Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam, ben eski seriyi oynamadım ama şöyle bir forumlara bakınca benzer durumların olduğunu görebiliyoruz.
    Diablo 4 ve WC4 beklentisi de var oyuncular da. 20. yıl kutlamalarında duyurusunu bekliyordu herkes ama bunlar ufak 1-2 pet diğer oyunlar da toy vs. ile geçiştirdiler. Kendileri de artık az emek çok para mantığına kaydılar.
    Sağlam lore ve oynanış olarak ellerinde iki oyun var wow ve sc2 bunları da artık yıllar eskitiyor.
    Hearthstone (warcraft lore havuzundan çıkardılar) da mesela aynı sona doğru gitmeye başladı, betasından bu yana sadece aynı kartların farklı kopyasını getirdiler. Sırf kartları satabilmek için eski kartları komple metadan sildiler. Oyuna game play adına hiçbir şey getirmediler.
    overwatch hariç bu konuda.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Dediğine katılıyorum hocam, 20.yıla özel herkes D3 için özel bir dlc beklerken çok gereksiz şeyler geldi.Şuan acayip şekilde batırmadıkları birtek Overwatch var.Bakalım o ne zaman batacak, şimdilik herkes memnun ondan.
  • oyun bitmiş, stealth assassinleri resmen silmişler. sırf nova var diye seviyordum bu oyunu. şimdi stealth reworkünden sonra herkes görüyor nova/zeratul/valeera ile ne yapıldığını neden hala stealth var anlamış değilim, toptan kaldırsalarmış. üstüne üstlük bir de nerfler yemiş, bir sürü mobil hero gelmiş yerlerinde durmuyorlar. nasıl q atacaksın nasıl vuracaksın belli değil.
  • Arkadaşlar bu oyun oynarken memory hatası alıyorum düşüyor oyundan çıkıyor bi hata mı oluştu bilen varmı acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krackk K kullanıcısına yanıt
    son patchten sonra böyle bir hata ortaya çıktı. bnet forumlarında da bir sürü konusu var. çözüm olarak şimdilik 64 bit client kullanmayı öneriyorlar. zaten blizzard 32 bit desteğini yazın sonlandıracak.

64 bit kullanmak için bnet uygulamasından options penceresini açıp orada 32 bit client kullanarak oynama seçeneğindeki işareti kaldırmanız yeterli.
  • Bu oyun hiç Blizzard oyunu gibi değil ya, menüleri bile aşırı çirkin 2005 yılından kalmış gibi görünüyor. Oyun esnasında fon müziklerinin bir çoğu bence oyuna gitmiyor vs. Sanırım Blizzard bu oyuna çok kaynak ayırmıyor zaten oyuna girmek için çok uzun süre bekletiyor fazla kişi oynamadığından.
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    Blizzard'ın diğer oyunlarının reklamını yaptığı free bir oyun, başka bir şey değil.

Hanzo ulti attığında söylediği söz ile ow'daki söylediği söz arasında dağlar kadar fark var, halbuki aynı ses. Yani bilerek çakma gibi göstermişler ki esas oyunları satın alsınlar diye.

Oyunda ow mapi gibi bölge alma var yüzdelik olarak alıyorsun, bildiğin ow'daki nepal mapi gibi, ama düşman ölünce 40-50 saniyede tekrar doğduğu için tekrar gelip o bölgede savaşabilmesi mümkün değil Tracer, lucio falan koşarken sıkabiliyor bildiğin fps oyunu gibi. Yani oyuna uymayan ama sırf reklamını yapmak için saçma saçma şeyler getirmişler işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Blizzard'ın diğer oyunlarının reklamını yaptığı free bir oyun, başka bir şey değil.

Hanzo ulti attığında söylediği söz ile ow'daki söylediği söz arasında dağlar kadar fark var, halbuki aynı ses. Yani bilerek çakma gibi göstermişler ki esas oyunları satın alsınlar diye.

Oyunda ow mapi gibi bölge alma var yüzdelik olarak alıyorsun, bildiğin ow'daki nepal mapi gibi, ama düşman ölünce 40-50 saniyede tekrar doğduğu için tekrar gelip o bölgede savaşabilmesi mümkün değil Tracer, lucio falan koşarken sıkabiliyor bildiğin fps oyunu gibi. Yani oyuna uymayan ama sırf reklamını yapmak için saçma saçma şeyler getirmişler işte.
    Ama Blizzardin sirf diger markalarinin reklamini yapmak icin kendi tarihine yakismayan bir oyun yapmasi da sacma geliyor. Blizzard kadar zengin kac oyun firmasi var ki istedigi gibi reklamini yapar her oyununun bence.

Bence gercekten bu oyunda basarisiz olduklarini kabul edip bu oyuna minimum kaynak ayiriyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yanılıyorsun, blizzard para gelmeyen yeri keser atar. Blizzard da bethesta gibi paracıl bir firma. Diablo 3'e şuan yatırım yapmamasının nedeni para kazandırmıyor olması. Her türlü reklamını yapar diyorsun ya işte bu oyun ile de reklamını yapıyor. Zaten hepi topu kaç oyunu var ? En büyük yeniliği update 2.0 diye yaptılar zaten oynasınlar diye de çok tutulan heroları getirdiler ama nafile.

Oyunda bedava olduğu için bir ucuzluk seziyorsun. Onu da bilerek yapıyor. Örnek verdim ya işte hanzoyu seslendiren adama yan olarak da hots da kullanmak için değişik çakma bir ses tonu kullandırtılmış gibi. Sırf ow reklamını yapmak için. İlk başlarda bir diablo 3 havası vardı oyunda çünkü diablo3 oyuncuları oynuyordu genelde, şimdi ow çıkınca çoğu şeyi ona göre de tasarladılar. Valla ister inan ister inanma, blizzard bu oyun ile diğer oyunlarının reklamını yapıyor kardeşim. Tabii ki de yapacak yani bana sorarsan, sonuçta free bu oyun para kazandırmıyorsa reklam yapacak.

Overwatch çıkmadan önce oynuyordum ben bu oyunu, şimdi bir oynayayım dedim tracer cidden op. Bu oyun ile alakası olmayan bir karakter, bir oynadım maç skoru bu. Ulti dolduruyor aynı ow gibi gidip yapıştırıyorum ultiyi

• quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Overwatch çıkmadan önce oynuyordum ben bu oyunu, şimdi bir oynayayım dedim tracer cidden op. Bu oyun ile alakası olmayan bir karakter, bir oynadım maç skoru bu. Ulti dolduruyor aynı ow gibi gidip yapıştırıyorum ultiyi

Tracer zaten yapısı gereği op olmak zorunda sanırım ow`daki gibi burda da op olmasına şaşırmıyorum. Jeff Kaplan yada Chris metzen idi sanırım overwatchdaki tracer karakteri fikrini, başka oyun yapımcılarına danıştığımızda "böyle bi karakter asla dengelenemez çok riskli" gibi cevaplar aldıklarını söylemişlerdi.

• Baya zamandır oynayamıyorum .. Hanzonun geldiğini duyunca cok sevindim ve tabi genji .. Benim sorum ise lucio nasıl sampiyon ? Mainim sup değil bu arada :) Sadece oynanıs hosuma gitti .. Hanzo ve lucioyu onerirmisiniz ? Hanzo zaten kesin almayı düşünüyorum ama keske ücretsiz olsa .. Bi yerde okumustum paketli halinde ücretsiz diyede ne kadar dogrudur bilemem. Teşekkürler.
  • animalmtr kullanıcısına yanıt
    lucio iyi bir hero fakat cc yedi mi bir anda iptal olabiliyor. hanzoyu öneririm ama keşke birkaç ay önce oynamaya başlamış olsaydınız çok daha iyiydi, epey nerf yedi.
  • yeni başladım Ratchet#2204 qm atmak isteyen eklesin
  • Yeni harita çok güzel arkadaşlar özellikle ana core boss şeklinde olması diğer moba oyunlarından çok farklılık yaratmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krackk

Yeni harita çok güzel arkadaşlar özellikle ana core boss şeklinde olması diğer moba oyunlarından çok farklılık yaratmış
    Smite'den esinlenilmiş olabilir
  • Burası dutluk olmuş
  • sezon 2 ve sezon 3 de league of legends da platin oyuncusuydum, piyasadaki diğer mobaları da günlerce oynadım(hon, smite, dota) dota ya bir şey diyemem, yıllardır dota oynayan arkadaşlara saygısızlık olur, ancak bu oyundaki mekanikler hiçbir moba da yok.

oyuna para harcamanıza gerek yok. 2015 senesinden beri hearthstone oyuncusuyum, her ay rank 5 yapıp bırakırım, ne bu oyunda, ne de hearthstone da, oyunu direkt olarak etkileyecek bir p2w söz konusu değil. private serverda ara ara WoW oynuyorum, oradan da mmorpg ihtiyacımı karşılıyorum.

neyse, league of legends'da sezon 3 den sonra çıkan skinler, riot games in 12 yaşından küçük çocukların cep harçlığını çalmaya yönelik hareketleri, beni iyice oyundan soğutmuştu,

hots'u bütün moba oyuncularına tavsiye ediyorum. geç kalmayın.

bu oyundaki mekanikler, çeşitlilik, haritalar, kahramanları oyuna göre, kendinize göre şekillendirebilmeniz, diğer hiçbir moba da göremediğim özellikler. oyun içinde her lvl up da size bir loot chest vermesi, içinden epic ve leg. atması, vs vs. anlatılmaz yaşanır.

• PsyPitbull kullanıcısına yanıt
    Playerlarla tanışınca sizde kansere yakalanırsız hocam, emin olun an meselesi. Tek tavsiyem botlara karşı oyun atın hiç loose almadan öyle rank atmaya başlayın
  • 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.