Şimdi Ara

Her Akşam BF3'deyiz ! [PS3] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.999
Cevap
9
Favori
176.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cod alıp sattım.Bf3'te sürekli online ım artık

Psn:Gorkem84
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem84

Cod alıp sattım.Bf3'te sürekli online ım artık

Psn:Gorkem84

Doğru yolu bulmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: SemolicK

Bugün benim açımdan çok güzeldi gerçi oyuna dalıp vizeleri unuttum ama olsun iyi eğlendim
    Yaw uçağı ve heliyi pro kullananları nasıl indirecez yerden? Adam kilitleniyorum adam arkasından güdümlüleri bırakıyor benim güzelim bombalarım heba oluyor

Evet bugün baya oynadık çok eğlenceliydi, bu füze muhabbetini bende anlamadım, helikoptere biner binmez herzaman bir füze arkamızda

Her Akşam BF3'deyiz ! [PS3]

özellikle hava savunmaya ağırlık veren biri olarak takıldığın yerlerde sana yardımcı olabilirim..

yukarıdaki sorunla ilgili olarak eğer sen ısı güdümlü füzeleri gönderdiğinde flare ler ile füzelerini yanıltıyorsa onu şu şekilde düşürürsün..

ru yada us farketmez altındaki hava savunma aracı ile kitlendiğin bir hava aracına önce tek füze yolla o ilk füzeyi engelledikten sonra hemen 2. flare leri atamaz hemen 2. füzeyi yolla ondan kurtulma şansı yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F.@.T.İ.H -- 10 Kasım 2011; 14:06:14 >

• Gel Ne olursan ol gel Gelme Ne olursan ol gelme BF3 degilim qeLme
  • PSN ID: kurayk
    EA ID: kurayk

PSN ID yeterli oluyor galiba ama

Bu aksam oynarim spordan donunce
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

quote:

Bugün benim açımdan çok güzeldi gerçi oyuna dalıp vizeleri unuttum ama olsun iyi eğlendim
    Yaw uçağı ve heliyi pro kullananları nasıl indirecez yerden? Adam kilitleniyorum adam arkasından güdümlüleri bırakıyor benim güzelim bombalarım heba oluyor

Evet bugün baya oynadık çok eğlenceliydi, bu füze muhabbetini bende anlamadım, helikoptere biner binmez herzaman bir füze arkamızda

özellikle hava savunmaya ağırlık veren biri olarak takıldığın yerlerde sana yardımcı olabilirim..

yukarıdaki sorunla ilgili olarak eğer sen ısı güdümlü füzeleri gönderdiğinde flare ler ile füzelerini yanıltıyorsa onu şu şekilde düşürürsün..

ru yada us farketmez altındaki hava savunma aracı ile kitlendiğin bir hava aracına önce tek füze yolla o ilk füzeyi engelledikten sonra hemen 2. flare leri atamaz hemen 2. füzeyi yolla ondan kurtulma şansı yok..

Hemen at diyorsun ama benim ki 2. mermiyi takıp kitlenene kadar yine aynı şey oluyor
    İlerde daha hızlı kitlenen silahlar açılıyor mu?
    Not: Şuan 10levelim

• quote:

O bomba dediğin şey saptırıcı gibi bişi.Çok işe yarıyor.Jette 2. levelde çıkıyodu galba.Jette iyi değilsen bi gün anlaşalım ben sana bilerek öleyim level kasarsın Benimde air radar çıkcak az kaldı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

quote:

quote:

Hemen at diyorsun ama benim ki 2. mermiyi takıp kitlenene kadar yine aynı şey oluyor
    İlerde daha hızlı kitlenen silahlar açılıyor mu?
    Not: Şuan 10levelim

omuzda gezdirdiğin uçak savar roketini diyorsan onunla ancak acemileri vurursun düşürme ihtimalin bile çok az hasarlı olması lazım şans işi..

hava savunma için araç kullanman şart onlarda arka arkaya 2 füze yollayabiliyor zaten..

• psn:naksi-turkk , eklerseniz sevinirim arkadaşlar ...
  • @F.@.T.İ.H Evet zor ama çömezleri indirmesi çok zevkli oluyor Artık napalım dediğini kullanacaz
    @WestCoast35 Ya o dediğinde ha bişeyler yazıp hile yapmışın ha o, benim için aynı bir de zaten ben yukardan vurmasını değil de aşşadan indirmesiyle uğraşıyorum. Böyle yerden bakıyorum duman çıkmaya başlayınca falan atlıyorlar, izlemesinden zevk alıyorum
  • Ekleyin oynayalim her aksam onlineim support arayanlara duyurulur. Psn retrofelix
  • BENDE GELIYORUM BENIDE YAZIN PSN : bahir-taha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heat2797 -- 10 Kasım 2011; 18:02:08 >
  • Hadi beyler BF3 e akalım şimdi. Sizi bekliyoruz.Bi kaç kişiyiz şimdi.Yanlız farklı farklı serverlara gitmeyelim.Toplanalım beraber oynayalım.
  • Ekledim ama bu psn nickname'i kabul etmiyor ? FATIH_ROG ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esco54 -- 10 Kasım 2011; 21:18:02 >
  • psn : yemerk
  • liste güncel
  • o değil de bi aynı squad ta olamadık arkadaş. sonra tdm ye döndük, o da rush ve conquest kadar sarmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haqoco -- 10 Kasım 2011; 22:38:00 >
  • quote:

liste güncel

kendi serverimizi acabiliyor muyuz
  • uff dün akşam bir akmışım yok böyle bir skor ortalık agladı ba
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanimhaberbot -- 10 Kasım 2011; 23:05:28 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.