Şimdi Ara

Heroic - Magic Duel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi mobil oyunu buldum 2 hafta gibi sürede 1 milyona yakın insan yüklemiş eminim sayı artacak önden yer kapalım açıkcası bayağı tek kaldım pek bi türk yok fakat oyunda dil desteği falan var ve oyun mekanikleri emsallerinden çok daha iyi, kesinlikle f2p bir oyun, ücretisz sandıklardan falan legendary (efsanevi kartlar cıkabiliyor) deste falan yapıp 3 boyutlu bir alanda karakterlerinizi savaştırıyorsunuz, bizzat müdahil oluyorsunuz tabii ki ve bence keyfi burda, farklı birimleriniz oluyor her birimin farklı özellikleri mevcut, oyunun boyutu düşük olmakla birlikte gerçekten çok kapsamlı, bunca yıldır strateji oyunları oynayan birisi olarak ben çok beğendim, oyundan bir kaç görsel ve referal linkimi atacağım aşağıya, dilerseniz bu link üzerinden girip bana ve kendinize ufak ufak faydanız dokunabilir :D boş zamanları geçirmek için harika bir yapıt onu ekliyim :)

Heroic - Magic Duel
    Heroic - Magic Duel
    Heroic - Magic Duel

öncelikle cinematic & gameplay karışık videosunu ekliyim bence gayet hoş bir mobil oyun için :)

Ref linkim : direkt olarak burdan indirirseniz sevirim beraber karşılıklı yardımlaşma içinde olalım
    https://www.heroicgame.com/?af_c_id=2rrvthqbc3&fbclid=IwAR1E3NakMwiJBmNhbL_vpzIQOb3-lTynkSsKJC0JlNY_uxJUoxPuux6o39o&shortlink=ebed5d77&pid=HeroicReferral&c=HeroicReferral

Guildimizin adı Turkish Soldiers herkesi bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheB0SS -- 6 Eylül 2019; 20:35:11 >

• Heroic Magic Duel hakkında inceleme yazısı yazdım ve Youtube'da oynanış videoları çekiyorum. Dileyenler bakabilir.

Heroic Magic Duel İncelemesi
    https://youtu.be/FQhfPG36xbE
  • güncel olsun :D Türkiyenin en iyi guildine sahibiz şuan bende liderim arkadşalar, tr sıralamasında ki top 5 de 4 adamımız var :D oyunu hepinizee tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.