Şimdi Ara

herkesin destekleyeceği tek aday ....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tek yalanı var diyen çıksın söylesin. tek tek her kelimesi doğru.
    koy adaylığını oyum sana

• Malum seçmen reisten şaşmaz boş umutlara girmeyin.Adamlar hipnoz gibi reis ne derse inanıyorlar.Sorgulama ve düşünme sıfır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Malum seçmen reisten şaşmaz boş umutlara girmeyin.Adamlar hipnoz gibi reis ne derse inanıyorlar.Sorgulama ve düşünme sıfır!
    her konu altında aynı yorumları yazmak bot olmak değil mi ? ne farkınız var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

her konu altında aynı yorumları yazmak bot olmak değil mi ? ne farkınız var ?

Alıntıları Göster
    Ben ne diyorum sen ne diyorsun! Konuyu saptırmayın .

• muharrem inceyi çok severim ama MEral akşener Hype ı arkasına almışken ,oyların da bölünmemesi adına oyum meral akşenere olucak ancak normal şartlarda bir seçim oslaydı tabiki muharrem inceye oy verirdim . malum seçim oy bölecek cinsten bir seçim değil. DH anketinde bile iyi parti %55 civarında. yani düşünün wowturkey gibi AKP nin en yandaş forumunda bile iyi parti %30 alıyor. bu sebeple Herkesin destekleyeceği tek aday meral akşener dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

muharrem inceyi çok severim ama MEral akşener Hype ı arkasına almışken ,oyların da bölünmemesi adına oyum meral akşenere olucak ancak normal şartlarda bir seçim oslaydı tabiki muharrem inceye oy verirdim . malum seçim oy bölecek cinsten bir seçim değil. DH anketinde bile iyi parti %55 civarında. yani düşünün wowturkey gibi AKP nin en yandaş forumunda bile iyi parti %30 alıyor. bu sebeple Herkesin destekleyeceği tek aday meral akşener dir.
    DH sizi yanıltmasın. Osman Pamukoğlu burada yüzde 80 oy alıyordu şuan kendisini ne anan var ne soran. chp nin başında bu adam olsaydı şuan tek aday buydu. öbürü kene gibi yapıştı kimseye yol vermiyor akp de aldı yürüdü. muhalefette öz eleştiri sıfır. videoları tekrar izleyin. 2 dönem olamayan basıp gitsin diyor kendisi dahil. ama nerdeeeeee
  • valla dostum şu an beni açıkçası CHP ilgilendirmiyor! daha dogrusu beni AKP hariç hiç bir parti ilgilendirmiyor. bu ülkede artık AKP nin bitmesini istiyorum. bunun için ortak yol neyse ona gidilmeli : meral akşenerse meral akşener. Muharrem inceyse muharrem ince! yada kimse kim işte. çünkü başka türkü AKP den kurtulamazsın.

AÇıkçası ben saçma ve salak şekilde. AKp şunu demiş cHP bunu demiş. yok erken seçim vatana ihanetmiş, yok kılıçdaroğlu başka partiye adam göndermek rezillik demiş vs.. ben bunlara bakmıyorum.

Ekonomik veriler ortada. Hak ve özgürlüklerin gerilediği ortada. bunları aday bazında düşünmektense sistem bazında düşünmeyi yeğlerim VE akp nin bu ğlkeye dayattıgı sistemler çok başarısız. eğitim ,sağlık,yargı ! böyle yönetim olmaz. bugün türkiyenin geçmişini yargılayan AKP 2 yüzlülükte sınır tanımadan ülkeyi aylardır OHal ile yönetiyor . nerede demokrasi?

Bu sebeple kim kime basıyorsa bir an önce bassın ve AKP den kurtulalım.

Edit: ben ekonomik ksımlara da çok takılmak istemiyorum. Ben hak ve özgürlükçü bir adamım . Bu konularda AKP TC nin en kötü hükumetidir. açık ve net!
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

valla dostum şu an beni açıkçası CHP ilgilendirmiyor! daha dogrusu beni AKP hariç hiç bir parti ilgilendirmiyor. bu ülkede artık AKP nin bitmesini istiyorum. bunun için ortak yol neyse ona gidilmeli : meral akşenerse meral akşener. Muharrem inceyse muharrem ince! yada kimse kim işte. çünkü başka türkü AKP den kurtulamazsın.

AÇıkçası ben saçma ve salak şekilde. AKp şunu demiş cHP bunu demiş. yok erken seçim vatana ihanetmiş, yok kılıçdaroğlu başka partiye adam göndermek rezillik demiş vs.. ben bunlara bakmıyorum.

Ekonomik veriler ortada. Hak ve özgürlüklerin gerilediği ortada. bunları aday bazında düşünmektense sistem bazında düşünmeyi yeğlerim VE akp nin bu ğlkeye dayattıgı sistemler çok başarısız. eğitim ,sağlık,yargı ! böyle yönetim olmaz. bugün türkiyenin geçmişini yargılayan AKP 2 yüzlülükte sınır tanımadan ülkeyi aylardır OHal ile yönetiyor . nerede demokrasi?

Bu sebeple kim kime basıyorsa bir an önce bassın ve AKP den kurtulalım.

Edit: ben ekonomik ksımlara da çok takılmak istemiyorum. Ben hak ve özgürlükçü bir adamım . Bu konularda AKP TC nin en kötü hükumetidir. açık ve net!
    'Emanet oysa emanet oy, hdp'yse hdp.' eklememişsiniz.

Lütfen yorumunuzu düzeltin.

Dip Not: Muharrem İnce adamdır. Aksini iddia eden koltuk sevdalısı genel başkandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 25 Nisan 2018; 5:18:1 >
  • Herkesin desteklediği aday falan değil . Rte ile ikisi seçime girse oy kullanmaya bile gitmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Herkesin desteklediği aday falan değil . Rte ile ikisi seçime girse oy kullanmaya bile gitmem
    videoları izlediniz mi ? tek yalanı var mı ? yada şimdiye kadar neyini gördünüz?
  • Mİ yi tanımam ama partisi içinde çok fazla da sevildiğini sanmıyorum. sonuçda senin iddia ettiğin gibi dürüstlük pek sevilen meziyet değil idi madem..... neden KK nın nasıl başkan veya parti içindeki çatlak sesler konusunda yorum yapmıyor... tv lere yansıyan muhalif sesi döverek salondan çıkartılırken neden sustu ? ve ayrıca partisi içindeki pkk ziyaretleri konusunda neden yorum yapmıyor ?

birisinin yalan söylememesi ile gerçekleri söylememesi farklı şey

bu konuda sülo nun üstüne kimse gelmedi... adama hayranlığım bu cephede. sürekli not alır sürekli hafızasında denklemler ile mubalağa metodu ve sağ soruya sol sevap vererek sana sorunu unutturur.

bu adamın tüm kayıtlı konuşmalarında yalanları konuşmaması sürekli gerçekleri ve sorunları dile getirdiği manasına gelmez.

madem öyle partisi içinde dönen dolapları tarafsız bir göz ile SATILIK MİLLETVEKİLİ konusunu açıklasın... yiyor ise
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

'Emanet oysa emanet oy, hdp'yse hdp.' eklememişsiniz.

Lütfen yorumunuzu düzeltin.

Dip Not: Muharrem İnce adamdır. Aksini iddia eden koltuk sevdalısı genel başkandır.

Alıntıları Göster
    Evladım sizin nasıl bir kafa yapınız var? ben agzıma HDP nin H sini almadım ! yukarıda yazdım işte oyumu iyi partiye vericem diye. olmazsa muharrem inceye de veririz sıkıntı yok. Tutupta HDP ye vericek halimiz yok. nasıl bir ön yargı bu ? evet emanet oysa emanet oy ama HDP ye değil asla da olmadı. o dönem cHP ye verdim oyumu. ancak şu an planım da meral akşener var . yani joker ile olan alıntılarımız da da HDP lafı bile geçmedi. Onu bırak Bugüne kadar yolladıgım tüm postlar profilindne grönüyor. Girip bakabilirsin HDP yada herhangi bir terörist oluşum ile ilgi bir tane post bulamazsın. yazık değilmi ya biz burada düzgünce yorum yapıyoruz çıkıp insanlara HDP yaftasını yakıştıyorsun ?

Muharrem ince adamdır Dediğine göre AKP li değilsin ? e amacın en dostum senin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JQKER

videoları izlediniz mi ? tek yalanı var mı ? yada şimdiye kadar neyini gördünüz?

Alıntıları Göster
    Video izlemeklemi oy veriyoruz ben şahsen kendisini çok tanımıyorum yıllardır Yalovami Bilecik mi M.V kendisi sanırım hatta K.K seçime girdi genel başkanlık icin kaybetti

• İlk turda ben bunu desteklemem açıkçası.. Hani ne diyor ki? mevzu ne? Nedir yani?
    İkinci tura kalırsa malum kişi ile o zaman isteksizce de olsa desteklerim.

Ha cumhur olunca bir şey yapacağını da pek sanmıyorum ama öteki türlüden kat kat kat iyidir.
    Şu durum bildiğin ölümü gösterip sıtmaya razı etmek
  • Gökçek in anketten sonra trollerin muherrem sevgisi depreşti, saflar muherremin oyları böleceğini zannediyor herhalde.

• vay yeni taktik iyiymiş

birilerinin etekleri tutuşmuş
  • ben ne diyorsam o tuturdum
  • Muharrem incenin şansı %20-30 dur

Meral akşenerin %70-80

%100 kazanma şansı olan Abdüllatif şener aday olmayacaksa Meral Akşeneri desteklemek gerekir...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Muharrem incenin şansı %20-30 dur

Meral akşenerin %70-80

%100 kazanma şansı olan Abdüllatif şener aday olmayacaksa Meral Akşeneri desteklemek gerekir...
    onu bunu boşver yukarıdaki mesajlara bak hiç biri ihtimal vermediğinden atmış tutmuş ama sonuç o aday gösterildi

chp açıklamadan 10 gün önceden bildim fetöcümüyüm neyim

tövbeee şakası bile kötü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.