Şimdi Ara

Her Akşam BF3'deyiz ! [PS3] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.000
Cevap
9
Favori
176.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Arkadaslar bu cuma turnuva var u sen sende katilirsan sevinirim ufuk abi.3-5 yer var gelmezseniz kaparlar.

Ne turnuvasıymış bu katılırım tabi, gerçi kendimi kastığım zaman kötü oynarım ben ama olsun takılırız

• Vaay hocam iyiymiş ben burayı yeni gördüm aranıza katılmak isterim fakat bir clan'ım var zaten ama yok genede gel derseniz sizinlede oynamak isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

müdür bu listenin en tepesinde benim olmam lazımdı 3 gün piyasada yoktuk ayıpetmissin

Müdür gittiğin anda yenisi gelir

Vay be müdür hani iyi günde kötü günde beraberdik ne oldu kim aklını çeldi

O kadar çok kişi davet attı ki nereye gideceğimi şaşırdım, seni unutmuşum

• quote:

quote:

Arkadaslar bu cuma turnuva var u sen sende katilirsan sevinirim ufuk abi.3-5 yer var gelmezseniz kaparlar.

Ne turnuvasıymış bu katılırım tabi, gerçi kendimi kastığım zaman kötü oynarım ben ama olsun takılırız

Bf3 turnuvasi birde ekle gamecenterdanda meyveni alirim ama:)Meyveni alirim mike:)

• Hocam benide eklermisiniz takım oyunu oynamak müthiş zevkli oluyor ama BF'den yinede nefret ediyorum
    PSN: Consequenses
  • quote:

quote:

quote:

Bf3 turnuvasi birde ekle gamecenterdanda meyveni alirim ama:)Meyveni alirim mike:)

meyve oyunu online oynanabiliyormu ?

• Gelin gençler gelin çok eğleniyoz. Yanlız saatleri biraz geriye atsak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mathers -- 9 Kasım 2011; 23:30:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SentimentaLs

Vaay hocam iyiymiş ben burayı yeni gördüm aranıza katılmak isterim fakat bir clan'ım var zaten ama yok genede gel derseniz sizinlede oynamak isterim

Eğlenmeye gel , klana devam edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: WestCoast35

Gelin gençler gelin çok eğleniyoz. Yanlız saatleri biraz geriye atsak

Bugün baya oynadık , oyunda bazı eksiklikler var bana göre, oynadıkça anlaşılıyor.

İlk olarak bazı haritalarda adam bulmak baya zor, ormanlı harita var orda adam bulmak baya zorlaşıyor mesafe baya fazla.

Araç sayısının artmasında ve ışık olayının azaltılmasında fayda var.
  • Liste günellendi
  • quote:

quote:

Bugün baya oynadık , oyunda bazı eksiklikler var bana göre, oynadıkça anlaşılıyor.

İlk olarak bazı haritalarda adam bulmak baya zor, ormanlı harita var orda adam bulmak baya zorlaşıyor mesafe baya fazla.

Aynen caspian border çok sıkıcı.Bir adam vurmak için çok uzun süre koşuyoruz.Sonra yolsa bir recon kekliyor bizi.Sonra söv söv söv.Arada bir metro kharg island falan yapalım Bide sanırım sen assaulttun ben geberip duruyordum bir canlandırmadın beni yav

• quote:

quote:

quote:

Aynen caspian border çok sıkıcı.Bir adam vurmak için çok uzun süre koşuyoruz.Sonra yolsa bir recon kekliyor bizi.Sonra söv söv söv.Arada bir metro kharg island falan yapalım Bide sanırım sen assaulttun ben geberip duruyordum bir canlandırmadın beni yav

Bazen nereye yetişeceğini şaşırıyon insan

Medic iyi puan kazandırıyor yanlız.

• Bu arada listede iki tane benden var en alttakini silsen
  • quote:

Bu arada listede iki tane benden var en alttakini silsen

• Bu arada herkes ilk sayfadaki psn leri eklesin beyler
  • psn de en fazla kaç kişi ekleniyor hepsini eklicemde sınırım dolmasın
  • quote:

psn de en fazla kaç kişi ekleniyor hepsini eklicemde sınırım dolmasın

100 kişi olması lazım sen ekleyebildiğin kadarını ekle , zaten yarısı karşı takımda olacak , birbirimizi avlayacaz
  • Mertinum

PSN adresim bu. Eklerseniz memnun olurum. Yabancılarla bir yere kadar elbette :p Gerçi akşamları girmeme rağmen çok vakit harcayamıyorum. Level olarak düşük bu yüzden :p
  • quote:

quote:

quote:

quote:

meyve oyunu online oynanabiliyormu ?

Tabii oynaniyor gelirsen simdi oynariz ama once fruit ninjayi indirmen gerek soyleyeyimde meyve oyunu diye baska birsey indirme.:)
    Edit:Benide ekle bu arada Ufuk abi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 9 Kasım 2011; 23:59:06 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.