Şimdi Ara

Her şey dahil Karadeniz Turu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Temmuz ayında her şey dahil karadeniz turu arıyoruz ayder turizm var beyler nasıldır turları? Daha önce buradan tura katılan oldu mu?

• Ayder turizm ile seyahat 53 kardeşlerin turizm şirketi o bölgeyi gezebileceğiniz en iyi turlardan. Seyahat 53 ile gezdim daha önce memnun kaldım her şey dahil konseptliydi. Turun içeriği önemli gitmişken ekstra yaylara götüren turlara yönelmek mantıklı. Batum’a da kesin gitmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende ramaza bayramında karadenız turu arıyorum ama hersey dahıl yazan turlarda yuksek yayla turları extralara gırıyor, sorun yaşamayacagımız izmir çıkışlı tur tavsıyesi olan varmıdır

• Karadeniz turu zor bir tur değildir. Gezilecek yerleri ve kalınacak yerleri ile artık oturmuş bir tur kültürüdür. O nedenle paranıza göre, gün sayısına göre bilindik firmalarla gidebilirsiniz. Tek tavsiyem bu tura Batum'u da eklemeye çalışın. Batum' da bir gece kalmalı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKINLASINN -- 7 Mart 2022; 14:53:35 >
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    ayder turizm
    Doğu Karadeniz & Batum Turu Uçaklı
    https://ayder.com.tr/tur/dogu-karadeniz-batum-turu-ucakli/353

hocam bu doğu karadeniz turu iyi midir? Bir gün batumda kalmalı

• fesbi kullanıcısına yanıt

Programı bayağı iyi. Kafa dengi yolculara denk gelinirse çok eğlenceli geçer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.