Şimdi Ara

[HERA] - 90 FF Force Blader - +7 Blade +9 Shield 4 Sun Garment Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
5.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandir oyundan sıkılmış olmakla birlikte, ara ara girip oynuyor idim ...
    Aslinda devam etmemin nedeni elime sun blade alma amacini gerceklestirmekti ama sun blade i almis olsamda pek birsey degismeyecegi icin ciddi alici cikarsa satacagim chari ...
    Charin farmi tepesinden asmis durumdadir ... Fire nukeleri haric hersey max tir ...
    Elimde 2 milyarin uzerinde gold mevcut ayrica Hera serverinda ...
    Charla birlikte element tablet vs de kasasinda birakirim ...
    2 tane avatar, 90 Wolf, toplayici kedi vs mevcut ... Son olarak bakmadim ama 250 civarinda belki biraz fazla silk var hesapta ...
    15-16 gun pre+ acik durumda ...
    Devil spirit mevcut vs vs ... Resimler asagida ...
    Aklimda fiyat yok, char satmayi pek evmem aslinda ama ciddi alici cikar ise satiyorum, ciddi alici olan teklifte bulunsun ... Ustte soyledigim gibi 2 milyardan fazla gold var goldlu goldsuz teklifte bulunabilirsiniz ...
    Hera sun bakimindan diger serverlara gore zayif bir server, yani sun sayisi az, diger eski serverlarda olsa seti full sun yapardim ama Hera'da sun bulmak, almak dert, sun garment zaten yok gibi birsey serverda ... Char acik ara Hera serverinda en iyi garment sete sahiptir ...

Charin mevcut durumu icin Rev6 linki de bu;http://www.rev6.com/player.asp?id=842513

Ayni serverda 90 lvl Rogue-Cleric full farm +250k sp li bir charim daha var aksam onun icinde resimleri ile bir ilan acmayi dusunuyorum ...

• Süper char.

Hayırlı satışlar.
  • * Bazı kıyafetlerde Str ve İnt eksiği var
    * Foot'un Mag. Def. Pwr eksik
    * Shoulder'ın Mag. Def. Pwr eksik

- Onlar tamamlanır da benim anlayamadığım Neden Force yaptın ? Yada şöyle söyliyeyim Parry Ratio ve Mag. nereden sağlıyorsun. Lightning yok. Sorun çıkıyor olması lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Messerschmitt BF109 -- 29 Aralık 2008; 11:21:16 >
  • Charin ustunde 2 str eksigi var ... silahida sayarsak 3 ... int eksigi onemsiz ...
    Bu char full sun yapmak icin yola ciktigim char ... Ayrica sun+5 demek normal itemde +11 demek ... yani standart itemlerle karsilastirmak dogru olmaz bilen icin ... chest de 90 chest ... 84-85 chestli legli +5 setli charlarin defansini 2 ye katlar bu char kisaca ... Ayrica seti fullesem en az +6 full hale getirirdim ... bilen birkac kis vardir ama pro setten garmente dondum ... pro setim ve ilk garment setim full+6 idi ... sunlar baslayinca su an bu halde ...
    Light Mag defans vermez Fire mag defans verir ve Fire max zaten ... Light kosma disinda str char icin cokta ise yarar bir agac degil ... Parry ratio defansa katkisi cok cok azdir ... Sadece kosma icin 90 lvl light harcamak 90 mastery cope atmak gibi oluyor ... Bu charin defansi zaten standart charlarin defansindan cok cok daha iyi durumda, defans degil atak lazim bana ... ki bicheon kombosundaki %20 ihtimal ile tutacak division yetersiz ...
    %80 tutma ihtimali olan force division i ile 90 lvl +4+5 setli glavier i 1 yatir batir ile alabiliyorum ... evet yatirip batiriyorum ve yatiyor 90 glavier ... ayrica force ile cok saglam rakipleri impotentsiz birakmiyorsunuz bu da rakibin vuruslarinin sizi sadece gidiklamasi demek ... kisca force dan gelen debufflar ile hem defans hem atak bakimindan light boy olcusmeyi birakin yanina bile yaklasamaz ...

• hayırlı satışlar abi..Süper char..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

Charin ustunde 2 str eksigi var ... silahida sayarsak 3 ... int eksigi onemsiz ...
    Bu char full sun yapmak icin yola ciktigim char ... Ayrica sun+5 demek normal itemde +11 demek ... yani standart itemlerle karsilastirmak dogru olmaz bilen icin ... chest de 90 chest ... 84-85 chestli legli +5 setli charlarin defansini 2 ye katlar bu char kisaca ... Ayrica seti fullesem en az +6 full hale getirirdim ... bilen birkac kis vardir ama pro setten garmente dondum ... pro setim ve ilk garment setim full+6 idi ... sunlar baslayinca su an bu halde ...
    Light Mag defans vermez Fire mag defans verir ve Fire max zaten ... Light kosma disinda str char icin cokta ise yarar bir agac degil ... Parry ratio defansa katkisi cok cok azdir ... Sadece kosma icin 90 lvl light harcamak 90 mastery cope atmak gibi oluyor ... Bu charin defansi zaten standart charlarin defansindan cok cok daha iyi durumda, defans degil atak lazim bana ... ki bicheon kombosundaki %20 ihtimal ile tutacak division yetersiz ...
    %80 tutma ihtimali olan force division i ile 90 lvl +4+5 setli glavier i 1 yatir batir ile alabiliyorum ... evet yatirip batiriyorum ve yatiyor 90 glavier ... ayrica force ile cok saglam rakipleri impotentsiz birakmiyorsunuz bu da rakibin vuruslarinin sizi sadece gidiklamasi demek ... kisca force dan gelen debufflar ile hem defans hem atak bakimindan light boy olcusmeyi birakin yanina bile yaklasamaz ...

Yanlış söylemişim . . . Force Piercing force serisi Mag. Damage olayında azda olsa rol oynuyor ama seçim senin . . . Her zaman benim düşüncem Str için Lightnıng olmazsa olmaz gibidir. Senin fikrinede saygı duyarım Char senin Charın sen oynuyorsun ama bence Force gerek yoktu . . .

İyi forumlar . . .

• Hayırlı satışlar
    Demek sende bırakıyosun herayı .İtemler, merak ediyorum fakat ofisteki bağlantı yuzunden goremiyorum. )))
    Gene iyi dayandın abi bu kadar zaman o serverde ))))
  • Hayırlı satışlar doktor.Eğer oyunu adam gibi oynamak istiyorsanız kral olacam diyorsanız bu charı kaçırmayın derim.Gerçekten çok iyi char.Herada oynarken buna şahit olmuştum.İyi forumlar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Yanlış söylemişim . . . Force Piercing force serisi Mag. Damage olayında azda olsa rol oynuyor ama seçim senin . . . Her zaman benim düşüncem Str için Lightnıng olmazsa olmaz gibidir. Senin fikrinede saygı duyarım Char senin Charın sen oynuyorsun ama bence Force gerek yoktu . . .

İyi forumlar . . .

Bu charin defans problemi yok ... Bu chara atak lazim ... piercing force str chara katkisi cok azdir ...
    str char icin 3. agac konusunda light-cold tercihinde kasarken light oneriririm ama hersey bitip 90 FF olundugunda PvP icin cold daha onemli hele garment set giyene ...
    Bugun iyi oyuncular pillsiz PvP ye cikmaz %20 ihtimalli kombodan tutsun diye beklenilen divisioni cayir cayir silerler pill ile ... force ile debufflar %80 tutar yani neredeyse hepsi tutar ... kombo + force ile rakibi debuffsuz birakmazsiniz ... pill ile bunlari silmeye yetisemez rakip ... Blader defans problemi varsa yani seti iyi degilse force u kaldiramayabilir yani sopa yiyebilir ... ama bu charda oyle bir problem olmadigi acik :) Ha birde elbette Force kullanmak beceri ister, kullanabilenin elinde force sizi bir canavara donusturur :)

• quote:

Orjinalden alıntı: TuzsuzDELiBEKiR

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

İyi forumlar . . .

Bu charin defans problemi yok ... Bu chara atak lazim ... piercing force str chara katkisi cok azdir ...
    str char icin 3. agac konusunda light-cold tercihinde kasarken light oneriririm ama hersey bitip 90 FF olundugunda PvP icin cold daha onemli hele garment set giyene ...
    Bugun iyi oyuncular pillsiz PvP ye cikmaz %20 ihtimalli kombodan tutsun diye beklenilen divisioni cayir cayir silerler pill ile ... force ile debufflar %80 tutar yani neredeyse hepsi tutar ... kombo + force ile rakibi debuffsuz birakmazsiniz ... pill ile bunlari silmeye yetisemez rakip ... Blader defans problemi varsa yani seti iyi degilse force u kaldiramayabilir yani sopa yiyebilir ... ama bu charda oyle bir problem olmadigi acik :) Ha birde elbette Force kullanmak beceri ister, kullanabilenin elinde force sizi bir canavara donusturur :)

• quote:

Orjinalden alıntı: erden1978

Hayırlı satışlar
    Demek sende bırakıyosun herayı .İtemler, merak ediyorum fakat ofisteki bağlantı yuzunden goremiyorum. )))
    Gene iyi dayandın abi bu kadar zaman o serverde ))))

erdem zaten aylardir cokta memnun degilim ve de sıkılmış durumdayim biliyorsun :)
    seti full sun yapayim bi de sun blade bulayim diye ugrastim ama o da baydi 4 sun giyene kadar gobegim catladi hem sun garment yok olanlarda satmamak icin yeminli gibi davraniyor ...

@LifesGood; metin sagol sen kactin kurtuldun, bakalim ben tekrar baslar miyim bilmiyorum baska yerde, oyun biraz baydi ya tumden birakirim ya bi sure mola ...
  • Phoenixdeyiz gerçekten çok zevkli geçiyor yabancılar dişli çıktı çetin savaşlar oluyor.Herzaman senide bekleriz
  • İşte Char bu..ama oyunun eski tadı yok../:.hayırlı satışlar (:
  • Char inanılmaz güzel hayırlı satışlar usta, ama Hera için çok fazla :D
    Ahmet abi ben heradan kaçtığım zaman keşke sende bıraksaydın herayı, hera baştan belliydi. Bu char başka serverda kasılsaydı çok keyifli olurdu.
    Neyse sonuçta Herada Kral olmak isteyen varsa bu char en babasına bile gider PvP de üzerine char yok.
    Hera gibi sun kıtlığı yaşandığı bir serverda garment sun setli blade + FF
  • quote:

Orjinalden alıntı: sın2018

Char inanılmaz güzel hayırlı satışlar usta, ama Hera için çok fazla :D
    Ahmet abi ben heradan kaçtığım zaman keşke sende bıraksaydın herayı, hera baştan belliydi. Bu char başka serverda kasılsaydı çok keyifli olurdu.
    Neyse sonuçta Herada Kral olmak isteyen varsa bu char en babasına bile gider PvP de üzerine char yok.
    Hera gibi sun kıtlığı yaşandığı bir serverda garment sun setli blade + FF

Hera toparlanir belki diye bekledim ama olacak gibi degil ... Genel olarak oyundan da sıkıldım ...
    Acayip bir kisir dongu var Hera da ... Bu kisir dongu nedeni ile bayginlik geciren bircok iyi oyuncu Hera yi birakti ...
    ikinci bir sun u alamayacagini bilmesine ragmen eline bir sun geciren oyle bir sariliyorki iteme ben boyle sey gormedim ... Bir tane sun item ile kral olacagini saniyor cogu ...
    Soyle ornekler vereyim Eu bir chara sun garment head dusmustu adam oturup tek head icin Ch char kasmaya kalkti ...
    Su an bir adamda sun garment foot var adam 3 aydir kasasinda bekletiyor kullancam ben bunu diye ...
    Yani nerede antika tipler var toplanmis durumda Hera'da herkes 7/24 sun dusurecem diye kasiyor aylardir ... Abartisiz mesela serverda en az 300 tane 90 lvl vardir farmi falan bitik bunlarin hic abartisiz PvP ye yarisi cikmamistir ... Cikanlarda arada bir ugrama babinda sadece :) DW de sabit ayni 15-20 tane char var bunlarin disinda kimse yok :) Job desen oyle bir olayla ilgilenen yok var ama buyuk trade yapanlar oluyor onlarada kimse dalmiyor gibi birsey ... Sun drop kapatilmadikca bi halt olmayacak anlasilan ...

• hocam haıyrlı satışlar charaına söleyecek lafım yok
  • hocam Pm'e bir bakarmısın..
  • Sonuçta benim gibi light'ı gereksiz bulan birini daha buldum ölsemde gam yemem.

Charın çok güzel hayırlı satışlar.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert -- 29 Aralık 2008; 19:53:28 >
  • birde pm'e cevap versen çok güzel olucak..
  • Cok Emek Verilmiş bi Char Eline Saglık

inş emegin Karşılıgını alırsın
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.