Şimdi Ara

HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
12.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    HERE drive+ için de güncelleme gelmiştir. Birkaç gün içinde 3 güncelleme geldi Nokia Lumia cihaza. WP ve yazılım ile harita güncellemesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    L925 var hocam 413,6 mb suan yuklu olan.8.1 in ilk yayinlandigi bir kac gun icerisinde indirmistim harita guncellemesini...ayarlar haritalardan ayrica here drive danda kontrol ettim herhangi bi guncelleme yok magazadan here drive a baktim ondada bi guncelleme yok
  • tituslivius kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Muhtemel aynı güncellemedir. Ben tatilde olduğumdan Bayram sonrası kontrol edebildim. Ama emin olduğum bir konu var, drive+ ile 413mb harita güncellemesi peş peşe geldi. Siz haklısınız, ben geç bilgilendirme yapmış olabilirim.
    Ilk fırsatta telefon üzerinde bir SS alıp eklerim buraya mutabık oluruz :)
    Saygılar.

Aldım, karşaılaştırabilirsiniz.

HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM]
    Hocam zahmet verdim kusuruma bakmayin

evet her ikimizinde versyonlari ayni ..dedim acaba guncellememi var heyecanlandim

tesekkur ederim
    Zahmet ne demek, gönüller bir olsun yeter :)

Biz ancak kavuştuk 8.1'e. Denedim ve feribot sorununun çözüldüğünü gördüm. 👍 Teşekkür ederim.

• vozer kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Keyifli sürüşler diliyorum.
  • Selamlar,

HERE Drive artık Android cihazlarda da kullanılabiliyor. Şimdilik adı HERE Beta olan uygulama BURADAN indirilebilir. Map ve Drive özellikleri birleştirilip navigasyon özelliği de kazandırılmıştır.

Bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Aldım, karşaılaştırabilirsiniz.

Harita sürümünüz eski kalmış :)

Şu anda 8.30.55.109 güncel olanı

Bu konuya abone oluyorum , harita güncellemesi çıkarsa haberdar olayım diye .Teşekkürler

• x-calibur kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

Sürüm 8.30.55.109 olmuş; cihazı güncellemişim de buraya SS eklemeyi unutmuşum...
    Bu arada size de hayırlı olsun HERE Haritalar diyeyim.

Saygılar.
    Allah razı olsun. Nokia telefon alınca bulaştık Speedcam olayıda online olsa mükemmel olacak
  • Selamlar,
    HERE Maps güncellemesi Nokia (Windows) ve Android cihazlar için yayınlandı arkadaşlar.
    Sürüm 8.30.56.114 oldu.

Hayırlı olsun, keyifli navigasyonlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Selamlar,
    HERE Maps güncellemesi Nokia (Windows) ve Android cihazlar için yayınlandı arkadaşlar.
    Sürüm 8.30.56.114 oldu.

Merhabalar
    Haber verdiğiniz için teşekkür ederim
    Androit cihazıma kurdum çok hoş olmuş hoşuma gitti fakat
    ekrandan çıkışı bulamadım yoksa bendemi hata yanlışmı yükledim :)
    Saygılar

• ompekacar O kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Harita ekranının sol üst köşesinde menü tuşu var. Android tablet üzerinden bakıp cevaplıyorum. Menü tuşu ile navigasyon veya harita ekranları Arasında geçiş yapıyorsunuz. Ayrıca logout işlemi de buradan Yapılıyor.
    Programı kapatmak için de bilinen ana ekran tuşuna basmak yeterli.
    Saygılar.

• Bu arada harita arayüzü geliştirirmiş, kontrast artırılmış, yol Türlerine göre renklendirme daha belirgin hale getirilmiş. Arama fonksiyonu daha hızlı ve daha stabil olmuş.
    En güzel tarafı çok etkili bir trafik bilgisi olması. Aylardır kullanıyorum daha beni yoğun Trafiğe sokmayı başaramadı
    Keyifli navigasyonlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • harita içeriğinde bir güncelleştirme göremedim. en azından 5-6 ay önce bildirilen ve topluluk haritasında görünen düzeltmeler hala bu sürümde yok. sanırım sadece görsel düzeltmeler yapılmış. garmin cihazlardaki son haritada olan düzeltmeler Here haritasında yok. bu da garip bir durum. garmine verdiği harita kendi yazılımında kullandığından daha güncel. Cihazım Lumia 920 ve malum tüm dünya Here Drive+ lisansı mevcut bu cihazlarda. ancak navigasyon cihazlarına verilen harita güncellemelerini 1 yıl sonra alacaksak işimiz var. bu arada iphone'umda sygic tüm dünya +hud lisansı var. bilindiği gibi tomtom haritasını kullanıyor bu yazılım da. Here Maps'den daha güncel bir haritası var tomtom olmasına rağmen. benim anladığım ücretli yazılım ve cihazlarda daha güncel veriler kullanabiliyoruz. Nokia'lardaki Here yazılımlarında ise hediye olduğu için birkaç güncelleme geriden geliyor.

• quote:

Selamlar,
    Harita ekranının sol üst köşesinde menü tuşu var. Android tablet üzerinden bakıp cevaplıyorum. Menü tuşu ile navigasyon veya harita ekranları Arasında geçiş yapıyorsunuz. Ayrıca logout işlemi de buradan Yapılıyor.
    Programı kapatmak için de bilinen ana ekran tuşuna basmak yeterli.
    Saygılar.

Menü ekranında çıkış tuşu yok çıkmak için yaptığım işlem sayısı kadar geri tuşuna
    basılması gerekiyor yada ben bulamadım.
    Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

harita içeriğinde bir güncelleştirme göremedim. en azından 5-6 ay önce bildirilen ve topluluk haritasında görünen düzeltmeler hala bu sürümde yok. sanırım sadece görsel düzeltmeler yapılmış. garmin cihazlardaki son haritada olan düzeltmeler Here haritasında yok. bu da garip bir durum. garmine verdiği harita kendi yazılımında kullandığından daha güncel. Cihazım Lumia 920 ve malum tüm dünya Here Drive+ lisansı mevcut bu cihazlarda. ancak navigasyon cihazlarına verilen harita güncellemelerini 1 yıl sonra alacaksak işimiz var. bu arada iphone'umda sygic tüm dünya +hud lisansı var. bilindiği gibi tomtom haritasını kullanıyor bu yazılım da. Here Maps'den daha güncel bir haritası var tomtom olmasına rağmen. benim anladığım ücretli yazılım ve cihazlarda daha güncel veriler kullanabiliyoruz. Nokia'lardaki Here yazılımlarında ise hediye olduğu için birkaç güncelleme geriden geliyor.

Merhabalar
    Daha önce yılda 4 güncelleme yaptıklarını yazmışlardı buda 3 ayda bir güncellenmesi demektir
    benimde Haziran ayındaki bildirimlerimde Temmuz ayında topluluk haritasında gözükürken hala bu haritada yok demekki
    harita henüz güncell değil.
    saygılar

• quote:

Selamlar,
    Sürüm 8.30.56.114 oldu.

Hocam son sürümün linkini alabilir miyim? Bendekinde 1.0.175 beta wk40 8.30.55.109 diyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.