Şimdi Ara

Her gün Ankara kırıkkale arası git gel yapacaklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
42.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ankara-Kırıkkale Arası Ulaşım Seçenekleri

Ankara ve Kırıkkale arasında günlük gidip gelenler için çeşitli ulaşım seçenekleri mevcuttur.

• Minibüsler: Ankara-Kırıkkale minibüsleri, iki şehir arasında sık sık sefer yapmaktadır. Minibüs durakları genellikle otogarlarda ve terminal merkezlerinde yer alır.
    • Üniversite Servisleri: Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri, kampüs ile Ankara arasında çalışan servis hizmetlerinden faydalanabilirler. Servis ücretleri üniversite tarafından belirlenmektedir.
    • Dolmuşlar: Ankara-Kırıkkale dolmuşları da uygun bir ulaşım seçeneğidir. Dolmuş durakları genellikle şehir merkezlerinde ve yoğun noktalarda bulunur.
    • Özel Servisler: Ankara'dan Kırıkkale'ye özel servis hizmeti veren firmalar mevcuttur. Bu servisler, genellikle daha yüksek bir ücret karşılığında, kapıdan kapıya hizmet sunmaktadır.

Kırıkkale'ye otobüsle gitmeyi tercih ederseniz, otobüsler Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali'nden (AŞTİ) kalkmaktadır.

Ankara-Kırıkkale arasındaki mesafe yaklaşık 70 kilometredir. Minibüs veya otobüsle yolculuk süresi yaklaşık 1,5-2 saat sürerken, özel servislerle daha kısa sürede ulaşım mümkündür.

Ulaşım tercihinizi yaparken, sefer sıklığı, ücretler ve ulaşım süresi gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız önerilir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Hocam o iş olmaz her gün 1 saat yol çekilmez sınav haftası bu arada kaç sıralama ile girdiniz

• Up .Ben değil ama bir arkadasim bunu dusunuyor.Bilgisini paylaşmak isteyen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 dk ya hacettepe vs daha uzak birde kırıkkaleden

• 50 dk ya hacettepe vs daha uzak birde kırıkkaleden

• İlla yapan olur. Çevre illere gidip gelen çok oluyor büyük şehir çevrelerinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapmani tavsiye etmem. Eski sevgilim hergun ankara’dan kirikkaleye gidiyordu. Her sabah sovdugunu hatirliyorum yapilacak is degil. Sabah cekilmez ders sonrasi hic cekilmez o yol. Bunlari goze alarak yaparim diyosan senin bilecegin is. Sana tek artisi yurtta kalmassin.

• Bende her gün Yenimahalle - Gölbaşı arası yapacağım.
  • xxyyzztt X kullanıcısına yanıt
    Hocam hafta içi hafta sonu iyi olurda gelgit çok yıpratır umarım KYK çıkar senin için kolay olur distesin galiba

• Nerde oturduğuna bağlı olarak yapılabilir. Kırıkkale otobüslerinin kalkış noktası Ankamall'ün orası. Eğer sende Yenimahalle'de o bölgeye yakın bir yerde oturuyorsan 45-50 dakikada Kırıkkale'ye ulaşırsın. Ama tutup da mesela Eryaman'da oturuyorsan çok zor olur.
  • 13lira oldu kaçaklar ne kadar bilmiyorum. Ama günde en kötü 25 lira. Yani aylık 500 civarı. Kyk çıkmasa bile özel yurtta kalmak daha mantıklı eğer o para verilebiliyorsa. Ankarada yaşayan bir Kırıkkaleli olarak söylüyorum dkdkdkdld çok gittim geldim. Dolmuş parası da var büyük ihtimal ya da otobüs. Günde 30u bile bulabilir. En en iyi hani nasıl bilmiyorum ama olur da gidiş geliş 20 lira bile olsa 22x20=440 eder. Bence gereksiz atraksiyon ama sen bilirsin hocam ama 20 de imkansız yani.

• Şahsi dizel arabası olan arkadaşım bile hergün arabayla gitmiyordu. Genelde hafta sonları Ankara'ya gelirdi.
  • Bugün kayda gidince bi parça öğrendim.

Ankara kırıkkale servisleri akköprünün oradan kalkıyor, sanırım yarım saatte bir. Ücreti 13 lira, Ama aşırı bekliyor orda burda 1 saat 15dk'da üniversiteye ulaştı ankamall'ün ordan.

Kayıt binasına girerken servisçiler broşür dağıtıyo ankara kırıkkale arası gidecekler için. 1. Öğretim için aylık 400tl dedi. Evden alıyoruz dedi.

2 yurttan küçüğü olan hamidiye yurdu sanırım, diş hekimliğinin hemen yanında, diğer büyük yurdu görmedim ama sanırım biraz daha yukarıda kalıyor.

Kırıkkale de kayıt işlemi 5dk sürdü ösym eğitim bilgilerine de hemen düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxyyzztt -- 4 Eylül 2018; 14:25:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theNS

Hocam o iş olmaz her gün 1 saat yol çekilmez sınav haftası bu arada kaç sıralama ile girdiniz
    Hocam ben İstanbul'dayım ona rağmen okuluma gitmem 1.5-2 saat sürüyor. 1 saat şehir dışı için mükemmel bence.
  • Şu samsun-ankara hızlı tren açılsaydi trenle olurdu belki ama aracla zor

• NamağlupKullanıcı N kullanıcısına yanıt
    memleketi görünce hemen yazayim dedim :)

hocam yenimahallenin neresinden olduguna bagli ama eger dikmen tarafindaki yol calismasi biterse yakinda en fazla 45 dk sürer yenimahalleden gölbasina. cok uzak olmasina ragmen yollar genelde yogun ama akici olur.
  • Kırıkkale Üniversitesi Ankaralılar için yedek olsun diye açılmış resmen kontenjanlarının %80'i Ankara'dan gelenler şaka gibi
  • Mamakta oturuyorsan belki gidilebilir giden arkadaşlarım var ama ne olursa olsun bir süre sonra sıkar hem kafan kulağında rahat olmaz gerçi odtü ye gitmek daha uzun sürüyor mamaktan ama olsun..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.