Şimdi Ara

Herkes Nasıl Zayıfladığını Yazsın - Fazla Kilolara Ölüm ! - (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
19
Favori
118.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bianconera

quote:

Orjinalden alıntı: candy90

=) erkeklerinde bu gibi sorunları kendi aralarında konuştuğunu görmek beni şaşırttı. Genelde biz kızlarla konuşuruz göbeğim çıktı şuram büyüdü gibilerinden =)

Neyse konuya gireyim ben direkt olaraktan. Şimdi geçirdiğim rahatsızlık sebebiyle kortizon içerikli ilaçlar kullandım biliyorsunuz hormonlara etki yaptığı için kilo alımını kaçınılmaz kılıyor... İlaç tedavisi bittiğinde aldığım kiloların pek umrunda olmadığını söylüyordum ama genç bir kız olunca ve bu sene üniversiteye başlayacağımı düşününce kilo vermem gerektiğine karar verdim... Ne yapsam ne etsem diye düşünüyordum ki; fx15 adında bir hap önerildi bana doktorum tarafından. Tamamen bitkisel, eczacıar birliği onaylı tek zayıflama hapı... uyku düzenimi bile kontrol altına aldı. İnanılmaz birşey. Çevremdeki herkese şiddetle tavsiye ettim bana dua ediyorlar :D (Bana niye ediyorlarsa artık :D) Ben memnun kaldım denemek isteyen olursa eczane harici başka hiçbiryerden almasın

Fx15 çok tavsiye ediliyor kullanlar tarafından.Yalnız biraz fiyatı yüksekmiş sanırım 60-70 ytl civari gibiymiş.
    Birde beşibiyerde çayını öneriyorlar tokluk hissi veren bitkisel bi çaymış.Fiyatı da 10 ytl felan.

Bölge olarak fiyatlar değişiyor.. Eminönündeki eczaneden 45 ytlye almıştım.. osmanbeydeki eczanede 60 ytl dendi. Biraz eczacıların kar yapmak için koydukları fiyata bağlı. Ama işe yarıyor

• Yazın kilo verir,kışın alırım.Bu arada ki kilo farkı max.10kg. buldugu olmuştur.Min.5kg. garanti.
    En büyük etken terlemek oluyor ve tabiki su tüketimi.Yazın husisi terlemek için kimisi spor yapar,
    denizde yüzer,sıcak ortamda çalışır..v.b.Kışın ise tercihim hamam'dır.Haftanın 1 günü mutlaka
    giderim.Önceden tek giderdim şimdi 5/6 kişi gidiyoruz,2 araba ile hamamın kapısına yanaşıyoruz.

Bakın iş hamama gitmek degil,sonrası önemli.Diyelim ki 1 saat takıldınız,hemen çıkıp gitmek olmaz.
    Ben bu yöntemi kendim keşfettim,belkide vardı bilemiyorum.Bana bir eski hamamcı(tellak)da söylemişti.
    yıkandıktan sonra en az 15/30 dk. sıcak veya buhar bölümü varsa beklenir,bu bekleme esnasında şiddetli
    bir terleme olur.İşte bu terin çıkması saglıktır.yıkanırken çıkmaz bu ter,sonrasında çıkar.Duşunuzu alıp
    gidebilirsiniz sonrasında hava çok soguksa mutlaka aracınız olmalı.cok sıcaktan cok soguga geçiş
    olmamalı.

• quote:

Orjinalden alıntı: #GECE#

Yazın kilo verir,kışın alırım.Bu arada ki kilo farkı max.10kg. buldugu olmuştur.Min.5kg. garanti.
    En büyük etken terlemek oluyor ve tabiki su tüketimi.Yazın husisi terlemek için kimisi spor yapar,
    denizde yüzer,sıcak ortamda çalışır..v.b.Kışın ise tercihim hamam'dır.Haftanın 1 günü mutlaka
    giderim.Önceden tek giderdim şimdi 5/6 kişi gidiyoruz,2 araba ile hamamın kapısına yanaşıyoruz.

Bakın iş hamama gitmek degil,sonrası önemli.Diyelim ki 1 saat takıldınız,hemen çıkıp gitmek olmaz.
    Ben bu yöntemi kendim keşfettim,belkide vardı bilemiyorum.Bana bir eski hamamcı(tellak)da söylemişti.
    yıkandıktan sonra en az 15/30 dk. sıcak veya buhar bölümü varsa beklenir,bu bekleme esnasında şiddetli
    bir terleme olur.İşte bu terin çıkması saglıktır.yıkanırken çıkmaz bu ter,sonrasında çıkar.Duşunuzu alıp
    gidebilirsiniz sonrasında hava çok soguksa mutlaka aracınız olmalı.cok sıcaktan cok soguga geçiş
    olmamalı.

Maşallah

• Arkdaşlar spora başlayalı 1 hafta falan oldu. Çok olmadı biliyorum ama 1 gr. bile vermiş görünmüyorum salondaki tartıda..

Kuzenle birlikte gidiyorum bana yağlarımın yumuşamakta olduğunu yakında kilo vermeye başlayacağımı söyledi doğrumudur acaba?
  • 40 günde tam tamına 15 kilo verdim.Mekik ve diğer karın ve bel kasını çalıştırma hareketleri.Yağlı yemeden kaçınacaksınız.Karnınız acıkıyorsa meyve,sebze yiyin.Günde 2-2.5 litre su için mutlaka.
  • sadece akşam yemeğini keserek 1 ayda tam 7 kilo verdim..
    akşam çok sıkışırsanız kriz gelirse 1 bardak ayran veya 1 muz yiyebilirsiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

40 günde tam tamına 15 kilo verdim.Mekik ve diğer karın ve bel kasını çalıştırma hareketleri.Yağlı yemeden kaçınacaksınız.Karnınız acıkıyorsa meyve,sebze yiyin.Günde 2-2.5 litre su için mutlaka.

süpermiş valla ya tebrikler azminize
  • hocam yiyecek olrk sıvı çorba ve mısır gevreyi tüketiyordum ve çayı şekersiz içiyordum 2-3 günde 1 kilo verebiliyordum
  • 1 haftadır yarı-diyet yapıyorum.Biraz fazla yediğim için pek sonuç alamadım ama yürüme alışkanlığı kazandım.Eskiden 10 dakikada bile yorulurken şimdi 35 dakikaya rahatlıkla çıkıyorum
  • 1 haftadır spora gidemiyorum hastayım diye ama evdeki tartıya göre 1 kilo daha vermişim geçen 1 haftada
  • Ben de 1 kilo vermişim.Yürümek gibisi yok vallahi.
  • cok acik ve net cevabi yaziyorum.

Cozum yagi azltmak,

peynir, yogurt ve sutu az yagli veya yagsiz tuketeceksiniz. Kirmizi etten ozellikkle kuzu etinden sakinmali, tavuk ve bol bol balik yiyebilirsiniz. SIK yemek ve glisemik indexi dusuk gidalar yemek gerekiyor. Kisaca

sabah kahvalti (yagsiz peynir, domates, biber, sekersiz cay; veyahut tahil gevregi (misir olmamali onun glisemik indeksi fazla) ve yulaf karisimi )
    ara ogun (yagsiz yogurt, meyve vb...)
    ogle yemegi (is yerinde yiyorsaniz yemeklerin yagini suzdurun az pilav ve makarna ile birlikte yiyebilirsiniz)
    ara ogu
    aksam yemegi (oglen etli bir sey yediyseniz kesinlikle sebze olmali)

ogle ve aksam yemeginde bol yesillikli salata olmali, ama tabi yag koymayacaksiniz onun yerine sirke deneyebilirsiniz, elma sirkesi

bu recete ile az yemenize gerekte yok, normal yiyin, haftada 1 kilo garanti
  • quote:

Orjinalden alıntı: vLkN!

40 günde tam tamına 15 kilo verdim.Mekik ve diğer karın ve bel kasını çalıştırma hareketleri.Yağlı yemeden kaçınacaksınız.Karnınız acıkıyorsa meyve,sebze yiyin.Günde 2-2.5 litre su için mutlaka.

çok tehlikeli... bilinçsizce iş yapmayın... bir ayda ne fazla 5 kilo verilmesi lazım... hangi doktora sorarsanız sorun bu böyledir
  • yaklaşık 9 gün önce bende zayıflamaya karar verdim.

boyum 183cm , kilom 99 du. şimdi tartıldım. 94 e düşmüşüm.

açıkçası yiyeceklerimden çok kısmadım. her akşam yatmadan once yarım saat - 1 saat arası kondisyon bisikleti sürüyorum. ayrıca , hergün 2-3 tane çikolata yerdim. onları yemiyorum. Abur cubur u da bıraktım.

85 e kadar inip bırakacağım ve kilomu korumaya çalışacağım. Daha fazla düşmek istemiyorum , biraz toplu olunca kendimi daha iyi hissediyorum
  • Yaklaşık 2 aydır her gün 1 saat tempolu yürüyorum, gıda düzenimi hiç değiştirmeden 2 ayda 4 kg verdim. Bir de zorlansam da artık çayı şekersiz içiyorum.
  • 57 kilo verdim gıda takviyeleriyle. 144.5'dan 88'e.

İstediğimi yedim. Spor da yapmadım. tek yaptığım bu ürünlerle beslenme tarzımı oluşturup vücudumu kaliteli hale sokmasını sağlamak. şu an müthiş bir hayatım var fiziken ve ruhen

darısı paracıklara kıyıp sağlıklı beslenmeyi (kilo vermeyi değil) gerçekten isteyenlerin başına. ya da gidip aynı parayı rezalet yiyeceklere vermeye devam

Herkes Nasıl Zayıfladığını Yazsın - Fazla Kilolara Ölüm ! -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 18 Kasım 2008; 0:51:00 >

• @Dante

gerçekten inanılmaz..ne kadar sürede oldu bu değişim??

bir de bu herbalife besin takviyelerinin uzun dönemde sağlığa etkileri hiç incelenmiş mi??

olumlu ya da olumsuz..bi çalışma var mı bu konuda??
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Nisan 2009; 16:10:26 >
  • okan yıllar?? merakla bekliyorum ..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Nisan 2009; 16:10:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.