Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.551
Cevap
75
Favori
339.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2016 Honda Civic aracım var. 10.4 Tesla ekran kullanıyorum . Ancak aracımda bu Multimedya da koltuk ısıtma aktif değil. Yeni bir canbus ve güncellemeye ihtiyacım var . Destek olabilecek varmı? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • slm 2003 corolla terra aracıma multımedya cihaz arıyorum ağrıda ikkamet ediyorum nasıl bi cihaz tavsiye edersin navimex nasıldır oem unıversal android hangisi daha verimli teşekkürler sizin satış imkanınız varmı taksit oluyomu
  • Merhaba focus 1 aracima double teyp dusunuyorum ama bir turlu uygununu bulamadim yardimci olacak varmi en iyi hangisi uyar kac inc olmali fazla traslamadan olmasi icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit3737 -- 28 Mayıs 2018; 15:58:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler,

2011 corsa d aracıma piano black görünümlü multimedia cihaz bakıyorum. Zenec 5011d yi önerdiler. Sizde var mıdır? Fiyatı ne civardadır? Sizde alternatif önerebileceğiniz ürün nedir? Fiyatı ne kadardır? Varsa ilan linkini gönderebilir misiniz özelliklerini incelemem için.

Teşekkürler.

• merhaba,
    Golf 6 aracım için uzun zamandır navimex multimedya kullanıyordum ve memnundum fakat dün işlemcisi yandı. 450 tl masraf çıkardılar. Yeni almak daha mantıklı geldi. Arac için arıza yapmayacak sağlam bir cihaz tavsşiye edermisniz.
  • SKRlllEX kullanıcısına yanıt
    numaran çalışmıyor servis dışı
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkin11

merhaba,
    Golf 6 aracım için uzun zamandır navimex multimedya kullanıyordum ve memnundum fakat dün işlemcisi yandı. 450 tl masraf çıkardılar. Yeni almak daha mantıklı geldi. Arac için arıza yapmayacak sağlam bir cihaz tavsşiye edermisniz.
    Bende golf 6 aracıma double düşünüyorum ama ne alacağıma karar veremedim. Uygun fiyatlı pioneer sony mi alsam diyorum ama direksiyon kumandası çalışması lazım. Mixtech marka buldum özellik olarak gayet iyi kalitesi nasıldır bilemedim. Aksesuarcı arkadaş servisi olan bağlayalım dedi newfron iyi dedi. Navimex avgo vs hepsi benzer cihazlar aslında. Zenec necvoc iyi deniliyor. Mixtech sitesinden araca özel cihazlar var. Bak bakalım ne düşüneceksin.

• Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

Dostlar selamlar aracimdaki hoparlörleri evde kullanmak istiyorum.
    Fakat yt'da izlediğim kadarıyla el yapımı amfiler varmış.
    Resimdeki hoparlorlere kaç watt amfi gerekir?
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Navitech btv7400 indash var bi sıkıntı var bayadır video izlerken ya kendi kendine donuyor muzik caliyor ama hiç bir tuş işlemiyor yada ben bi tusa basarsam donuyor kendini kapatip açıyor yazilim sorunu mu bu cihazlara yazilim atiliyomu

• 2014 Rio HB için geri görüş kameralı android multimedya cihaz kullanan veya önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba aracıma navitech 8350 model cihazı aldım taktırdım kullanıyorum. Birkaç sorum olacak. Cevaplarsanız sevinirim
    1- Cihaz Samsung Note 5 Cihazıma Mirror Link ile bağlayamadım.
    2-Cihazın ayar bölümüne girdiğimde TV ve Navigasyon Menüleri kapalıyı onları açtım Tv kanal arıyor bulamıyor, Navigasyonda sanki sd cardda veri yok ondan açamıyor dolu bir sd card versem açacak gibi geliyor bana.

Bunlara cevap verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler iyigünler dilerim.
  • Arkadaşlar bu haftasonu vw polo aracıma taktırdığım Convex markalı multimedya ile araç içinde Bluetooth üzerinden telefonla konuşmaya çalıştığımda karşı taraf sesimi çok kötü kalitede duyuyor.

taktırdığım yere söylediğimde mono yaka mikrofonu alın aracın sol ön direğe takalım dedi , bu çare olur mu?

ne yapabilirim araç içinde telefonla konuşurken ses kalitesini arttırabilmek için lütfen bilen yardım etsin.

2.sorum da başarsoft İGO navigasyonla her adres girdiğimizde sürekli trafik ışıklarına sesli ikaz veriyor her seferinde kapatmak zorunda kalıyoruz ayarlardan ama bu seçenekler 1 kez seçilir bir daha değiştirilmez makine otomatik kaydeder ama malesef bu trafik ışığı sesli ikazdan dolayı her seferinde ayar değştirmekten bıktık. bunun çaresi var mı acaba?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utuk06 -- 6 Ağustos 2018; 16:45:19 >
  •  AliExpress ten 7023B 2 din car radio diye tanımlanan wince yüklü bir cihaz alacağım.Lakin menü Türkçe değil.
    Wince sistemlere Türkçe dil ekleyebiliyor muyuz..

• Merhaba,

Clio4 aracıma android multimedia monte ettim. Lakin aracın yakıt bilgilerini cihazda boş olarak görüyorum. Canbus ayarını da yaptım neden kaynaklanıyor olabilir?
  • izmirde ses sistemin den anlayan biri lazim ezbere degil gercekten isten anlayan birisi lazim asagidaki sisteme sahibim ama ayar yaoan kisiler ezbere is yapiyorlar teyibi kurcaladikca sesi bozuyorlar ben tesisati kurdum sadece ayar yapilacak
    pioneer deh x 7850 bt
    boss ch 1200 mono amfi 600rms
    boss pv3700 amfi
    pioneer 6965-v3 4 adet oval
    pioneer d310d4 subwoofer 1400w 400rms

• Kia Cerato 2017 multimedya ekranı kurcalarken windows 6CE yazdı. Ekran dondu. Açılırken sürekli windows masaüstü görünüm var. Adını telaffuz edemeyeceğim navcox galiba multimedya ekranı var. Resetleme ya da yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

• gokhann_75 G kullanıcısına yanıt
    Hallettim.

• Merhabalar, Megane 1 (99) aracımın orjinal hoparlörleri duruyor yeni hoparlör ve teyp almak istiyorum öneriler nelerdir. Ön kapılar ve üstte 2 adet tweter olmak üzere toplamda 4 hoparlör, anfi kullanmıyorum, max bütçem 550-600 TL.
    Teşekkürler şimdiden...

Şöyle bir kombin yaptım mantıklımıdır acaba

Teyp:
    https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/jameson-js-3999bt-bluetooth-usb-aux-kablo-hediye-4x50w-oto-teyp-P187977012

Kapı Hoparlör:
    https://urun.n11.com/hoparlor/pioneer-ts-g1610f-280-watt-16-cm-kapi-hoparloru-2018-modeldir-P100928875

Tweterlar:
    https://urun.n11.com/hoparlor/pioneer-ts-s20-tweter-200-wattucretsiz-kargo-P15507695

• Merhaba,
    Multimedya sistem için marka tavsiyeleriniz nelerdir?
  • android multimedia cihazını nasıl güncelleyebiliriz sürüm yükseltme yapabiliriz benim cihaz da 4.4 sürümü var ben bunu yükseltmek istiyorum uygulama ve yetersizliği va takılmalar oluyor bazen çoğu uygulama güncel değil en azından 5 ve üstü olsa iyi olacak
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.