Şimdi Ara

Hergün cuma namazı kılan ince ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ömerayhan

Siz namaz kılanı ve anadolu insanını sevmezsiniz. Onlara çomar dersiniz.

Hakiki anadolu insanıymış. %49 oy var, bunların milyonlarcası anadolu insanı, "hakiki anadolu" insanı değiller mi şimdi

Forumda alıntıladığım en boş mesajlardan biriydi. Hamd olsun.

Edit: İmlâ

Alıntıları Göster
    peki sizin tayfa %51 e hain terörist derken

Ayrıca yazılanı anlama konusunda da sıkıntınız var. ben hakiki anadolu müslümanlığı demişim, siz hakiki anadolu insanı olarak algılamışsınız.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Bilakis, fanatik bir kafa ile cevap vermiyorum, ben hatalarını da konuşurum ama adabıyla, usulü ile. Ama bak sen asıl sorularıma cevap veremeden konuyu başka yöne çekiverdin. Yok abim 5 vakit namaz kılıyor, saadeti karalıyorsunuz diye.
    Saadet partisi hakkında bir gün laf etmişliğim yok elhamdülillah, siyasi görüş olarak farklı bir parti olsa da inandığımız mercî aynıdır.
    ama chp kafası kendi zihniyetinde olmayan bir kişi veya kitleyi sürekli "yobaz, gerici, şeriatçı, ışid" diye yaftalıyorlar. Ben buna kızıyorum.
    Ağabeyin namaz kılıyor ise umarım en kısa zamanda sana güzel bir örnek olur. bunu temenni ederim hakkında.

Eğer ailende namaz kılan birisi var ise o ailenin temelleri chp ideolojisi ile yetişmiş ve yaşayan bir aile değil bu belli. Yoksa o evde namaz kılacak bir meyil olmazdı. Bu sözlerime alınma ve yanlış anlama lütfen.

Hadi tatlı uykular.
  • halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt
    Saray babasının malı değil ki? kendisinden sonra gelecek olan cumhurbaşkanı örneğin ince olursa gidip oraya yerleştiği vakit ne diyeceksiniz ? Aynı ithamları delikanlı gibi söyleyebilecek misiniz ona karşı ?

Siz sanıyorsunuz ki o bin odalı sarayı tapulu malı. Kime kalmış şimdiye kadar ? kime kalabilecek ? Fâniyiz yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pena kutusu

Bu 50. konu. Malzeme olmayınca böyle oluyor herhalde.
    Banlısın banlı ! Yazıp durma mesajlarıma.

50. konu olduğunu ispat edemezsen adam değilsin!!!! hadi git ispat getir yoksa bütün forum suratını balgam ile yıkayacak.

Çok malzeme var ama sizin kadar her taşın altını kazıyıp da acaba ne bulabiliriz bugün diye didik didik araştırmıyoruz. Siz önce peşinden gittiğiniz şahısların ne kadar gerçek ve ne kadar adam olduklarına bir bakın sonra gelin car car edin.

Daha yazma bana banlısın mesajlarını görmüyorum ve görmek de istemiyorum.
  • Maşallah inceye şimdi bu 12 ay oruç da tutuyodur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu chplilerin hiç kimseye biatçı bilmem ne diye afkurmaya hakları yok. Adamlar incenin hatalarını, yalan yanlış açıklamalarını bile körü körüne savunuyor. Çomarlığın böylesi

• Baykal da carsaflilarla foto çektiriyordu yemeyiz bunları asıl chpliler dini kullanıyor yallah sizde Amerika ya güya çağdaş medenisiniz ya

• O hergün kılsın allah kabul etsin.

• İnsan olduğunuzu varsayarak konuşuyorum.

Adam orda yalan yok 5 vakit namaz kılmam.Ama her gün Allaha Şükür (Allaha şükür ederim),15 yaşımdan beride Cuma namazlarını kaçırmam diyor.

• bilemezsinki kullanıcısına yanıt
    Bu kadar fakir varken sarayımız mı eksikti. O sarayda yaşayan kim olursa olsun alt tabakanın halini anlayamaz 1000dolara beyaz çay ne demek.Müslüman bir adama yakışır davranışlar diyorsan kusura bakma benim inandığım islamda böyle birşeye yer yok ve affedilmez günahlar içinde kul hakkı.

Benin aradığım mükemmel bir siyasetçi değil kusurlarını bilen bunu kabul edebilen, halkın halini bilen bir Cumhur başkanı istiyorum.İnancı önemli değil fakat inançlara saygısı olan. 80 milyonu barış içinde bir arada tutabilen. Beton değil ekonomi odaklı bir lider benim için şuan yeterlidir.

Erdoğan nasıl bu kadar zengin oldu. Müslüman, dürüst, kul hakkı yemeyen birisi tek bir yüzükten nasıl bu kadar zengin olur fani dünyada biz gideriz olan gelecek nesillere olur. Allah inancınız varsa Kur'an okuyan birisi Erdoğan'a değil oyunu günahını bile vermez.

• Hacı Muharrem’in seçim vaadi .Cuma namazı hergün kılınacak. Boşuna dememişler “Tilki vaaza başladıysa, gözünüz tavuklarda olsun” ...
  • Troll paratoneri konu olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Mürekkep

Otobüsün buzdolabı çalışmıyordu herhalde.
    Soğuk içiniz tavsiyesine uymuyorlar.
    Alkol onarılamayacak derecede hasara neden oluyor anlaşılan.

Bu ne laaaa.. Neyin kafası bu çarpıyorsa bu adamı ahanda bundan bende istiyorum yeminlen istiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: bilemezsinki

Ben daha namaz kılan adamı seven, hatta ona iştirak eden bir chpli görmedim? 40 yaşına gireceğim ve böyle bir mucize göremedik. Yahu camii'leri ahıra çeviren kafa nasıl olurda namaza ehemniyet gösterir veya sever sayar ? buna cevap ver.

chp 'nin ideolojik yapısında atanızın "Gökten indiği sanılan doğmalar" diye inançlarınızı beslediğiniz bu ideolojinize namaz nasıl oluyorda iyi bir yer bulabiliyor buna cevap verin.

Alıntıları Göster
    Noldu troll efendi süresiz dehlemişler seni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Troll paratoneri konu olmuş.
    Kendileri çalıp kendileri oynuyor. “Çalmayı” iyi öğrenmişler büyüklerinden.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilemezsinki

Ben daha namaz kılan adamı seven, hatta ona iştirak eden bir chpli görmedim? 40 yaşına gireceğim ve böyle bir mucize göremedik. Yahu camii'leri ahıra çeviren kafa nasıl olurda namaza ehemniyet gösterir veya sever sayar ? buna cevap ver.

chp 'nin ideolojik yapısında atanızın "Gökten indiği sanılan doğmalar" diye inançlarınızı beslediğiniz bu ideolojinize namaz nasıl oluyorda iyi bir yer bulabiliyor buna cevap verin.

Alıntıları Göster
    40 yaşına giriyorsun ve vaktini böylesi bir saçmalık için mi harcıyorsun?

Ne boş bir hayat!

• kılıyorsa kendine kılmıyorsa da kendine. bu herkes için geçerli.
    bize ne
    bize ne kardeşim.
    din üzerinden siyaset yapmayın artık
    yeter yaw
  • yiyin birbirinizi dinle imanla
    millet yedi bitirdi yiyeceğini çoktan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan söylemekten burnu uzadıkça uzuyor Birde buna inanalar var ya

• diyanet işleri başkani aday olsun o zaman , seçer misiniz? iki güne fedöcü ilan edip, şutlarsiniz ülkeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.