Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (303. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 9 Misafir (3 Mobil) - 9 Masaüstü7 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
22.859
Cevap
1.776
Favori
2.574.679
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alakası yok hocam. Hepsipay kart geleceği icin güncellemek zorundalar. Ön ödemelilerde nasıl bir para varsa artık önüne gelen acıyor. Kart cıkartıyor.
    yakında bizdemi bu işe girsek:)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    e-ticaret kanun teklinin taslağında cüzdan uygulamaları kaldırılacak deniyordu. yasalaştığı hali bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • “7416 sayılı Kanun ile değiştirilen 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun”

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    hocam hepsipay cüzdan değil.
    6493 sayılı kanun kapsamında lisans almış bir ön ödemeli kuruluş. Yani paycell, tosla vb.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • uzaypatronu kullanıcısına yanıt
    bu yeni olmuş olmalı. diğer türlü illegal iş yapmış olacak. kimseye sözleşme imzalatmadan (onay) hepsi pay kullandırdı. demek isteğim de o zaten. ön ödemeli lisansını yeni aldıysa, söz ettiğim sebeplerden dolayı zorunlu kalmıştır.

• Hepsiburada 150 /25 ₺ indirim veren uygulamalar nedir? Şu anda petrol ofisi uygulaması veriyor. Onun dışında güncel var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paycell

• Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

• Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Bu nedir ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AFAD “DEPREM” yazarak 1866’ya SMS gönderen (01 Ocak 2023 tarihi itibariyle SMS bedeli: 20 TL'dir)

veya

Ahbap Derneğine

İş Bankası

TR120006400000110211380059

yardım gönderen 10 adet forumdaşa hepsiburada 50/25 hediye çeki tanımlı hesap kullanımı ÜCRETSİZ'dir (sipariş teslimi sonrası hesaplar geri alınmak üzere)

• ahbap hepsiburada

https://www.hepsiburada.com/ahbap-deprem-bolgelerine-destek-karti-50-tl-p-hbcv00003shf42

hepsiburada müşteri hizmetlerine ahbap derneğinden herhangi bir komisyon alıp almadıklarını sorduğumda paranın tamamının aktarıldığı herhangi bir komisyon/kesinti almadıkları söylendi bilginize. nakiti olmayıp kredi kartı ile yardım yapmak isteyen forumdaşlara duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarionCobretti -- 7 Şubat 2023; 13:34:24 >
  • MarionCobretti kullanıcısına yanıt

Komisyon ve valor olup olmadigini teyit edebildiniz mi? Tam tutar anında geciyor mu, yani?

• GK Kara Murat kullanıcısına yanıt

hepsiburada müşteri hizmetlerine ahbap derneğinden herhangi bir komisyon alıp almadıklarını sorduğumda paranın tamamının aktarıldığı herhangi bir komisyon/kesinti almadıkları söylendi bilginize. nakiti olmayıp kredi kartı ile yardım yapmak isteyen forumdaşlara duyrulur.

Teşekkürler, ben de simdi anasayfaya sabitlemeleri yönünde telefon görüşmesi yaptım. Dikkate alirlar insallah

• 2. ürün sepette 1 lira

toplamda 2 ürün 198 tl

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-watch-4-watch5-extreme-sport-band-lacivert-p-HBCV00001W42MX?url_src=and-product-detail

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trebuchet55 -- 17 Şubat 2023; 23:33:23 >

Bence çok iyi fiyat. Aldım 1 adet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.