Şimdi Ara

HESABI SİLDİM OYUN SİLİNDİ YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Abimden ps4ünü aldım. kendisi pes 2016 oyununu 216 liraya almıştı. Onun Hesabını konsoldan kaldırıp kendime yeni bir psn hesabı açtım. kendi hesabımla açtığım zaman pes oyun simgesi geliyor ve satın al diyor 89tl ücret karşılığı. abimin satın aldığı oyun onun hesabınamı senkronize olmuştur. oyunu tekrar nasıl yükleyebilirim. Abimin psn hesabınıda ikinci kullanıcı olarak yüklesem sisteme oyun çalışırmı? acilen bu konuda bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum...

• abinin hesabını geri ekleyeceksin ve abinin hesabını ana makine olarak etkinleştireceksin
    zaten soruyor sana ilk eklediğinde ana makine olarak etkinleşmesi için
    sonra abinin oturumunu kapatacaksın ve kendi hesabına geçip oynayacaksın
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    daha sonra kendi hesabımla girip oyunu oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferkaya_

daha sonra kendi hesabımla girip oyunu oynayabilir miyim?

evet

yani kısaca eğer bir hesabı ps4 e ana hesap olarak kaydedersen o hesaptaki tüm oyunları istediğin hesaptan oynarsın
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum kolay gelsin...
  • iyi kurtuldun abinden dayak yemekten
  • yahu niye oyunu aldıgınız hesabı makinenizden kaldırırsınız anlamam ki. kac kez diyoruz kaldırmayın oynayamazsınız diye.
  • bir hort yapayım. ben sürekli deneme hesabı ile oynuyorum.oyunu deneme hesabı ile almışım ve hesabı sildim. oyunun hangi hesap ismi veya mail ile aldığımı bulabilir miyim?
  • Merhaba herkese ben şimdi oyun satın aldım başka bir oyun açılmıyor diye hesabı sildim şifre yanlış diyor şimdi ne yapabilirim geri alabilirmiyiz acil cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemilik zamanları işte :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.