Şimdi Ara

Herkes Euro 2008 anılarını anlatsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler herkes anlatsın maç öncesi sonrası maç anında neler yaşadığını

ben başlayayım:bilirsiniz belki ozamanlar uydular yeni yeni millet taktırmaya başlıyordu bizde maçın öncesi bi uydu almıştık euro 2008'i net izleyelim diye babama yalvar yakar aldırdık.2008 maçlarını atv veriyordu ulan maçları net izleyelim diye aldık ama maç zamanı şifreye giriyordu kanal hemen gitmiştim çöpe attığım o tel anten dediğimiz anteni çöpten çıkarıp geri montaj yapmştım herneyse bütün maçların bende çok anısı var ama hırvatistan maçı daha başkaydı daha ufağım her hazırlık tamam izliyoruz maçı isviçre ve çek maçını verdiği gazla kazanacağımızdan eminiz neyse golü yedik babam gitti mutfağa bi sigara yaktı ben maçı ağlayarak izliyorum sonra karambol oldu falan o anlarda camdan dışarı bağrıyorum slaven bilice saydırıyorum bi baktım gol oldu mutfağa gittim babama dedim gol oldu baba diye babam hadi lan dedi sonra bi geldi odaya 1-1 neyse penaltılarda eledik herkes sokakta bizim komşu alkollü arkadaşlarıyla şahinin tepesine çıkmış zıplıyolar arabanın tavanı çökmüş aradan neredeyse 8 sene geçti daha çökük tavanı adam arabayı satmıyor bile o günlerin arasına

ayrıca almanya maçından sonra o çocuk aklımla 2 hafta kendime gelememiştim.babam teselli edip duruyordu beni onlar paraları alıyor senin haline bak diye.bi tanıdıgımız yaz tatile diye ps2 vermişti oynayayım diye orda pes2006'da türkiye'yle almanya'yı oynatıyordum durmadan ah be o güzel günler şaka maka 8 yıl olmuş ozaman doğan cocuklar 3.sınıfa geçmiş vay be dün gibi daha.zaman harbiden su gibi geçiyor bi 8 sene sonrada euro 2016 anılarını anlatırız belkide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windows NT -- 14 Haziran 2016; 2:11:46 >

• Semihin golünden önce son dakika golü yemisiz millet dağılmış tabi sonra semih atti golü ışte arkadaşlarla bi anda koşmaya başladık gördüğümüz ilk cimenlik alana ziplamistik diye hatirliyorum :D sonrasinda mac penaltilara kalınca her penaltı golunden atışında arkadaşlar aynı yere kosmuslardi tabi ben cool yönümü sergileyerek kosmamistim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penaltılara kaldığımız maçın ertesi sabahı sbs vardı,erken yatayım dedim ama yok salondan sesler geldikçe heyecanlanıyorum en sonunda kalktım izledim,iyiki de izlemisim öyle heyecanlıdı ki sbs heyecanı falan hissetmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son golde oturdugum tekli koltugu sicrayarak kirmistim. 30 kilo zayif bir seydim aslinda, yillarin koltugu tahtalar curumus tabii

• efsaneydi :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows NT kullanıcısına yanıt
    Hırvatistan maçı Türk bayrağı ile hoplaya zıplaya tezaruhat yapıyorum evde 12 yaşında falanım golü yedek son dakikaya doğru kendimi yüz üstü yere bırkatım kanepeye çarpıp yere düştüm biraz yumuşak iniş oldu tabi o sayede sağım solum acıyarak yerde yüz üstü yatarken Semih diye bi ses duydum ve hayata geri döndüm bütün acımı unuttum
  • 6.sinifa gidiyordum.Türkiye-Hirvatistan maci vardi meshur.Ertesi günde SBS ye girecektim nasil olduys saat 1.30 a kadar maci izlemistim.120'de gol yemistik babam sigarasini alip gecmis olsun buraya kadarmis dedi ve odasina gitti.daha dötünü sandalYeye koyamadan semihin meshur golüyle mahalle inlemisti.cok güzel zamanlardi simdi bakiyorum da bizim futbolcularin ilk isi mankenlik olmus

• euro 2012 miydi bilmiyorum kuzenimle yüzlerimizi kırmızı beyaz boyamıştık oturduk tvde izliyoruz o maçta brezilyaya 1-0 yenilmiştik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hırvat maçı ve Çek maçı gerçekten efsane yani böyle maçlar yaşadık ama 10 sene katılamadık turnuvalara
  • quote:

Orijinalden alıntı: marselinyo

euro 2012 miydi bilmiyorum kuzenimle yüzlerimizi kırmızı beyaz boyamıştık oturduk tvde izliyoruz o maçta brezilyaya 1-0 yenilmiştik

Ağlattın be liseli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

euro 2012 miydi bilmiyorum kuzenimle yüzlerimizi kırmızı beyaz boyamıştık oturduk tvde izliyoruz o maçta brezilyaya 1-0 yenilmiştik

Ağlattın be liseli.

üniversiteliyim ne zaman olduğunu unuttum 2008di herhalde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç unutmuyorum, Sünnet olmuştum o ara Nihat çek Cumhuriyeti maçında 3.golü atınca az kalsın açıktaki malıma çayı döküyordu amcam

• Hırvatistan maçı sonrası sbs ye girenler artılasın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Ağlattın be liseli.

üniversiteliyim ne zaman olduğunu unuttum 2008di herhalde

• Bir siyah bir de gri iki tane kaprim vardı euro 2008 baskılı. 3 yıl kullandım onları.
  • marselinyo kullanıcısına yanıt
    Euro ve brezilya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayım bizde maçı izliyordu yenicez yenicez diyip dıruyordu ben de heralde bi bildiği var diyordum bekledik bekledik gol yok maç uzatmalara gitti hala bekliyoruz gol atıcaz güya ama gitti hırvatlar attı dayım küfürler ederek evden çıktı benim moral sıfır tam kanalı değiştiriyorum bir de semihin golü gelmez mi bi anda evden fırladım koştum yakaladım dayımı daha apartmandan çıkmamıştı gol attık diyince inanmadı yalvar yakar çıkardım tabi

• komsularimizla bizim evdeydik babam falan izliyoruk komple gol olunca futboldan anlamayan ben bile cok sevinmistim hoplayip ziplamistim lan

• Train simulator oynuyordum o zamanlar.

• Ben sürekli totem yapardım karşı takım kazanacak diye Almanya macina kadarmış...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.