Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
2.208
Cevap
63
Favori
193.432
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz
Giriş
    109 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,
    Aracım 2011 model Hyundai Elantra arabama Avgo marka navigasyon ve geri görüş kamerası taktırmıştım. Kameramda kimse inanmasa da dinamik çizgiler mevcuttu. Araba yıkamacılar içine su kaçırınca kamerayı değiştirmek zorunda kaldım. Sonrasında hangi kamerayı aldıysam aynı açıyı yakalayamadım. Üstelik dinamik çizgi özelliği de gitti. Kime gittiysem hyundailarda o modellerde dinamik çizgi özelliği olamaz dediler. Ancak yollardır kullandığım için çok eminim vardı. Sizden ricam bana lütfen açısı geniş ve Avgo navigasyonla uyumlu bir geri görüş kameraSu tavsiye etmeniz. Dinamik çizgileri olursa çok iyi olur ancak o konuda maalesef pek inancım da kalmadı? Bana buradan link yollayarak Yardımcı olursanız hemen kamerayı alıp taktırmak istiyorum. Ayrıca multimedya cihazımda radar özelliği olmadığını söylüyorlar. Merak ettiğim konu Avgo cihazlarda bu dinamik çizgi özelliğinin ayarlaması nasıl yapılıyor? Şimdiden çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Olumsuz Alışverişler: Ukaan06 nickli arkadaş pazarlık yapılıp, arkadaşlarımı taksi ile evinin önüne göndermeme rağmen forumdan daha iyi fiyat veren olduğunu söyleyerek pazarlığa sadık kalmamıştır. Ticaret kesinlikle yapmamanızı tavsiye ederim...

• Yüzbaşı
    253 Mesaj
    zenec 2011d kumandası lazım satan varsa iletişime geçebiliriz.
    |
    |

• Evervox Şifre 3368 servisten bu şekilde bilgi verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Behramyaser34 -- 3 Ocak 2020; 17:18:55 >
    |
    |
    eko1.3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar bos paket olan aracimiza ayni aracin dolu paketinin orjinal multimediasini taktik kontagi acip kapatirken multimedia otomatik acilip kapanmiyor ve multimedia arac calisirken acin aku bosaliyor uyarisi veriyor sorun nerde olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    iyi günler arkadaşlar benim sorum andorid multi medya oynatıcılarında gelen telefon aramalarında telefon numaraları ekranda görünüyor lakin isim görükmüyor bunu cözmenin bir yolu varmı birde radya isimleri veya logoları ekleme yapabiliyormuyuz teşekkürler
    |
    |

|
    |

yıllardır bu teknolojiyi takip eden biri ve her arabama mutlaka modifiye ve yenilik amacı ile multimedya taktırdığımdan dolayı son memnuniyetimi bildirmek istedim,

yeni kasa jettama wifi/android sistemini CARVOCAL ASYA şubesinde taktırdım ve sorunsuz araba ile uyum sağladı, wifi bağlanma, navigasyon ,hd ekran,radyo ve bluetooth hepsi okk, ram 2 gb dahili 32 gb cihaz ve 8 inch...

bildiğim kadarı ile her araba için uyumlu cihazları var, sahibi Çağlar diye 40 lı yaşlarda bir arkadaş ve ilgilenmesi ,personelinin uyumu müşteri olarak hoşuma gitti, iyi şeyler olduğu zamanda paylaşmamız ve o insanları daha iyiye motive etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum.

insanlar esnaflığın yanında adam olsun kazansın hakkı ile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos66 -- 20 Ocak 2020; 9:24:0 >
    |
    |
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.