Şimdi Ara

Heroes of the Storm [ANA KONU] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.818
Cevap
30
Favori
124.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sroad

hocam ben yardımcı olabilirim. ekliyorum sizi fakat akşamları biraz geç girebiliyorum. 23'ten sonra gibi.

hocam başka konularada yazdım ama dönen olmadı banada yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    tabi hocam ama bu hafta çok yoğunum cumadan önce mümkün gözükmüyor. pmden battletag atarsan haftasonu yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

tabi hocam ama bu hafta çok yoğunum cumadan önce mümkün gözükmüyor. pmden battletag atarsan haftasonu yardımcı olabilirim.

Fark etmez hocam sıkıntı yok cuma akşam yaparız o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Probius u nasıl buldunuz ? ( gerekli, gereksizden ziyade güçlü mü zayıf mı sizce ? ) Bu arada varian hakkında yorumlarada baktım da 14 Martta gelen patch ile tank ultisi bile çok ciddi bir nerf yedi hero gerçekten çok düştü rankedda zor alırım gibi sırf heroyu seviyorum diye qmlerde alıyorum hala

Probius a buff lazım bence ultisi haricinde fightta faydalıda olamıyor çok etkisiz hl de 2 maçımı sırf probius picki yüzünden verdim. Varianın taunt tam olarak nerf yemedi aslında hp si azalsada armor eklendi. Biz hala alıyoruz ki bi çok tanktan daha fazla tanklıyor taunt yani zayıf bi hero kesinlikle değil. Colossus zaten bufflanmıştı yani varian hala gayet iyi bi hero şöyle düşünürseniz variandan daha fazla tanklayabilecek 3-4 hero var. Ayrıca zarya,artanis,johanna,tassadar gibi heroları direk counterlıyor. Geçen bi tl maçımızda karşıda artanis vardı shield kırma talenti ve taunt aldım bi arkadaşta bw oynuyordu artanisi öldürmemiz tek taunta bakıyordu.

+1 kağıt gibi resmen nova ile 2 tane vuruyorsun pat pat. İyi oynayan da canından bezdiriyor rakibi . 15k verilecek hero değil ama. Hatta 10k bile etmez

• Herhalde ilk haftasında op olmayan ilk hero Probius olabilir. Banlama ihtiyacı hissetmiyor insanlar.

• Shonen Jump kullanıcısına yanıt
    - Probius satın aldım gold ile.. oynaması zor fakat iyi build yaparsanız ve iyi pozisyon alırsanız fena bir hero değil aslında.
    öyle ufak tefek görndüğüne bakmayın alan içerisinde durduğunuzda damage alırsanız iyi vuruyor.
    combatlarda çaktırmadan ne olduğunu anlamadan fazla damage alabilirsiniz.
    ancak yine de meta tier hero değil tabi.

lane ittirme ve damage olarak dengeli bence. düşünüldüğü kadar kötü değil.
  • Merhabalar, oyuna yeni sardım. Sürekli bu oyunu oynuyoruz.

5 kişilik bir ekibimiz var. Akşamları yayın açıyoruzhttp://www.twitch.tv/purgatorybrothers

Cho Gall görevinde yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Teşekkürler.
  • Yeni başlayan arkadaşlar için RAF yapabiliriz, hızlı level atlamak ve bedava iki tane hero almak için önce battlenet'ten beni ekleyip daha sonra linkten raf arkadaşı olup birbirimizi eklememiz yeterli

BattleNet ID : Carpenoctem#2878

RAF olmamız için link:https://battle.net/recruit/SBR252WBBT
  • takım ligi 10 maç attık 2 arkadaşımla
    bana Silver 1 verdi.
    arkadaşıma Gold 3 seviyesi verdi.
    arkadaş yeni hesap yeni oyuncu sayılır nispeten.
    benim her sezon maçım sıralamam vs var.
    acaba onu fresh taze gördü de ondan mı yüksek verdi bilemedim.
    WTF :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoRriZ

takım ligi 10 maç attık 2 arkadaşımla
    bana Silver 1 verdi.

MMR sisteminde bazı sıkıntılar var hocam. Sıkıntı eski playerlar da değil örneğin siz plat bitirdiniz 5-8 win civarı aldınız yine plata atıyor. Burda sistem mantıklı çalışıyor gibi gelsede yeni playerlarda bazı sıkıntılar var. Adamın 100 maçı var diamond a atıyor,200-300 maçlı grandmasterlar görüyorum general chatte özellikle. Bi yabancı arkadaşım ne kadar doğruluk payı olduğunu bilmiyorum ama ilk kez yerleşirken quick macth mmr ını kopyalıyor diye söyledi. Arkadaşınızın gayet normal aslında gold çok tuhaf değil dediğim gibi çok player var diamond dan falan başlayan.

• quote:

bana Silver 1 verdi.

Benzerini bende 5 maç kazanıp ben silver 3'e arkadaş silver 1'e atılarak yaşadım. Sonra hero league'de 7 maç kazanıp silver 1'e atıldım. Malesef bu dengesizlik çok kötü bir şey. İşin kötü tarafı şu ki diamond ve plat'a yerleşirseniz bir yere gelme, yükselme şansınız var ama silver'da yükselmek neredeyse mümkün değil. Çünkü 2 maça bir sizi baltalayacak oyuncu geliyor her türlü. Bu sezonda deneyeceğim bir şeyler yapmayı ama diğer sezonda aynısını yaparsa bırakabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: marophat

quote:

bana Silver 1 verdi.

Benzerini bende 5 maç kazanıp ben silver 3'e arkadaş silver 1'e atılarak yaşadım. Sonra hero league'de 7 maç kazanıp silver 1'e atıldım. Malesef bu dengesizlik çok kötü bir şey. İşin kötü tarafı şu ki diamond ve plat'a yerleşirseniz bir yere gelme, yükselme şansınız var ama silver'da yükselmek neredeyse mümkün değil. Çünkü 2 maça bir sizi baltalayacak oyuncu geliyor her türlü. Bu sezonda deneyeceğim bir şeyler yapmayı ama diğer sezonda aynısını yaparsa bırakabilirim.

Eğer bu sezon gold veya plata çıkamazsanız önümüzdeki sezon 5-9 win gibi bir sonuçla bitirirseniz yine silver dan başlarsınız sistemin işleyiş şekli bu sezon 1 de bende aynı sıkıntıyı yaşadım silverdım sezon sonu biraz.daha oynanabilir oluyor hl modu plata kadar çıktım. Siz yerleşme maçlarını mmr ınız silver oldugu için gold veya silver mmrı olan kişilerle eşleşiyorsunuz yani 10 win almanız halinde bile bu 10 win silver playerlara karşı olduğu için taş çatlasın golda atıyor sizi. Zaten burda sistem mantıklı çalışıyor gibi duruyor ama temel sıkıntı sizi ilk sezonunuzda silvera başka birini Diamonda atması.

• Çufa #21420

Eklerseniz oyunlar oynayabiliriz.
  • Selam baylar ve bayanlar saygı değer yetkililere gerekli forum donanıma ait oyunla ve teknik ile ilgili bir discord var mı varsa söyleyebilirmisniz yoksa ise neden açmıyorsunuz
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    bu oyun karşılaştırma varmı bilmem ama lolden daha iyidir en azından küfür olayı yok olsa bile çok nadir bir durum bunu bırakıp ne oynayabilirsin ki güzel bir alternatif yok eğer oynamak isteyen varsa hatta sesli sohbet varsa çağırabilrisiniz Meskiaggaser#2793(günde 15-20 maç arası atıyorum ilgilenen varsa gelsin ^^
  • nossanin N kullanıcısına yanıt
    Discord grubu yoktu bildiğim kadarıyla bende açtım bir tane ama kimse katılmadı daha.
  • marophat M kullanıcısına yanıt
    ben gelirim ayıpsın :)
  • marophat M kullanıcısına yanıt
    sonra burdan bile yazarız belki gelmek isteyenler olur onun için burdan linki paylaşsan sorun olur mu ben bilmiyorumda forum kurallarını
  • nossanin N kullanıcısına yanıt
    https://discord.gg/HxQuu
  • Arkadaşlar Merhaba.

Büyük bir sorunum var ve sadece bu oyunu oynarken "Drop" yiyorum ve sürekli oluyor neredeyse. Kablonet kullanıyorum ve dün akşam Kablonet kullanan kuzenim ile bu oyunu oynadık. Aynı sorunu kendisi de yaşıyor aynı oyunda sürekli kopukluklar yaşadık. Sıkıntı şöyle bu durum sadece bu oyunda oluyor ve Drop yediğim zaman TeamSpeak bağlantım da kesiliyor tam kesilme değil sadece sesim gitmiyor karşı tarafa. Yine aynı durum kuzende de oluyor. Dsmart kullanan kardeşimde sıkıntı olmuyor aynı oyunda.

Diğer online oyunlarda test ettim bu durumu, mesela Overwatch oynarken hiç böyle sıkıntı yaşamadım. Ne oyundan düştüm, ne TeamSpeak de ses kesikliği olmadı.

Daha önce bu durumu yaşayan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Keyif alarak oynadığım oyun son bir iki gündür çok büyük sıktı olmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.