Şimdi Ara

HERHANGİ BİR NEGATİF KAN LAZIM (-) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Böyle yardımlar olunca duygulanıyorum valla, hastaya acil şifalar, kan veren arkadaşlara da tebrikler teşekkürler, onlar içinde koruyucu bir şifa olur inşallah.
  • @unsal07

Hocam derdimi yanlış anlamışsınız. Ülke adına iyi derken, şu sıralarda sokakta kalp krizi geçirene bile dönüp bakmayan insanları kast ettim. Kurumların durumu belli zaten o kısma hiç girmem ben. Sistem bazen ne kadar kötü olursa olsun, insanlar iyi kaldığı müddetçe birbirlerine iyilik yapabiliyor Sizin durumunuz da buna güzel örnek zaten. Demkki toplumda hala bir çok duyarlı insan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felixculpa -- 13 Eylül 2014; 22:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felixculpa

@unsal07

Hocam derdimi yanlış anlamışsınız. Ülke adına iyi derken, şu sıralarda sokakta kalp krizi geçirene bile dönüp bakmayan insanları kast ettim. Kurumların durumu belli zaten o kısma hiç girmem ben. Sistem bazen ne kadar kötü olursa olsun, insanlar iyi kaldığı müddetçe birbirlerine iyilik yapabiliyor Sizin durumunuz da buna güzel örnek zaten. Demkki toplumda hala bir çok duyarlı insan var.

Evet, yanlış anlamışım gerçekten, kusura bakmayın. Ben de bir yanlış anlamanın önüne geçeyim, "devlet"ten kastım şu anki hükümet değil, şu anki ile birlikte geçmiş hükümetler de buna dahil.

• Allah acil şifalar versin. Kan bağışı konusunda millet olarak daha duyarlı olmalıyız,her kan ihtiyacı olan duruma kendi yakınımız gibi balmalıyız.
    Düşünsenize verdiğimiz bir kanla belki de bir çocuğun annesiz veya babasız kalmasının önüne geçecez... bundan daha güzel nolabilir ki...
    Bir insan düşünün ki bir sevdiği kan kaybından ölüyor... bir insan düşünün ki sevdiği için kan ararken bütün insanlar duyarsızca olağan hayatlarına devam ediyor.
    Allah kan arayışında olan,hastası olan herkese acil şifalar versin inşAllah.
    umarım forumdaki duyarlı arkadaşlarımız sayesinde hastanız,Allahın da izniyle şifa bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

Kızılay da kan takası yapalım biz verelim dedik kan yok dediler.

Allah kahretsin böyle sistemi,koskoca Kızılay da 0 Negatif kan yok öylemi,yalancının diye başlasaydınız keşke ordaki görevliye.

Ya hatırı sayılır bir yakınınız olsaydı,yada biraz Atatürk resmi koysaydınız ortaya yinemi yoktu o kan.

Allah düşürmesin bunların eline...
  • quote:

Arkadaşlar tüm geçmiş olsun dilekleri ve ilginiz için çok teşekkürler

@rasmus61 ve @ufuq010101 nickli arkadaşlar sayesinde kan bulundu.

İkisi ile de iletişime geçildi ve bu DH sayesinde oldu.

@ufuq010101 nickli Ufuk arkadaş daha yakında olduğu için kendisiyle iletişime geçildi ama @rasmus61 nickli arkadaşımız için de ameliyat sırasında yetmezse diye iletişimde bulunacaktır. Ona da tekrar teşekkür ederim.

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah sizden razı olsun.

Forum yöneticilerine de müsamaha gösterdikleri için tek tek teşekkür ederim.

Konu kilitlenebilir, saygılarımla

işte dh ruhu adamsınız

• Allah şifa versin, aslında profillere eklemek lazım. kan grubunu yaşadığın şehri. aile gibi oluyor insan burada
  • Geçmiş olsun, Allah şifa versin.
  • Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.
  • geçmiş olsun benimde dedem kaza yapmıştı kimseden 0- kan çıkmadı askerlikten aldık kanı askerlikten almanız lazım başka türlü zor bulursunuz
  • Beyler ben 1 ay once kan verdigim icin benden almadilar malesef.kan arayisi devam ediyor lutfen yardimci olun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuq010101

Beyler ben 1 ay once kan verdigim icin benden almadilar malesef.kan arayisi devam ediyor lutfen yardimci olun

Arkadaşlar UFUK arkadaşın durumunu kabul etmediler ve yeni kan verdiği için kanını almadılar

@rasmus61 nickli arkadaşımız da kan veriyor ama yeterli değil maalesef.

ACİLEN 0 RH (-) NEGATİF KAN İHTİYACIMZ DEVAM ETMEKTEDİR.

HASTAMIZ ÇAPA'dadır. Alttaki numaradan acilen ulaşınız lütfen

0535 289 30 17 - 05352893017 EMRAH BEY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syruse -- 14 Eylül 2014; 13:02:39 >
  • ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ufuq010101

Beyler ben 1 ay once kan verdigim icin benden almadilar malesef.kan arayisi devam ediyor lutfen yardimci olun

Arkadaşlar UFUK arkadaşın durumunu kabul etmediler ve yeni kan verdiği için kanını almadılar

@rasmus61 nickli arkadaşımız da kan veriyor ama yeterli değil maalesef.

ACİLEN 0 RH (-) NEGATİF KAN İHTİYACIMZ DEVAM ETMEKTEDİR.

HASTAMIZ ÇAPA'dadır. Alttaki numaradan acilen ulaşınız lütfen

0535 289 30 17 - 05352893017 EMRAH BEY

Askeri birliklerde de şansınızı deneyin derim tekrardan (garnizon-jandarma vs.), çok çabuk sonuca ulaşabilirsiniz...

Acil şifalar...

• Arkadaş şaka mı bu ne demek kan yokmuş ? Ankara da bide ?
  • Uplayalım..
  • GÜNCEL SON DURUM ŞUDUR

HERHANGİ BİR NEGATİF (-) KAN LAZIMDIR.

KIZILAY'IN ELİNDE SIFIR NEGATİF VAR AMA DURUMUMUZ ACİL OLDUĞU VE DOKTORLARIN ACİL KAŞELİ DAMGALI RAPORU DA OLDUĞU HALDE SADECE 1 ADET VERDİLER.

NERDEYSE KAVGA EDECEKTİK AMA YİNE DE VERMİYOR ADAMLAR KANI.

SON DEDİKLERİ İSE "HERHANGİ BİR NEGATİF KAN GETİRİN, KARŞILIĞINDA VERİRİZ SIFIR NEGATİF" DİYORLAR.

HERHANGİ BİR NEGATİF KAN LAZIM SAAT 19.30 A KADAR ÇAPA KIZILAY KANI ALACAK, SONRASINDA KAN NAKLİ DE YAPMIYOR ADAMLAR.

LÜTFEN ACİLEN HERHANGİ BİR NEGATİF KAN LAZIM ARKADAŞLAR

05352893017 EMRAH
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.