Şimdi Ara

HERO ONLİNE BAŞLANGIÇ REHBERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
1
Favori
159.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaş ben lvl 10 dayım 1 dan 0kyu kurt yani wolf almak istiyorum tüm shopları gezdim yok nerden alıyorlar orjinal yeri soyleyin yada bana yardım edim
    nick:hakan27
  • ya onu oyuncu store larında satıyorlar.. dragon castel da 1. server a gidip oyuncuların açtığı shop alra bak. WOLF yazan bi shop buldunmu atla =) vardır o serverda satan biri muhakkak
  • arkadaş bi tane buldum aldım oda saldırılardan oldu hp 0 oldu nasıl geri getirebilirim
  • dragon castel da kuzey çıkışında hemen solda stable keeper var. orda resurect pill diye bişii var.. ( ismi tam hatırlayamadım ) ondan alıp canladırırsın gene. bu arada onu kullanmadan önce pet in üstünde olması lazım.
  • pet gelmio t ye basıyorum
  • yok yok. pet gelmicek zaten. sadece takılı olsun sağ üst slotta. sonra o aldığın otumsu şeye sağ tıkla. OK dir =)
  • Şu an oyunu indiriyorum KNİGHT den sıkıldığım için buldum bu oyunu ve sohbetleriniz hoşuma gitti az sonra oyuna giricem bana yardım edebilecek olan birileri war mı lvl atlatabilicek ve anlatabilicek filan işte büyük ihtimal nickim TRibute olucak
  • tüm türkler bir serverda toplansak daha iyi olur ve bilenler de bilmeyenlere yardımcı olabilir.. bence 7. de buluşalım..en az kişi orda var.. benim nickim LORDofTURK 1dan 5 kyu şuan da ama devamlı oynuyorum..
  • bugün server listesine tıkladıktan sonra oyundan atıyo ..bunun nedenini bilen var mı..?sadece bende değildir mutlaka çünkü bir internet cafe de de aynı sorunla karşılaştım..ne yapmam gerekiyo düzeltmem için..?
  • oO oyunda bi sorun yok şu an baktım.. halen devam ediomu sende ?
  • arkadaşlar benimdebir kaç sorum olcak.
    1-party nasıl yapıcaz
    2-bben bi adamdan skill açtırdım ama warrior traininn.... die bi adamda açıyor.Ben diğrerinden açtım bi sorun olamz dimi
    3-bide 23. lvlde aslan gelcekmiş ya onu biz bi yerden mi alıcaz o kendi 2 dan 3 kyu damı grlcek?
    4-bide ben bi görev aldım wild ape ks içinden bi zımbırtı çıkar die sol altta çıktığını gösteriyor ama benim nventoryde yok o görevi bırakıyımmmı yoksa bişimi eksik
    5-bide ben te şehrin sonuna geliyom sonra şatoya geri dönmek için 2 saat yürümek zorunda kalıyom bunun bi kısayolu varmı?
    6.birine pm nasıl atcaz?
    7- ve son soru.bide ben şu ilk soradaki warriordan açtım .hani karakter seçerken çıkıyoya.sizce stat olarak neye veriyim kaç dex kaç str yaad int vercezmi
    Çok soru sorduk ama neyse cvp verirseniz ssevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 27 Ağustos 2006; 11:58:39 >

• quote:

Orjinalden alıntı: karaya

arkadaşlar benimdebir kaç sorum olcak.
    1-party nasıl yapıcaz
    2-bben bi adamdan skill açtırdım ama warrior traininn.... die bi adamda açıyor.Ben diğrerinden açtım bi sorun olamz dimi
    3-bide 23. lvlde aslan gelcekmiş ya onu biz bi yerden mi alıcaz o kendi 2 dan 3 kyu damı grlcek?
    4-bide ben bi görev aldım wild ape ks içinden bi zımbırtı çıkar die sol altta çıktığını gösteriyor ama benim nventoryde yok o görevi bırakıyımmmı yoksa bişimi eksik
    5-bide ben te şehrin sonuna geliyom sonra şatoya geri dönmek için 2 saat yürümek zorunda kalıyom bunun bi kısayolu varmı?
    6.birine pm nasıl atcaz?
    7- ve son soru.bide ben şu ilk soradaki warriordan açtım .hani karakter seçerken çıkıyoya.sizce stat olarak neye veriyim kaç dex kaç str yaad int vercezmi

1.Part istediğin adamın charına saş tıkla göreceksin
    2.anlamdım!
    3.23 te at gelecek aslan sonra oda wrr olursan
    4.hangi ape olduunu anlamadım ama onu maymunlardan çıkartacaksın tabi oysa
    5.yürümene gerek yok bi kağıt vardı adını şimdi hatırlayamıyorum ona tıkladıında hangi haritadaysan seni ordaki köye ışınlar
    6.#nick böle atcaksın
    7.açtıın resimlerdeki adamlar hiçbir şey ifade etmiyor neysen ona görever skilerini wrr isen str dex hunter dex str mage türüde int dex tabi oyun tarzına göre deişir

• quote:

Orjinalden alıntı: POLEMARCH

quote:

Orjinalden alıntı: karaya

arkadaşlar benimdebir kaç sorum olcak.
    1-party nasıl yapıcaz
    6.birine pm nasıl atcaz?

1.Part istediğin adamın charına saş tıkla göreceksin
    2.anlamdım!
    3.23 te at gelecek aslan sonra oda wrr olursan
    4.hangi ape olduunu anlamadım ama onu maymunlardan çıkartacaksın tabi oysa
    5.yürümene gerek yok bi kağıt vardı adını şimdi hatırlayamıyorum ona tıkladıında hangi haritadaysan seni ordaki köye ışınlar
    6.#nick böle atcaksın
    7.açtıın resimlerdeki adamlar hiçbir şey ifade etmiyor neysen ona görever skilerini wrr isen str dex hunter dex str mage türüde int dex tabi oyun tarzına göre deişir

sağol krdeşim ama ben çoktan çözdüm olayları.bu arada gm sağlolasın event yaptı silver barlar 5m gold barlar 10m ye satılıyo du bendee silver bar vardı sattım.ben pycsician ım yani tigera binecem şu an 18 im %50 ama 17 den sonra biarz sıktı xp ler arttı 2 katı kadar.nickim Rospel genellikle 7 veya 9 da olurum hangisi daha boşşa.
    bide bişi de sorcam oyunda anlayamadığım tek şey .şu upragdeci adam varya onda tek strengtion mu ne var tek onu çözebildim dier şıklar ne işe yarıyor.extraction fln var bilen biri açıklarsa iyi olur
    bide . cryptic talede bi puzzle görevi var ama venom swampta o puzzleyi bulamadım bulan avrmı nası bişi lduğunu söleyecek iri
    bide polemarch arkım bi hata yapmışın ata 20 de binebilirsin .23 de classıın bineğine bilebilirsin.son bide.bissürü kitap var book of silk fln hepsinin bi açıklaması varmı bildiğiniz kadarını yazarsınız sevirim.ne zor oyunmuş bea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 31 Ağustos 2006; 16:13:32 >

• arkadaşlar benim nick ASLANBEY akşamları saat 20:00 den sonra oynuyorum düşük lvl deki arkadaşlar la parti kurup kasabilirizz daha çabuk lvl atlarsınız.. maksat yardımcı olmak ..

knight taki muhabbetten dolayı buraya kaçtım zaten .. 1 seneden beride düzgün bir oyun arıyorum buldum sonunda galiba..

POLEMARCH arkadaşımızda bana oyunda pm atmış ama görmedim kusura bakma ..

HER GÜN saat tam 20:00 dragon kalesinde olcam ordan beraber sizi kasmaya götürürümm..

ÖZEL PM ATMAYI BİLMİYORSANIZ NORMAL DEN YAZIN BEN SİZE GREKLİ YARDIMI YAPARIM

• dragon 8 e gelin
  • Arkadaşlar 7 dk sı kaldı indirmek üzreyim hangi serverdasınız bana yardım edebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.
  • k aslanbey msjın alınmıştır bunu söyledikten sonra bi sorun yok

karaya class bineği 23 te binilir öle biliyorum at dedim işte anla artık nediyim parmağımdan kaçmış bookların hepsinni bi açıklaması var herkes yeni oyunda üstündekileri yazarsan çevirebiliriz yada araştırabiliriz

radyasyo sen istediğin yerde şimdilik kas zaten bi birleşme söz konusu olursa ozaman burda açıklanır

iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLEMARCH -- 31 Ağustos 2006; 20:51:09 >
  • Oyunun grafikleri çok yapmacık geldi sanki
  • eet zaten insanlar yaptı ya yapmacık olacak tabii zembille inmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POLEMARCH -- 1 Eylül 2006; 0:04:44 >
  • Ya iyi güzelde hangi chara hangi stat pointi basıcaz??
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.