Şimdi Ara

Gün saymak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün gün saymaya başladım.Bugün 172 gün kaldı.Herşey güzel olacak bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 16 Haziran 2022; 9:1:55 >

• 171 gün kaldı

Gece yürüyüşü yapıyordum.Aklıma geldi buraya yazayım dedim.Harbi nasıl geçecek bu ömür sayarak mı?Yoksa göz açıp kapıncaya kadar mı?O kadar mı hızlı geçecek yaşayıp göreceğiz...
  • 170 gün kaldı

Selamlar bugün iş yerinde çok yorulmadım.Büyük ihtimalle karne gününden dolayı bundan sonrada yorulacağımızı düşünmüyorum.İnsanlar memleketlerine kaçıyor.Keşke bende buralardan kaçabilsem.Belki hayalimdeki şehirlere taşınma fırsatım olabilir.Ama şuan ki ekonomiyle imkansız...
  • DUFFFF....

Ve gözlerin gelir geçer içimden.

Su içerken sen..

Sokulurken akşam kızıllığına

Ekmeği bölerken..

Yalnızsam,

Yıllar nasıl geçmişse aradan..

Unutmak kolay sanılmışsa şarkılarda

Kör olsun gözlerim unuttuysam adını

An gibi aklımdasın dasın dasın da sın.....

• 172den geriye sayıcam ve herşey güzel olucak..

ya bi geç hacı...

herşeyin güzel olması için altını gümüşü doları euroyu yığmak şart..

• A konumundan B ye gidicem herşey iyi olucak.. Okey.. öyledir... Umut fakirin ekmeğidir demişler.

• 169 gün kaldı

Dolar ve Euro belki ileride düzelir.Benim amacım sağlıklı beslenmek.Birde tabi bitmeyen borçları tamamen bitirmek.Mayalı olan bütün yemeklerden uzak duruyorum.Bağırsaklarımda mantar var.Saçımda egzema var.Bende bu süre zarfında bunları yenmeye uğraşıyorum.Bu çile bittiğinde dünyanın en mutlu insanı olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 19 Haziran 2022; 11:40:10 >
  • Xaerk kullanıcısına yanıt

egzama.. adamına geldin hajı. bol su iç.şeker yeme. kilo ver. akşam 8de ışıklaı kapa yat. off o eğlence bu eğlence,dayıoğlu napıon tüh ya adamlar şurdaymış dur bende geliyorum,tüh ya o varmış kaçırdık.aç youtube aç ne diyo ordan onu aç facebook da kim ne paylaşmış. böyle yaparak hayatı yakaladığını sanarsan egzama patlar. telefonunu şarja koy,ışıkları kapa yat. 19-21arası telefon tv müzik yasakla. karanlıkta uzanıcan su içeceksin wc ye gideceksin. albeni hopkek mopkek bırak o işleri. manava gidip roka marul ve yanına limon alıyorsun. tavuk alıyorsun yada kuzu dana ciğer. onları yiyorsun.makarna yükleme bitti hamur şeker işleri bitti. o nedir içinde şeker varmı,şeker varsa yemem diyceksin. o içecek ne içinde şeker varsa içmem diyceksin. bu kadar basit.

• kafana da bundan sür.
    bu yağ gibi değil su gibidir. ama bu sadece rahatlatmaya yarar. egzama içten gelen bişey.bu nedenle kremle yağla falan sadece geçici çözüm olur.çörekotu sadece rahatlatmaya yarar.asıl olay kilon varsa kilo vermek ve stresten şeker undan uzak durmak.
    hele kortizonlu kremlere yada iğnelere sakın bulaşma.çok su iç. egzama aslında sana bilgi veriyor vücudunda sorun var diyor.eğer ısrar edersen böbrek yada karaciğer sıkıntı çıkarabilir. yürüyüş de yap arada hatta spor salonunda koşu bandı çok iyi olur.

Gün saymak

• quote:

Orijinalden alıntı: Insanno8693

egzama.. adamına geldin hajı. bol su iç.şeker yeme. kilo ver. akşam 8de ışıklaı kapa yat. off o eğlence bu eğlence,dayıoğlu napıon tüh ya adamlar şurdaymış dur bende geliyorum,tüh ya o varmış kaçırdık.aç youtube aç ne diyo ordan onu aç facebook da kim ne paylaşmış. böyle yaparak hayatı yakaladığını sanarsan egzama patlar. telefonunu şarja koy,ışıkları kapa yat. 19-21arası telefon tv müzik yasakla. karanlıkta uzanıcan su içeceksin wc ye gideceksin. albeni hopkek mopkek bırak o işleri. manava gidip roka marul ve yanına limon alıyorsun. tavuk alıyorsun yada kuzu dana ciğer. onları yiyorsun.makarna yükleme bitti hamur şeker işleri bitti. o nedir içinde şeker varmı,şeker varsa yemem diyceksin. o içecek ne içinde şeker varsa içmem diyceksin. bu kadar basit.

Çok Sağ ol dostum bayağıdan beri araştırdım.Ama 6 seneden beri yalan yok çoğu zaman sabahladım ve düzensiz beslendim.10 sene önce 42 kiloydum şimdi 75 kiloyum boyum ise 1.73 yaşımda 26 Bizim çocukları kıramıyorum oyun oynamak için çağırıyorlar.Gece 4 de kadar oyun oynuyoruz.Sabah bir kalkıyorum.Saç derime bakıyorum bembeyaz kabuklanmış.Pul gibi dökülüyor.

STRES ister istemez oluyor çünkü insanlarla muhattap oluyorum işim gereği gelecek kaygısıda vardı.Ama artık kaygılanmıyorum.Çünkü bir gün müşterinin tavuğunu doğrarken parmağımı vurdum.İki parmağımın tendomları koptu.Hastaneye acile tek başıma gittim.Parmaklarıma içli ve dışlı dikiş attılar.Sağlığım iyi olduktan sonra gerisini önemsemiyorum artık...

• 168 gün kaldı

Yaşadığım en güzel en mutlu en huzurlu yıl 2006 yılı olmuştur.F1 yarışların İstanbul'da olması...Dünya Kupası oynanması.Sabahtan akşam ezanına kadar mahalle arkadaşlarımla top oynamayı...Çok özledim be o yılları çook....

Şimdi her yerde çirkin up uzun binalar var.Gök yüzünü seyretmemizi istemiyorlar...
  • 167 gün kaldı

Herşey pahalı be...Ne olacak bu halimiz...
  • 166 gün kaldı

Geçen yaza göre havalar daha serin geçiyor.Bildiğin cehennem gibi yanıyordu.Sıcaktan uyuyamadığımı hatırlıyordum
  • 165 gün kaldı

Spor salonuna üye olayım dedim internet üzerinden aylık 505 ₺ tekabül ediyor.Onun yerine beslenmeye veririm daha mantıklı...Bakalım havalar soğuk olunca salonu düşünürüz artık
  • 164 gün kaldı

Ulan borç yapmayacağım diyorum diyorum.Ama hala aklım PS5 de
  • 163 gün kaldı

Yarın spora başlıyorum.Umarım disiplinli olabilirim.
  • 162 gün kaldı

Daha önce spor yapmıştım.Fakat bu kadar istikrarlı bir şekilde başlayacağımı hiç düşünmezdim.Düşünün yemekleri kendim yapıyorum ve iş yerinde yiyorum.Bütün öğün yemekleri kendim yapıyorum.Çok iyi be çikolatayı veya tatlıyı aramıyorum.Bugün şekerlihiç birşey yemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xaerk -- 26 Haziran 2022; 23:44:40 >
  • 161 gün kaldı

Az önce hesap kitap yaptım.Aylık beslenmem 3000 liranın üstünde diyeceksiniz ki, şimdi;"YUH NE YİYORSUN ARKADAŞ"

Tavuk göğsü, Lor peyniri, Sebze ağırlıklı , Karbonhidratlarda bulgur pilavı sadece bunlar 3000₺ azaltsamda 2000₺ ye düşüyor...Sağlıklı beslenmek lüks olmuş.Ha bunları yemesekte sağlıklı oluyormuşuz.Öyle diyorlar..
  • 160 gün kaldı

Hava 21:00 da kararmaya başlıyor.Bugünleri böyle göreceğimizi hiç düşünmezdim.Eskileri özledim "yaz saati" "kış saati"
  • 159 gün kaldı

Yıllık izine çıkıyorum.Alsam başımı bir 20 gün gitsem bir yere onu düşünüyorum.Hayatım boyunca hiç uçağa binmedim.İsanbul dışına hiç çıkmadım.İstanbul'dan bir çıksam başka şehirlere aşık olabilme ihtimalim var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.