Şimdi Ara

HERE Drive+ Nedir; nasıl kullanılır. [RESİMLİ ANLATIM] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
12.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni POI ler eklenecek mi acaba ? bu açıdan program çok zayıf, foursquare ya da yandexten konum bilgisini alıp here mapse yönlendirerek kullanıyorum sürekli
  • HERE Maps'te kayıtlı POI sayısının 1 milyonun üzerinde olduğunu biliyorum. Her güncellemede artıyor. Uyguladığınız yöntem bulunamayan POI'ler için çok sayıda kullanıcının başvurduğu yöntemdir. Benim de... Bazen
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    1 milyon diyorsunuz ama, anca avm ler bazı petrol istasyonları ve bir kısım devlet daireleri var
  • herkese iyi forumlar , ciddi bir şekilde nowigasyan ihtiyacım var fakat sorunum Şu: Diyelim ki 50 Tane müşterim var ve bunları bir koleksiyona kaydettim ama koleksiyonda ki noktaları alfabetik olarak listelemem gerekiyor yardıma olursanız Çok makbule geçer
  • Selamlar,

Nokia/Microsoft Mobil cihazlarında HERE Haritaları ve HERE Drive+ kullanan arkadaşlar; yeni Harita güncellemesi yayınlandı.

Keyifli sürüşler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Pazartesi günü anons edilen, Here'ın, Audi, BMW ve Daimler konsorsiyumu tarafından satın alındığına dair güzel bir makalehttp://www.gpsbusinessnews.com/HERE-Acquisition-What-Does-it-Mean_a5600.html
  • NavigationKing kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Haberim var, paylaşmıştım HERE Konusu altında.
  • selamlar
    bu programı android cihazıma indirdim ama haritayı indirmiyor %12de takılıp kalıyor
    pc nereden indirebilirim?
  • Here drive+ bir süredir windowsphone mağazada yok. Lumia almamın tek sebebi olan program şimdi tüm platformlarda var ama bizde yok.

Akıbetini bilen var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vozer kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Evet bir süredir yok. Geçtiğimiz yıl içinde de benzer durum olmuştu. Lumia 925 telefonumda system recovery tool kullanarak telefonu fabrika ayarlarına döndürerek geri getirmiştim. Şuan kullanıyorum.
    Uygulama kabuk değiştiriyor, kasım ayında Windows 10 güncellemesi alacak cihazlarda Windows Maps uygulaması gelecek ve HERE Drive'ın yerine geçecek. Çok benzer özellikleri barındırıyor, isterseniz biraz bekleyin. Harita aynı.
    Yada cihazınızın ilk geldiği gün içinde vardı da sonraki sürümlerde kalktıysa Microsoft device recovery tool ile ilk sürüme dönerek cihazı sıfırlayıp cyan veya denim güncellemesini tekrar alabilirsiniz. O zaman çalışır.
    Kolay gelsin.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Şuan cihazımda mevcut uygulama. Ama sıfırlayınca ya da bir şekilde silinirse ne yapacağım diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi bir yöntem deneyeceğim artık mecbur.

İçinde tonla da adres kayıtlı. Yeni program gelince inşallah korur bu adresleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vozer kullanıcısına yanıt
    Windows ortamında yedekleriniz otomatik alınıyor biliyorum, bende bir şey kaybolmadı. Ama siz iyice araştırmadan denemeyin yine de.
    Yada bekleyin acil değilse, önümüzdeki ay yayınlanacak Windows 10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adres bulmakta sorun yaşıyorum acaba kabı numarası nasıl gireceğiz. poı ler tamam ama ev adresi ararken cadde ismi çıkıyor ama kocaa cadde aradığım numara diğer uçta ama numara giremiyorum bilgisi olan varmı acaba?
  • Selamlar,

HERE Drive+ kullanan (WP8 üzerinde) arkadaşlarıma HERE Drive+ güncellemesini duyurmak istiyorum. Uygulama henüz mağazada bulunmuyor ama geçerli sürüm güncellendi.

Bu Windows 10 Platformu üzerinde de kullanılabileceğini gösteriyor.

Uygulamayı tekrar kullanmak isteyen arkadaşlar cihazlarını Factory Reset yapmak durumundalar. Factory Reset ilk Windows Sürümüne dönmek için Microsoft Sitesinden Windows Device Recovery Tool aracını indirmek gerekli, hatırlatayım.

Keyifli sürüşler
  • haritada yolu takip ederken ekran ışığı sönüyor.ayarlarda bununla ilgili birşey yok.ekran ışığını nasıl açık tutarım program açıkken
  • helluri kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

HERE Uygulaması kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer doğru anladıysam; Haritada bir süre sonra ekran kapanır, Eğer sürekli kullanmayı düşünüyorsanız sol menüden "Sürüş" sekmesini seçin. O zaman kapanmaz.

Sol menüde 3 seçenek vardır
    -Harita
    -Sürüş
    -Kolleksiyon

Keyifli sürüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar,

HERE Uygulaması kullanıyorsunuz anladığım kadarıyla. Eğer doğru anladıysam; Haritada bir süre sonra ekran kapanır, Eğer sürekli kullanmayı düşünüyorsanız sol menüden "Sürüş" sekmesini seçin. O zaman kapanmaz.

Sol menüde 3 seçenek vardır
    -Harita
    -Sürüş
    -Kolleksiyon

Keyifli sürüşler.

evet here maps için sormuştum . tşkler
  • hocam bende telefonuma yükledim here maps'ı bir ara konuşarak trif ediyordu bende biyerden kapattım.
    ama tekrar geri getiremiyorum.sesle takip etme özelliğini aktif edemiyorum.yardımlrınız için şimdiden teşekkürler
  • sahin50 kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    Sözünü ettiğiniz HERE Maps uygulamasıya kaldırıp tekrar kurabilirsiniz. HERE Hesabınızda favori kayıtlarınız kayıtlıdır, kaybolmaz.

Bu konu altında sorduğunuzdan tereddütte kaldım; HERE Drive+ uygulamasından bahsediyorsak; kaldırmayın. Şu an mağazada değil kuramayabilirsiniz. Ancak cihazı hard-reset ile geri getirilebiliyor.

Bilginize.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.