 eldiven , S1 parçaları, bilmediğim birsürü epic işte. Karakter 1.5 yıllıktır ve oynamayı bırakalı yaklaşık 1.5 ay oldu account hala aktiftir.
    Dps olarak yaklaşık 1870+380 ap vardır (improved battle shout(380 eklemektedir)) ki bu ortalamanın üstüdür black tample öncesi raidlere ms warrior olarak tercih sebebidir.
    Tank olarak statlardan en belirgin olanı= 16k küsür HP buffsız(commanding shoutla 17k küsür),%26-27 dodge,%18-19 parry,500 küsür block%25-30 block (t4 ve t5 den 2 şer parça giyip set bonusları alınmakta) . Black Tample Düzeyindedir. Resist gearları full e yakındır, nature=+310,frost+350,fire+250.. Şöyleki normal instancelardaki bossların bir çoğunu 5 kişilik partide Healersız kesebilirsiniz. İnstancelarda healerları sıkan ve dps e teşfik eden, Bosslarla savaşta bossların sizden daha az boss olduğunu hissetiren, liderlik yönünüzü geliştiren bir karakterdir.(abartısızdır)
    Bankada 12 tane Nether Vortex vardır ki tanesi 250g civarında satılmaktadır,8 tane Primal Nether(yani parasal anlamda sıkıntısız-zaten panızla yapacağınız birşey yok bu karaktere:)).. Bir sürü değişik item. Banka da bulunan itemlar Genellikle eski epiclerdir yada birgün işe yarar diyerekten tuttuğum türden epiclerdir:) Bütün itemların enchantları vardır.
    Meslek= Enchanter ve JC.(meslek seçiminin nedeni mesleklerin sadece kendileri için yaptığı itemlar yada enchantlardır. 4-5 defa baştan meslek kasılmıştır)
    Played time tahmini 90 gündür(şu anda wow a bağlanmada sorun yaşamaktayım dolayısılya bakamıyorum,armory linki de veremiyorum aynı şekilde siteye de bağlanmıyor,mümkün olunca editlenerek koyulacaktır.)

Fiyat Aralığı : Gelen ciddi teklifler değerlendirilecektir. Account transfer yöntemi kullanılacaktır.
    Ulaşma Şekli : PM

not: Şunu belirtmek isterim bu karakter pve ile kasılmış ve üzerinde birçok kişinin emeği vardır(raid ortamı). Dolayısıyla Fiyat teklifi yaparken göz önüne almanızda yarar vardır..

Acounta toptan sahip olmak isteyenler için LvL 70 undead Wlock-male da mevcuttur(Runetotem-Normal) 1051 shadow-dmg, Shadow tailor set,s1 ve battle cast pants. LvL 50 rogue,lvl 20-30-40 arası değişik serverlarda birkaç karakter daha vardır.

Sadece Warrior'ı satmak istiyorum, ancak diğer tekliflerde değerlendirilir.

Warrior:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Nagrand&n=Freedoom
    Wlock:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Runetotem&n=Freedoom
  • Ud mage satlık arkadaşlar pek oynanmış bi char değil 15 days played, 220 resi 650 spell up var gizli soru,kullandıgım kartın son hanesi vs herşeyi var bunu takas düşünüyorum mage beni çabuk baydı...iletişim : n0surrender@hotmail.com yada burdan pm atınız.
  • Dunemaul serverinde orc resto shaman satiliktir,char su an unbuffed 2007 healupa sahip,bankasinda elemantel shaman için gearlar mevcut,enc. shamn için ise 1-2 gear var.Chara bu şekilde 200ytl istiyorum,charin her türlü bilgisi mevcuttur,takas istemiyorum,İyi oyunlar

Armory
  • 4/5 tier 6 parçalı , tempest of chaos u bulunan, %280 lik binekli, haste itemları olan, bankada satılacak world drop epicleri olan 1200 unbuffed fire spll dmg olan , 36K honor ve 3 tane arena takımı hazır bulunan ve pekçok BT /SSC badge epiği bankada olan tailoring enchating 375 meslekleri olan, Tailoringde 20 den fazla epic tarif (world drop ve satıcılardan alınan) ve enchanting de de executioner ve savagery gibi tafileri bulunan son derece end game tabanlı bir gnome mage.İllidan farmlamıştır.s2 4/5 parçası ve honor ile alınan diğer pvp epic parçaları wardır.400 resilience a ulaşablirsiniz bankadaki itemlardan da seçerek.Zul aman dan düşen haste ve dmg epicleri de wardır.

Karazhan ve badge itemları olan çoğu epic lvl 70 shaman wardır.2031 unbuffed healing i war.karakterlerde toplam 3K gold we birsürü enchanting mat ve potion herb war.shaman herb alchemist 375 ikiside.Shamanda tier 4 Chest , legs ve shoulder wardır.Karazhandan kolay diğer 2 parçayı da alıp 5 set yapabilirsiniz.20K honor wardır shamanda.Shamda ayrıca enchancement için karazhan heroic ve gruul dan düşen mail itemlar vardır

Account toptan satılık.İşim nedeniyle oynayamayacağım.İlgilenenler fiyat tekliflerini PM atsınlar lütfen.Karakterlerin değerine yakışır teklifler atınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Exhell

Oyunu bıraktığım için Lightbringer serverındaki Nithalak adlı lockumu satıyorum
    Burning steppes serverında alt olarak lvl 40 paladin mevcut..
    Armory :http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Lightbringer&n=Nithalak
    /played:116 days 21 hour
    112k Life time
    Karakterin 3 Tane Tittlesi vardır

Challenger Nithalak
    General Nithalak
    Conqueror Nithalak

Epic flying(280%) mount mevcuttur
    Charda 1.2k gold vardır
    Dreadweave gear 486 resi
    Destro(Felweave) gearla 350 resi 1080 spell dmg
    Bankada 3 tane Epic gem(12 spell,10 spell crit,5 spell 6 crit) mevcuttur ve 4 tane normal yellow/blue, red/yellow socket vardır (socket konusunda masraf yapmazsınız)
    2 Tane 40 k honorla alınan battlemaster trinketi mevcuttur(spell ve crit)
    ayrıca Darkmoon Card: Madness trinketi mevcut
    4 adet vengeful,geri kalanların hepsi s2 ve guardian-ve bütün vindicator itemler

PvE gearla unbuffed 1251 shadow dmg vardır.. badgeyle alınan çoğu itemler mevcuttur(trinket eldiven,belt aklıma gelenler bunlar)(PvE gearla Rahatca MH yapabilirsiniz)
    Frozen Shadoweave,Spellstrike,Battlecast setler mevcuttur
    2/5 T4
    Bütün itemler Enchlidir..Ringler dahil
    Ench 372,Tailor 375 / Cooking 363
    Bankada çoğu primal ve Major Shadow power,Adepts elixir potları,mana pot,well fed kısaca raidi karşılayacak bütün bufflar mevcuttur
    Account 27 Temmuza kadar açıktır

Fiyat olarak 350 YTL düşünüyorum. Ciddi alıcıya indirim yapabilirim.

Fiyatı 300 ytl acil satılık
  • Selam herkeze öncelikle , 2 tane accont satıcaz arkadaşımla biri shaman biri mage ..

-Satma nedenimiz .. Ben frozen oldum açtıramıyorum , arkadaş sıkıldı

Mage olan benim karakterim buradan itemlerime bakabilirsiniz

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Farabi

Magemde NetherDrake vardır.
    Accontumda 1 tanede twink resto druid var.
    Çevremde baya tanıdık insan var o yüzden guild sorunu çekmezsiniz.
    Fiyatı pmden konusuruz.
    Fakat Alıcıyı KOCAELİ'den istiyorum

Shaman olan karakterim arkadasımın itemleri

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Ahn%27Qiraj&n=Kwakanda

Reputation durumu ordata

Fakat şu an elemental itemleri takılı normalde arkadas healler ve serverde baya tanınıyor ve sağlam bi heal geara sahip yani itemleri ile bt yapabilir 2k heal spelle sahip..

Acc satışını pmden konusuruz..

Alıcıyı ANKARA'dan istiyoruz ..
  • Slmlar. Charımı satmak istiyorum çünkü artık başka bir oyun oynayacağım.

Shattered Halls Horde lvl 66 lock
    3300 gold

17 ağustosa kadar aktif

+ yanında wow battle chesti de vermek istiyorum mümkünse.

Fazla bir para talebim yok. 100-150 yeter. zaten oyun+ gamecardı düşünürsek char ve gold neredeyse bedavaya geliyor. Amacım elden çıkarmak. İlgilenen varsa özel mesaj yoluyla ulaşabilir

Bursa
  • Beyler 200 YTL bütçe ayırabilirim
    bana 70 bir mage , hunter , warrior gerekiyor .
    Gamecard + oyunu da istiyorum .
    Aylık ödemeyi satan kişi yaparsa ayda verdiği paranın 10 euro fazlasını veririm .
    PM lütfen
    İtemli ve güçlü charlar istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.