Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.817
Cevap
30
Favori
124.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D.va bencede çok keyifli bi hero olmamış. Qm de op bence asas olarak sayıyor çok saçma geldi bana hadi sonyayı falan asas saymasını anlıyorum D.va yı asas sayması çok saçma maç sonu istatistiklerine bakıyorum en az 60k civarı tanklıyor 130k civarları gördüğümde oldu bence çok adaletsiz bi durum eğer bir takımda var diğerinde yok ise direk avantajla başlıyor D.va sı olan takım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer moba oyunlarda bir çok hero var ve çoğu kullanılmıyor ama heroes of the Storm da her hero op olduğu için kullanamayan adam oynadığı zaman eşleştirme sistemi kötün olduğu düşünülüyor yani overwachtan adam gelmiş skin almaya kafasına göre almış lost vikingsi o adamın nasıl oynamasını bekliyorsunuz tabi ki trolliyecek

• krackk K kullanıcısına yanıt
    Hocam o konuda haklısınız ama bu söylediğiniz eşleştirme sisteminin iyi olduğu anlamına da gelmiyor geçen sezon Team lig de 3 kişi girdik bizim ranklarımız plat ve gold yanımıza 2 bronz verdi karşıya 3 tane master geldi ve bunu bir kere değil bir kaç kere yaşadık. Hal böyle olunca eşleştir me sisteminden şikayetçi olmakta normal ayrıca qm de artık oyuna girerken level toplamlarını gösteriyor her maç gibi bakıyorum bizim 3000 civarı level varken karşı takımın 700 civarı olduğu bir sürü maç gördüm yani eşleştirme sisteminde kesinlikle sorunlar var bunu inkar etmemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 24 Mayıs 2017; 11:59:12 >
  • d.va'nın bir takımda olup diğerinde tank olmama olayı cidden sinir bozucu. 20dkda 70-80k tanklayan heronun tanktan sayılmaması güzel kafaymış tebrikler blizz.
  • selamlar, qm atarken 5 kişi friend girebilmek için bildiğiniz türk chat grupları var mı?
  • Türkçe chat grubu çok küfürlü, bence hiç bulaşma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReDDoG

Türkçe chat grubu çok küfürlü, bence hiç bulaşma.

türklerin daha iyi oynadığını düşündüğümden gireyim dedim ama yabancılarda durum nedir, bilinen kanallar var mı? ben foruma falan baktım ama göremedim. donanimhaber chat grubunda zaten genelde 2-3 kişi oluyor en fazla. alfa, beta dönemi gibi değil artık.
  • En kalabalık kanal Generalengb bi çok qm grubu oluyor sağlam oyuncularda denk getirme şansınız baya var en azından denersiniz bi partiye girip baktınız hoşunuza gitmedi başka bi partiye girersiniz.

• fordexos kullanıcısına yanıt
    teşekkürler,
  • Bir keresinde partiye yazacağım bir şeyi -gayet normal bir şeydi, tr kanalına yazdım, sonrasında aralıksız dalga geçme ve küfürler havada uçuştu. Haydi dalga geçtin anlarım ama direk şahsıma sövmek nedir anlamadım. Bir daha da girmedim o kanala. Buradan arkadaşlar bulup oynuyorum gayet de iyi insanlar ama o kanala giripte insanımsı bile denk gelmesi büyük şans. Discord kanalı var abi gelin oraya, ben müsaitsem kimsenin oyun isteğini geri çevirmiyorum.

• marophat M kullanıcısına yanıt
    orda ergenler ve beyinsizler takılıyor hocam. durduk yere küfürler havada uçuşuyor garip bir kanal
  • marophat M kullanıcısına yanıt
    Sanırım dünyada en çok küfür eden toplumuz. Ünideki hoca da aynısını demişti bizden sonra da yemen demişti.
    Arkadaşlar, adam akıllı durumlar da yada gerçekten de sinirlendiği zaman küfürü basanları anlarım, şakasına felan olanları da anlarım.
    Bu ve bir çok oyunda o kadar çok beyinsiz var ki, sebepsiz yere hiç tanımadığı görmediği insanlara direkt küfürü basıp duran tipler var.
    Direkt ortamdan uzaklaşın, en nefret ettiğim şey bu tipler. Hangi oyun olursa olsun bu tipleri görmek mümkün.
    Özellikle Lol de. Lol = ergen oyunu = beyinsiz topluluk.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Özellikle de bu lolden hotsa geçip biz zaten herşeyi biliyoruz havasında takılanlar çok sinir bozucu daha ne herolara ne heroların talentlarına hakimler birde dediğiniz gibi bir çoğunluğu sürekli küfür ediyor. Yaklaşık 6-7 aydır beraber oynadığımız bi kaç arkadaş var ama bu sayıyı bir türlü 5 e çıkartamadık bu tip problemler yüzünden ne zaman bi türk grup bulsak hep sorun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Sanırım dünyada en çok küfür eden toplumuz. Ünideki hoca da aynısını demişti bizden sonra da yemen demişti.
    Arkadaşlar, adam akıllı durumlar da yada gerçekten de sinirlendiği zaman küfürü basanları anlarım, şakasına felan olanları da anlarım.
    Bu ve bir çok oyunda o kadar çok beyinsiz var ki, sebepsiz yere hiç tanımadığı görmediği insanlara direkt küfürü basıp duran tipler var.
    Direkt ortamdan uzaklaşın, en nefret ettiğim şey bu tipler. Hangi oyun olursa olsun bu tipleri görmek mümkün.
    Özellikle Lol de. Lol = ergen oyunu = beyinsiz topluluk.

Kesinlikle,sadece HoTs için değil örnek veriyorum rainbow oyna kimin Türk olduğu hemen ortaya çıkıyor.Kalitesizlik akıyor adeta direk ortada bişe yokken sağa sola küfrediyor veya sürekli noobluk yapıyor..Suçunu da kabul etmiyor.Ruslar ve bizimkiler arasında fark yok nerdeyse.

• Arkadaşlar benim bu oyunda kazandığım maç yok, yani bu 2.0 geldi geleli maç kazanmışlığım sayılıdır ya. Bıraktım ben bu oyunun peşini oynanacak bi yanı yok. Yani sorun bende olsa, bi insan hiç mi maç kazanamaz Bence sorun oyunda ve yenilik gelince artan oyuncu sayısında. Kendi çamurunuzda boğulun ben sildim allah kurtarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaapS -- 26 Mayıs 2017; 18:26:2 >
  • Arkadaşlar gelen kutulara ne yapalım Reroll ediyorum daha fazla zarar ediyorum genel olarak

sadece Rare ve Epic kutuları mı reroll yapalım öneriniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Arkadaşlar gelen kutulara ne yapalım Reroll ediyorum daha fazla zarar ediyorum genel olarak

sadece Rare ve Epic kutuları mı reroll yapalım öneriniz nedir?

Ben olsam Rare'da bile reroll yapmam para tuzağı
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Epic dışında hiçbir kutuyu reroll yapmam ben.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    bütün goldu reroll olarak kullanıyorum, sonuçta şans faktörü var.
  • Gecen reroll ettim legendary hero çıktı. Lucio :)

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.