Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
1
Favori
159.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bende yeni girdim şu anki lwl im 7 blade arakterindeim bana oyun içinde yardımcı olursanız sewinirim msn korsanbarbarosa@hotmail.com drag 1 oyun adim blackswordduza biaz karışık ama sabah 11 ile saat 1 arasında yada akşamları 7.5 9 arasında oluorum iyi eğlenceler
  • ya bana martial stone die bişi çıktı nası ve nerde kullancam birine sordum silah yapılıo dedi ama heraldi yanında başka şeylerde gerekli
  • üst konu atalım
  • meraba bende yeni başlıcam bu oyuna fakat bu oyun bnm kulusturde calısır umarım bunun sıstem gereksınımlerı nelerdır?ayrıca account um gelmedı sızce ne yapmalıyım?
  • beyler statlar konusunda yardım edermisiniz
  • YA Bİ SORU SORACAĞIM BEN ROD KULLANIYORUM Bİ SKİL GÖRDÜM BÖLE ELKTİRK YAYIYOR ETRAFINA ONU KULLANMAK İÇİN HANGİ JOBA SAHİP OLMAM LAZIM?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SanalKabus

YA Bİ SORU SORACAĞIM BEN ROD KULLANIYORUM Bİ SKİL GÖRDÜM BÖLE ELKTİRK YAYIYOR ETRAFINA ONU KULLANMAK İÇİN HANGİ JOBA SAHİP OLMAM LAZIM?

book store dan rod kitabı alacan 8k
  • yhaw ben rod cu bi kadın actım 1dan0kyu ya kastım ama statları yannıs verdıım ıcın skill acma kitabını bile alamadım ben de sinirlendım sildim kardeşim
    şmdi blade kullanan bi erkek açtım 0dan6kyu onu kasıyorum ama baya oğrendım oyunu npc leri fln gorew bile alıp yaptım
    yannız bana o skilleri acma kitabını aldıktan sonra ne yapacağımı biri gosterırse cok mutlu olurum

• arakdaşlar şu an oyunu indirebileceğim başka bi link veya site varmı ve üyelik alabileceğim
  • Ancient warrior u TAM OLARAK nerde bulabilirim?lütfen sadece yer adı söylemeyin neresinde olduğunu da söyleyin.şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: endles_nightmare

Ancient warrior u TAM OLARAK nerde bulabilirim?lütfen sadece yer adı söylemeyin neresinde olduğunu da söyleyin.şimdiden teşekkürler.
    arkadaşım higlands deki tavern le ayıların arasındaki yol var bi tane orta da tepe var dönen bi yol var orda renger dı sanırım adamlar var onların orda
  • arkadaşlar herkes kendi nick ini yazarsa oyunda birbirimize yararmız olur
  • millet ben ve bi kac arkadas drogan 9 da yiz adlarimiz EmreTr(ben) lizard07(neco) KIBAR(baha) tum turkler dragon 9 da topanalim
  • quote:

Orjinalden alıntı: POLEMARCH

eet zaten insanlar yaptı ya yapmacık olacak tabii zembille inmedi

• güzel döküman üst konu olmuştur
  • polemarch oyunda buluşalım mı? beni kasar mısın? şu an daha yeni indiriyorum oyunu .ok merka ediyorum. Seni ekliyicem friendlere inşallah beni kasarsın. bir cevap bekliyorum.
  • beyler ya benim kopegim oldu onu nasıl kaldıracam
  • ya ben oyunda psycian ım yane mage miyim ??? :S:S:S:S
  • evet psycian mage demek. ASlında knighta göre anlatırsak pysian mage değil healci!
  • arkadaslar nickim lizard06Emre Polemarc kardesim ben seni hic gormuyom sen kacinsi serverda oynuyon biz2 arakdas 9 da oynuyoz Salih die bi arkadasta war ama onu cok gormuyoz dragon da takliyoz daragon 9 a gelirsen daha ii olur cunku orda daha cok turk war biz 7 kisiyle akrsilastik ve biride beni 15 yapti adi da kaksik
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.