Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
1
Favori
159.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sp için hangi char olduu önemli deil senin nasıl bi char istediine bağlı bi kaç yazı önce anlatmıştım yani wrr veya hunter olmak için tipin önemli deil sp vermek içinde tip önemli deil
  • eğer ayıp olmassa bende bi soru soracağım aradım sitesini didik didik ama bu oyunun pvp sistemini bulamadım belki eski oyuncular biliyordur

he şunu biliyorum yanlız belli bi seviyeye gelnce genel market palace nin orda bi hero arena var orda savaşılına biliyo ama oyunda bayaı bi takıldım oraya bi savaşan olmadı
  • quote:

Orjinalden alıntı: POLEMARCH

eğer ayıp olmassa bende bi soru soracağım aradım sitesini didik didik ama bu oyunun pvp sistemini bulamadım belki eski oyuncular biliyordur

he şunu biliyorum yanlız belli bi seviyeye gelnce genel market palace nin orda bi hero arena var orda savaşılına biliyo ama oyunda bayaı bi takıldım oraya bi savaşan olmadı
    Bende onu soracaktım PvP yokmu bu oyunda?
  • Arkadaşlar ben hunter oldum evcilleştirme skilini açtım bi black wolfu evcilleştiremiyor lvl 1 olduğu içinmi skill yoksa benmi beceremiyorum
    Edit: Evcilleştirme skili sandığım şey acaba başka skilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 1 Eylül 2006; 14:58:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orjinalden alıntı: POLEMARCH

eğer ayıp olmassa bende bi soru soracağım aradım sitesini didik didik ama bu oyunun pvp sistemini bulamadım belki eski oyuncular biliyordur

Bende onu soracaktım PvP yokmu bu oyunda?

Beni Belki Görenleriniz Vardır Oyunda Genelde Dragon 1 Deim immortalTR clanına dün dahil oldum! Kısaca bilgiden soora dediiniz gibi arenalardaki kapışmaların tam zamanlarını bilmiorum ama LVL 40 ile 59 arası için geçenlerde serverda bi bilgi yayınlandı yazı ile yani bunu kendileri ayarlayıp haber veriolar sanırım daha cok bilgi edinince haberdar ederim sizi...

• Şu evcilleştirmede biraz bilgi verseniz.
    Not: immortalTR ye kaç lvlda alıyolar dün o clandan bi arkadaş bana yardım etmişti.
  • 30 lvl dan sonra açılıyor galiba tam hatırlamıyorum sol üst kösede 4 adet silik buton var.. en soldakine gelirseniz üzerinde yazıyor zaten ""pvp ( bounty) on/of"" pvp burdan yapılıyor galiba.....

bende tam bilmiyorumm şu an kasmakla meşgulümm..

bana düşen değerli itemleri silahları satıcıya satıyorum istiyen arkadaş olursa 30+ silahlar ve itemleri satmıcam artık isteyen arkadaşlara vercemm...

genelde dragon 8 e takılırımm

bana PM atarsanız yeter ....
  • ARKADAŞLAR BENİM 2 SORUM OLACAK
    1. BENİM ATIMIN LVL 35 OLDUĞUNDA ATIMIN DEX İNT STR LERİ EKSİLERE DÜŞTÜ BU NASIL DÜZELİR BİLEN VARSA ACİL YARDIM ATIN CANI DAHA ÇOK GİTMEYE BAŞLADI
    2. BİRDE ŞU PAZIL GÖREVİNİ YAPAN ARKADAŞLAR BANA YARDIM EDERSE SEVİNİRİM
    KİTAPLARI YERLEŞTİRDİM GEMSLERİ ALDIM FAKAT BUNDAN SONRA NE YAPACAĞIMI ANLAYAMADIM O GEMSLER NE OLACAK BUNDAN SONRAKİ İŞLEM NE ACABA LÜTFEN BİR YARDIM EDİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 2 Eylül 2006; 14:20:58 >

• atını beslemeyi mi unuttun
  • hayı açlığı hiç 70 in altına inmedi
    bide lu puzzle görevini biliyormusun bide oyundaki nick ne benim lvl 25 belki beraber kasarız?
    şu an dragon 8 deyim nick Rospel
    Ama serverlar gitti.inş yakında açılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 2 Eylül 2006; 16:36:14 >
  • oyuna girmiyo
  • evet bende giremiyorum tamirat var galiba
  • oyuna girer se ben bu akşam dragon 8 de olcamm kasarıızz... nick ASLANBEY
  • kardeş senin lvl yüksek giba.benim 25 daha pysicianım ve tigerım var çok gzl görünüyor.girerse akşm dragon 8 de seni dragon castlede beklerim bide san öğlen pm attım ama görmedin sanırım
    nickim Rospel
  • quote:

Orjinalden alıntı: karaya

hayı açlığı hiç 70 in altına inmedi
    bide lu puzzle görevini biliyormusun bide oyundaki nick ne benim lvl 25 belki beraber kasarız?
    şu an dragon 8 deyim nick Rospel
    Ama serverlar gitti.inş yakında açılır

tımar et ozaman
  • YA KARDEŞ barbarzox bana pm at demişin dün akşam 10 gibi seni gördüm en az 15 dk bişiler yazdım pm attım normalden bağırdım shoutttan yazdım ama bi cvp bile vermedin hatta il bankere gittin sonra taverna gittin peşinden geldm tigerın üstündeydim hatta etrafında tur bile attım.en z 15 kere slm dedim ama bi cvp bile vermedin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 3 Eylül 2006; 13:17:54 >
  • görmemiştir
  • ya tmm görmemiştir de tam 20 dk kadar bağırdım yani görmemesi zor bişi hatta sonra asasasds fln yazmaya başladım.satırı doldurdum bi cvp yazsın die ama belki meşguldur durumu açıklarsan sevinirim kardeş bu arada atının lvli kaç .
  • arkadaşlar şu anda oyunu indiriyorum %34 accountu aldım ama benim için onl,ne oyunun grafiği çok önemlü ben silk oynaadım grafikler çok iidi silk sıktı oyun arıyodum refentus diye bişey buldum ıyy grafik desen o midem bulandı oynarken grafikleri nasıl???
  • dün akşam oyunun başında ki ben deildim arkadaşımm..kasması için birine bıraktımm...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.