Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O talent olayı büyük bir bug, bazı maçlarda karakterimiz ile hiç seviye atlamamışız gibi oynuyoruz mecburen (skinler ve atlarda ilk baştaki haline dönüyor) Şu an üzerinde çalışıyoruz diyorlar.
    Ek bir problemde bazen XP alamamak maçtan sonra, bana bir kere oldu sadece ama ard arda yaşayanlar varmış bu problemi.
  • kurtlar1971 kullanıcısına yanıt
    Oyun sonunda heal gösterilmiyor mu ben tab dan overall duruma baktığımda herşeyi görüyordum. Sonuna hiç dikkat etmedim açıkçası direk leave atıyorum

Edit: Bu arada beğenmediğim tek kısmı lol gibi hero açmak olmuş hele ki verdiği gold miktarıyla kıyaslayınca daha da eziyet oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuke General -- 31 Ekim 2014; 12:55:15 >
  • haunt54 H kullanıcısına yanıt
    O seçeneği biliyorum ama o yol ile sadece bot'lara karşı oynanıyor diye de biliyorum. Alpha aşamasında olan bir oyun için, karakter almak için çok uğraşmak pek bir mantıklı gelmiyor. Sonuçta geçen gelen resette ne var ne yok silindi. İleride silinmeyeceği ne malum. Bence ya gold kasma kolay olsun, en azından alfa aşamasında, yada karaterlerin fiyatlarını çeksinler. Şu an ki haliyle sanki oyun piyasaya sürülmüş gibi oynuyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

O seçeneği biliyorum ama o yol ile sadece bot'lara karşı oynanıyor diye de biliyorum. Alpha aşamasında olan bir oyun için, karakter almak için çok uğraşmak pek bir mantıklı gelmiyor. Sonuçta geçen gelen resette ne var ne yok silindi. İleride silinmeyeceği ne malum. Bence ya gold kasma kolay olsun, en azından alfa aşamasında, yada karaterlerin fiyatlarını çeksinler. Şu an ki haliyle sanki oyun piyasaya sürülmüş gibi oynuyoruz.

yalnız karakterleri deneye biliyorsun illaha gold ile almana gerek yok alphaya özel sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay528 -- 31 Ekim 2014; 19:50:33 >
  • berkay528 kullanıcısına yanıt
    Try özelliği sadece Alpha'ya özel değil. Oyun çıktıktan sonrada olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtlar1971

Try özelliği sadece Alpha'ya özel değil. Oyun çıktıktan sonrada olur diye düşünüyorum.

bilmiyorum bence try özelliği olmasa güzel olur adam onu merak ettiği için denemek istediği için biraz çaba gösterip oyun oynasın ve alsın
    Try özelliği olmalı bence, mesela çok merak ettim, 15 bin biriktirip Azmodan aldım ama oysaki hiçde iyi oynayamıyorum, 15 bin gold verdiğime pişman oldum. Blizzard'ın hedefide bu pişman olmaları ortadan kaldırmaktır diye tahmin ediyorum.

O seçenek alpha için geçerli değil. Fakat benim yazdığım mesajı okursanız ne dediğimi daha iyi görürsünüz. Aynı şeyleri tekrardan yazmaya gerek yok diye düşünüyorum.
  • arkadaşlar oyunu gerçekten çok oynamak istiyorum hesabında diğer ücretli blizzard oyunları olmayan ve paylaşmak isteyen varmıdır acaba?
  • Wow için ek paketi ön sipariş ile aldım dün, bir baktım mailime gelmiş davetiye Şansa adamlar direk ödüllendirdiler.
  • Konuya Kimler Oynuyor listesini ekledim, Adını eklemek isteyenler yazsın
  • Mastermind#2493 ekleyebilirsiniz
  • banada gelmiş alpha davetiyesi girip oynadım açıkcası beğendim talent sistemi çok güzel olmuş item olmayınca sadece sağda solda kapışmaya dayalı olur falan diyordum ama cidden yapmış blizzard, tam sürüme geçsin sevdiğimiz tanıdığımız yeni karakterler falan eklensin tadından yenmez bu oyun
  • Berkay#2632 benimde
  • oynadım biraz maçların hızlı geçmesi dışında bir sorun yok gibi
  • Bilgisayara geçince editleyeceğim. Sizleri b.tag isteği atıcam, hots invite gelince birlikte maç atarız

• illidanda the hunt heroic skillini bazen kullanırken iptal oluyor (işte karşıdaki ölmüş veya rangeden çıkmış oluyor) hem skill kullanılmış gibi oluyo hemde karakterin görüntüsü gidiyor sadece elde silahlar gözüküyo bir sonraki heroice skilline kadar sizdede oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay528 -- 3 Kasım 2014; 1:29:08 >
  • Firstyfull#2467 ekleyin....

Buda Dragon Shire Mapınde Ne Yapılması Gerektiği...

• Bu arada

Haftalık Ücretsiz Herolar Rotasyona Uğradı

Bu haftanın Free To Play leri..
    Stitches
    Arthas
    e.t.c
    Kerrigan
    Li Li
    Nazeebo
  • sipacik kullanıcısına yanıt
    1 tane eksik kalmış galiba hocam, 7 tane oluyor normalde (hesap seviye 15 olması gerekiyor bunun için gerçi)

Stitches, Arthas ve Kerrigan'ı denemek istiyordum versusta iyi oldu. Stitches'ı almayı düşünüyorum özellikle, hem iyi tank hem de yutma ultisi ile güzel disable ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.