Şimdi Ara

Herkes Euro 2008 anılarını anlatsın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 9 yaşındaydım, Annem ve kardeşim uyumuşlardı televizyon benim odamdaydı babam yatak yapmıştı maçları benim odamda izliyorduk köyde küçük bir evdeydik. Atv şifreliydi bizde ilçeye gidip 10 liraya kırdırmıştı.Hırvatlarla olan maçta sarılıp ağlamıştık 4-5 senedir babamla o kadar kötü ki aramız hiç konuşmuyoruz nerdeyse o zamanları hatırlayınca duygulandım şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nihatın golü sonrası kafamı pencereye çarptım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuzenlerde yarı finali izliyoruz, kalabalığız biraz bütün aile kitlenmiş maça. Neyse dakika oldu 80 bilmem kaç yeniliyoruz babam dedi kalkın gidelim daha bi cacık olmaz. Neyse çıktık evden dışarı kendi evimizie gidiyoruz birden mahalle bir coştu goooll diye kuzenlerin eve koşa koşa geri döndük.

Tabii o son dakikada lahm'ın attığı golü unutamam. Nasıl üzülmüştük varya.

O günü,maçı unutamam.

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Adamın 2 yılda 1 gol istatistiği vardı bize atmıştı.gol mükemmeldi ayakta öylece maç bitene kadar kalmıştım

• Oda Kokusu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle mükemmeldi, verkaç yapıp golü atması... kolay kolay çıkmaz aklımdan.

• WeiLucas kullanıcısına yanıt
    Herkes sağa vurcak sandı,bende. Kaleci de şaşırdı sola yakın köşeye geçirdi gol sevinci falan gözümden gitmiyor ya

• İnşallah Euro 2016 Anılarınız konusu da olur

• 3-2 oldu. Nihat yattı yere. Baktı herkes atlayacak üstüne kapadı bacak arasını yoksa malafat dağılacak

• Oda Kokusu kullanıcısına yanıt

• hatırladıpım tek şey izlemediğimdi muhtemelen bilgisayarda oyun oynuyordum o ara bir insan anca bu kadar futboldan uzak olur halada umrumda değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hırvatistan maçı sonrası arda rüştünün kulağını kanatmıştı yanlışlıkla

• Hırvatistan maçında dk 120de hatalı bir şekilde golü yemiştik. Ben sinirlenip pc nin başına gitmiştim silkroad taki bota bıraktığım çara bakıyodum. Guildten falan konuşuyolardı maç hakkında bi b#k olmaz bizim bu takımdan falan yazmıştı hatta biri..

Sonra spikerin "Semih vurdu, goool!" sesini duyunca koşturarak içeri gitmiştim. O an orgazm gibi bişeydi..

Şimdi öyle heyecanlara uzağız tabi. Sırada ispanya var onlardi da bi koycak bize sonra hadi bye..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasim kucuktu o zamanlar. Futbolla pekte alakam yoktur ama o gun semih son dakika golu atmisti. Bizim apartmandan en ust katta oturan bi abim icmis filan gole sevinirken balkondan arka bahceye duserek vefat etmisti hatirladikca uzulurum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.