Şimdi Ara

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.552
Cevap
75
Favori
338.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstadım 2019 nissan qashqai 1.3 visia modeline hangi multimedia cihazı uyumlu ve düzgün çalışır fikir verebilirmisin.
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın SKRlllEX,
    Aracımda 10 yıllık NECVOX windows işletim sistemli multimedya vardı, bozuldu. Android multimedya almak istiyorum, ancak diyorlar ki, mevcut geri viteste uzaklık gösteren mesafe sensörü android sistemde ekranda görünmez. Doğru mudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaangurcan

Sayın SKRlllEX,
    Aracımda 10 yıllık NECVOX windows işletim sistemli multimedya vardı, bozuldu. Android multimedya almak istiyorum, ancak diyorlar ki, mevcut geri viteste uzaklık gösteren mesafe sensörü android sistemde ekranda görünmez. Doğru mudur
    yalan
  • Hocam, bende ford var, geçen gördüm yabancı bir şahıs Universal Android teyp almış, yorumada bağlamasını bilirsen cab bus ile araç bilgilerinide gösteriyor ekranda demiş. bu bağlantı şeklini nereden buluruz.

• Merhaba, 2015 fiesta aracımızda navimexin ekranı mevcut. Cihazda bazen kendiliğinden normalde yanan tuş ışıkları kapanıyor. Cihazın ayarlarını sıfırlamayana kadarda düzelmiyor. Birde aracın ayarlarını yapabiliyoruz ancak bazı ayarlar yok (fordun mykey ayarı gibi) orjinal ekranda mevcuttu.

Bu iki durum neden olur?

• Hocam merhaba

ds4 araç aldım geri görüş kamerası içinmultimedya ekranı taktırmak istiyorum.

İlk sorum c4 ekranları ds4 ile uyumlu mudur?

Hangi marka model önerirsiniz?

Malum sitede 2.el navimex 9976 hd gördüm tavsiye eder misini?

Teşekkürler
  • Navimex 9924 teyp var ekran açılmıyor reset tus ve düğmesi yok recorvery menüsü nasıl girebilirim

• merhaba arkadaşlar bendede audiomax mx8650a model android 6.0.1 sürümlü cihaz var. Bu cihazların android sürümünü yükseltme şansımız yok mu?10 gündür internette araştırıyorum ancak düzgün bi bilgiye ulaşadım. Bunların sürümünü güncellemek bu kadar mı zor?Yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gogebakan90

merhaba arkadaşlar bendede audiomax mx8650a model android 6.0.1 sürümlü cihaz var. Bu cihazların android sürümünü yükseltme şansımız yok mu?10 gündür internette araştırıyorum ancak düzgün bi bilgiye ulaşadım. Bunların sürümünü güncellemek bu kadar mı zor?Yardımcı olursanız çok sevinirim.saygılarımla...
    tablet hakkında var o kısmın resmini atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
  • Merhaba,
    2016 Hyundai Tucson Elite Plus aldım. Araçta navigasyonlu multimedya sistemi var. Fakat ses kalitesi (sesin yüksekliği, çıkış gücünden bahsetmiyorum) inanılmaz derecede kötü.
    Kendimi sanki 20 yıl öncesi araba teybi dinliyor gibi hissediyorum.

Diğer Tucson kullanıcıları da ses kalitesinden şikayetçi mi?
    Sizce hoparlörleri mi yoksa multimedya cihazını mı değiştirmeliyim?
    Kafayı yemeden önce, acil yardım rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESLU

Merhaba,
    2016 Hyundai Tucson Elite Plus aldım. Araçta navigasyonlu multimedya sistemi var. Fakat ses kalitesi (sesin yüksekliği, çıkış gücünden bahsetmiyorum) inanılmaz derecede kötü.
    Kendimi sanki 20 yıl öncesi araba teybi dinliyor gibi hissediyorum.

Diğer Tucson kullanıcıları da ses kalitesinden şikayetçi mi?
    Sizce hoparlörleri mi yoksa multimedya cihazını mı değiştirmeliyim?
    Kafayı yemeden önce, acil yardım rica ediyorum.
    vibe powerbox 65.4 teyp arkası amfi alırsan güzel olur multimedya değiştirmene gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinstonCode

vibe powerbox 65.4 teyp arkası amfi alırsan güzel olur multimedya değiştirmene gerek yok

Alıntıları Göster
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    Ben amfi leri sadece sesi yükseltir olarak biliyordum.
    "Hoparlörler kalabilir, amfiyi alıp takarsan ses güzelleşir" diyorsunuz yani?
  • Merhaba passat b8 2016 model aracımız var. Satışı yapılacak 3 ay kadar ses sistemi kurup hevesimi almak istiyorum. Bütçem 1.000₺ ile 2.500₺ arasıdır. Sizce pandizot olarak mu yapılmalı yoksa kapı kollarına mı takılmalı. Veya sadece bass anfi mi. Şimdi bi de midrangeler çıkmış uzman arkadaşlardan öneri bekliyorum.

• Citroen C4 2012 comford aracıma navigasyon multimedya taktırmak istiyorum.
    Birde hoparlörler hoşuma gitmedi bir öneriniz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuğberk23 -- 24 Kasım 2019; 0:41:9 >
  • 2011 Nissan Juke ve 2005 Audi A3 için geri görüş kameralı multimedya sistemi araştırıyorum dokunmatik hassasiyeti güzel olan ve donma yavaşlama yapmayacak bir cihaz önerebilir misiniz ?(ayrı ayrı)

orjinal görüntüyü çok bozmayacak bişey olursa daha güzel olur :)
  • Merhaba arkadaşlar, 2009 Aveo hatchback araç sahibiyim. Aracın orijinal teybi double. Hiç memnun değilim, USB girişi yok, CD çaları da bozuldu.Aracıma single teyp (pioneer mvh-s125ui gibi) taktırmak istiyorum. İnternette double - single çevirici aparatlara baktım ama çok pahalı. Bi plastik aparata 150 lira istiyorlar N11 gibi sitelerde. Double teyp taktırmak istemiyorum, tercihim kesinlikle single fakat bu işi nasıl çözebilirim? Teypçilerde veya aksesuarcılarda daha ucuza satan veya orijinale yakın şekilde teyp boşluğunu dolduran aparat ayarlayabilen usta var mıdır? Herhangi bir fikriniz varsa cevaplarsanız çok sevinirim. :)

Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz

• Peugeot 301 android ne önerirsiniz ,mümkünse bütçeye göre bir kaç tavsiyede bulunur musunuz teşekürler.
  • arkadaşlar merhaba.benimde 2008 grande punto aracım var. bende multimedya taktırmak istiyorum. ama o kadar çok marka var ki hangisini seçeceğime karar veremiyorum. tabiki fiyatda önemli. bütçem en fazla 2000 tl. herkes android tavsiye ediyor.wifi geri görüş vs ..herşey var neredeyse ama marka konusunda hiç bir fikrim yok.bu arada aracımda anfi+subwoofer mevcut.bana ses kalitesi ve sorunsuz kullanabileceğim bir ürün önerirmisiniz.şimdiden teşekkür ederim
  • Teybi aldiginiz yerde montaj yaptirirsaniz aparati takarlar diye dusunuyorum,mevcut teybinizde ki aux girisi yanindaki yer usb girisi ..oraya alacaginiz mini usb to f otg aparati ile kullanabilirsiniz..
  • Grand Vitara Navnet Navimate andorid
    Hertürlü Multimedia Sistemi Hakkında sorunuzu sorabilirsiniz 4.4 cihazım açılışta takılı kaldı ekranda logo gösteriyor cihazı el ile recovery moda almanın yolu nedir? Fabrika ayarlarına dönmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi katin -- 30 Kasım 2019; 23:46:58 >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.