Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
1
Favori
159.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şimdi videolarına baktımda bu oyun oynayış yönünden çok kötü skiller ve grafikler saçma
  • Başlasammı? tavsiye edermisiniz?
  • teşekkürler
  • ne oldu yaw bu heroya kayboldu gitti halbuki en cok sevdigim oyunlardandir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s.a arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın...
  • bu oyunun tr serverının sahıbı gecen yıl dedemlere gelmıstı dedemın arkadaşıymış hero onlıne oynuyomusun dedı bana pc de oyun oynarken yok dedım ben onun sahıbıyım dedı bana bı kart gosterdı gel sana hesap vereyım falan dedı adamın ısmını almayı unuttum
  • Oynayan var mı bu oyunu başlasam yardım olur mu?
  • up
  • Oyuna yeni başladım nickim CliveRollo ekleyebilirsiniz. Oyunda clan ya da guild gibi oluşumlar varsa beni de alın.
  • GARDAŞIMMMMMM NE OYUNDU BE
  • Merhabalar Hero 2006-2007 Hero online oyuncuları buradaysa işte adresimiz, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız  

Hello! Our server will meet with you, our esteemed Hero online lovers, very soon, we will be happy to see you among us.

discord
    Join the Chaos Online Discord Server!
    https://discord.com/invite/dsnZQE3fzf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrLivesey -- 21 Eylül 2023; 12:4:47 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.