Şimdi Ara

HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
12.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ompekacar

quote:

Orijinalden alıntı: tituslivius

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Yazmadan geçemeyeceğim; 2014 yılı HERE Maps açısından görsel değişiklikleriyle dolu geçti.
    Görünüm neredeyse tamamen Değişti.

Merhaba

Heremaps ta koleksyonlar kısmında kayıtlı yerleri bluethootla gönderildiğini hatırlıyorum fakat bugun baktıgımda boyle bir özellik yoktu.yanlışmı hatırlıyorum acaba ?

Merhaba
    Evet bluethootla gönderim var Paylaş-Şunukullanarak(eposta sosyal ağ vb)tıklayınca
    seçeneklerden biride bluethoot kolay gelsin

Bluethoot açık fakat paylaşı seçince hptmail sms ve sosyal ag secenekleri var bluethoot yok...bendemi sorun var acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yazmadan geçemeyeceğim; 2014 yılı HERE Maps açısından görsel değişiklikleriyle dolu geçti.

Merhaba

Heremaps ta koleksyonlar kısmında kayıtlı yerleri bluethootla gönderildiğini hatırlıyorum fakat bugun baktıgımda boyle bir özellik yoktu.yanlışmı hatırlıyorum acaba ?

Merhaba
    Evet bluethootla gönderim var Paylaş-Şunukullanarak(eposta sosyal ağ vb)tıklayınca

Bluethoot açık fakat paylaşı seçince hptmail sms ve sosyal ag secenekleri var bluethoot yok...bendemi sorun var acaba

Sizinki son versiyonmu güncel olmaya bilir
     HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM]

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba

Merhaba

Sizinki son versiyonmu güncel olmaya bilir
     HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM]

sizinki android bendekı ise lumia

net hatırlayamıyorum ama vardı sanırım bu ozellık bizimkilerdede.nere gitti bu kaldırdılarmı naptılar

• 1.0.269 a güncellendi
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

• güzel program gibi
  • beyler adam gibi navigasyon isteyen kıysın 200 TL'ye garmin alsın tom tom alsın. Telefondan gps olmaz.

1) şarjı yetmez. GPS isterken telefonsuz kalırsınız.
    2) telefon gelirse gps iptal oluyor kaybolur veya kaza yaparsınız.

Bugün en kötü araba 35-40 bin TL. Bu parayı veren biri 200 TL verebilir sanırım.

Uğraşmayın bunlarla boşverin.

Navigasyon gerçekten şartsa telefonla olmaz.

arada belediye otobüsünde açarım veya elimde olsun yürürken adres ararım vs diyosanız kullanın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilade -- 10 Şubat 2015; 22:26:49 >
  • Here 1.1.410 'a güncellendi
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

• bilade B kullanıcısına yanıt
    hocam hangi telefonu kullanıyorsunuz bilmiyorum ancak benim lg g2 deböyle bir durum söz konusu değil.gps açıkken arama gelince gps açıkken ve çalışırken onun üzerinde geliyor arama.öte yandan ibb cep trafik ve yandex in trafik bilgisi trafik durumunu en doğru gösteren sistemler ve maalesef şimdilik sadece cep telefonu ile takip ediyoruz.
    şarj konusunda araç şarz kiti alırsanız yada usb girişine kablo ile bağlarsanız sıkıntı yaşamazsınız.son olarak navigasyon cihazında bir yazılım var iken benim telefonumda kurulu4-5 adet navigasyon programı var birinde olmayan nokta diğerinde olabiliyor.bence hertürlü telefon kullanmak daha mantıklı
  • Benim teledonu çok kastı here. Aslında kullanmak istiyorum ama nafile.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tem_Mus

Benim teledonu çok kastı here. Aslında kullanmak istiyorum ama nafile.

Telefon neydi androidmi öyleyse sürümü 4.1 ve üzeri olması gerekiyor.
    benimki 4.1 gayet rahat çalışıyor

• ompekacar O kullanıcısına yanıt
    Galaxy nexus hocam. Sürüm de 4.3 ama yine de çok kasıyo.

• quote:

Bilemiyorum benim Tel HTC bir iki sefer yaya denedim ara sırada POI lere bakmak için kullanıyorum bir sıkıntıya rastlamadım.

• quote:

benim note 3 te kitkat ta çok prfrmanslı değildi, lollipop a geçtim, gayet akıcı çalışıyor şu an
  • Telefonumu kasan facebook uygulaması imiş. Facebook uygulamasını kaldırınca sorun çözüldü.

• yandex navigasyonla karşılaştırınca , rota bilgisi olsun trafik bilgisi olsun hangisi daha kullanışlı.2 programı da test edip karşılaştıran var mı.
  • gewa G kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Trafik Bilgisi konusunda HERE üzerine tanımam. Her ikisini de aktif kullanıyorum 2 arabamda. HERE daha sıkışık Trafiğe sokmayı başaramadı beni hem Yaşadığım Şehirde, hem de istanbul ve Ankara'da.
    Yandex görsel olarak daha iyi, POI sayısı hissedilir şekilde yüksek Başarsoft olması nedeniyle. Ama henüz trafik bilgi sistemi tam netice vermiyor. Zamanla oturacaktır yerli yerine.
    Şu an tercih yapamam gerekirse HERE tercihim olur.

• DD252Admin kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.o zaman denemeye değer.yandex İstanbul'da bazen saçmalıyor.
  • İstanbul içinde 20 dakikalık mesafede denedim.ilk izlenimim olumlu yönde.ancak kullanım kolaylığı açısından bana göre Yandex navi'den önemli 2 eksikliği bulunmakta.birincisi sesli arama yok ki bu özellik araba kullanırken çok işe yarıyor,ikincisi de yandex de trafik bilgilerini harita üzerinde görebiliyorsun(trafik olan yerler kırmızıyla gösteriliyor).böylece kullanmak istemediğin bir yol varsa alternatifleri kendin seçebiliyorsun nispeten alete bağımlı kalmıyorsun.
    eğer bu özellikler Here Drive'a da eklenirse gerçekten Yandex'in tek rakibi olur belki de geçer.
  • quote:

merhaba windowsphone da here maps uygulamasının türkiye haritasını offline kullanım için indirdim fakat haritalar çok eski.devlet hastahanesi taşınalı 1 yıl olmasına rağmen hala eski yerinde gösteriyor. bunu nasıl düzeltebilirim?
  • parmen P kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Haritalarda gördüğünüz hataları BU konu altında koordinat bilgileriyle raporlarsanız hızlıca düzeltilip ilk güncellemede cihazınıza yükleniyor.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.