Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
22.862
Cevap
1.776
Favori
2.575.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
131 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer Vakıfbank kartınız varsa Hepsiburada'dan yaptığınız alışverişlerde belli bi limitin üstündeyseniz parça parça worldpuan toplayabiliyorsunuz, ilgilisinin bilgisine.

• HB bu ay beni üzdü. Tek tük siparişlerim oldu.Birgün Tefal tava ve birkaç ürünü tek defada sipariş ettim.

İlan ettikleri indirim malesef 1 adet için geçerliymiş. Şampuan olarak 4 ayrı modeli sipariş ettim ama biri kampanyalı fiyata ,diğerleri eski fiyata toplama girmiş.Sonradan farkettim vs iptal ettim.Ivır zıvır kargoya verildi,geldi ama asıl para tutan ürün olan tava bir türlü sevkedilmiyordu. Bir hafta sonra MH ile görüşüp şikayet kaydı açtırdım.

Bu arada ürün hala satışta idi ,şikayet kaydının ertesi günü fiyatı benim aldığımdan da aşağı indi.

Sonraki gün aradılar ve stokta yok diye iptal etttiler.

benim için HB bu dönem çuvalladı. Herzamaki gibi Amazondan hiçbir sıkıntı olmadan alışverişime devam ettim.

Ama parayı Mediamarkt'a yatırdık.Geçenlerde kızıma İpad ve bugün eve buzdolabı alarak +30 K mediamarkt'a ödedik.

Kasım MM'ye yaradı.

• realgs kullanıcısına yanıt
    Hb de yapilan kampanyalar guzel ama isletmede sorun cikinca arkasi yok.. Mesela bir esofman alti aldim, beden kucuk geldi, gayet guzel sistemde ayni saticinin farkli bedeni icin degisim talebi yapilabiliyor, yaptim gönderdim.. Saticinin isguzarligi ucuza satim oldj diye iade yapti, urun de hala stokta görünüyordu.. Bu sefer de sikayet kaydi actim.. Aradilar urun stokta yok, isterseniz kontrol edin diye.. Baktim kaldirilmis, dedim ben talep olustururken vardi, madem stokta su an yok, aradaki farki karsilayaacak bir sey yapin.. 5 kurus dahi vermediler.. Yani isin ozu: hb den hic bir sekilde olusak zararin tanzim edilmeyecegini bilerek alisveris yapmak gerekiyor.. Gelirse gelir, gelmezse gelmez muhabbeti… Amazonda oldugu gibi bir sekilde ellerinden geldigince zarari tanzim etmeye calisma malesef hb de yok..

Ayni muhabbeti gecen sene trendyolda da yasadigim icin standart (her yerde bulunabilen ve trendyol ile benzer fiyat olan urunlerin) alisverislerimde hic trendyolu tercih etmez olmustum.. (Zaten trendyol denen gudubette hb de oldugu gibi makul kampanya vs. de yok, tam rezil platform, kari milletinden bir bilinirlik kazanmislar hala 1 numara devam ediyorlar ama onlarin yerinden olmasi da yakindir..) Hb de de artik ayni sekilde standart alisverislerimde pek guven duyarak tercih etmez olacagim gibi duruyor.. Tabi cazip firsatlar yine de hb yi trendyolun onune konumlandiriyor..

Hb amazonu nasil premium uyelikte taklit ettiyse, musteri memnuniyeti tarafinda da taklit ederse yakin zamanda olmasi beklenen trendyol kan kaybederken hb kaybetmez, rekabette amazon ve ikisi one cikar yavas yavas.. Fakat trendyol mantigi musteriye bir cacik yok, hata telafisi yok seklinde ilerlerse trendyol ile beraber kaybedecek kani var demektir…

Amazon ulkede artan pazar payi ile yeni bir karar ile yatirimlarini artirdigi gun ikisinin de cok cani yanar.. Amazon son 6 aydir epey iyi bir ivme de kazanmis durumda, muhtemeldir ki urun cesidi-stogu ve bazi eksik durumlarina karsi onumuzdeki yil aksiyonlar alacaktir.. Bir de amazon kendi markali urunlerini de su ulkeye getirse tadindan yenmez bir platform olacak ama bakalim…

Ama bu kasim doneminde amazonun kampanyalarinin da sinirli, indirimlerinin cogu zaman yetersiz kaldigini, hb nin kampanyalarinin cogu urunde ciddi uygun fiyat sundugunu da belirtmeden gecmeyim… Kampanya-secenek-fiyat-alternatif ve hatta kargo hizi (ankaradayim) vb. her turlu durum icin bu kasimda bana en cok alisveris yaptirtan platform hb oldu (sonra amazon sonra n11 ve trendyol oldu), ama musteri memnuniyeti kisminda ise sinifta kaldi… Hatta gecen seneki tutumundan bile daha kotu bir yaklasim gosterildi.. Demek ki hb de mus. memnuniyeti tarafinda gerilemeler mevcut…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• carpenic kullanıcısına yanıt
    Bana da agt yapti bunu..

• Beyler bir sikintim var. Ayın 11inde satın aldığım ürünü 3. Kez erteliyorlar. Bugün olmadi şu gün. O gün olmadı şu gün gonderecegiz diye. Şimdi de 30unda gonderecegiz diyorlar. Ne yapabiliriz buna?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah biliyor ya N11 benim için yok sayılır.Ne zaman alışveriş yaptığımı bilmem bile.

Hiç kanım ısınmadı.

Trendyolda benzer, tek tük alışverişim oldu ama pazaryeri platformu olduğu için zaten kimle nasıl muhatap olacaksın.

düşünüyorum da Amazon olmasaydı, Türk online alışveriş dünyası ne halde olurdu şimdi?

HB inşallah daha iyi olur,Amazon da ürün gamını arttırırda tadından yenmez alışveriş yaparız artık .

• Arkadaşlar televizyon almak istedim Bu şubatta öde kampanyasından faydalanarak ama yapikredi kartımda şubatta öde seçince taksit seçemiyorum. Burada başka arkadaşlar tv alırken taksit yapabilmişti. Sorun yapikredide mi yoksa hepsiburadada mı fikri olan var mı

• sepette 60 tl...

https://www.hepsiburada.com/lipton-yellow-label-suzen-posey-siyah-cay-100-lu-p-ZYUNIL70003656?magaza=Hepsiburada

• sak0575 kullanıcısına yanıt

amazonda 56 tl

• utaritli26 kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşın attığı süzen poşet sizin attığınız demlik için olanı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • suelstyle kullanıcısına yanıt

• hepsiburada efsane gençlikte ilk alışverişe %50 hediyesi sadece hepsipay ile yapılan alışverişlerde mi veriyor? yoksa ödemeyi worldpay veya garantipay ile yapınca da %50 papel hediye geliyor mu?

• Çaykur Rize Turist Çayı 1000 gr
    https://www.hepsiburada.com/aykur-rize-turist-ayi-1000-gr-p-ZYSERCAY0105001921?url_src=ios-product-detail

Sepette 60 TL

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    Düşmedi bende

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt

Bende de düşmedi, marketlerde çoğu zaman 64 lira veriyorlar. Bazen 70+ yazılıyor.

Bu arada bu ürünün yanında 53 veya 06 yazıyor hocam Rize ve Ankara yani. Rize olmasına dikkat edelim, karışık oluyor reyonda genellikle.

• Satıcı Hepsiburada ise sorun yaşama ihtimali çok az. Yazın Rinso aldım çek puan vs ile uyguna geldi. 1 hafta 10 gün geçti kargoya verildi ama hareket yok. Yazdım MH ye 1 dakika aradı hemen ürün stokta yok. O zaman iptal etmeyin başka rengi siyah var dedi. Gönderin 2 güne teslim edildi.

Bu siteden bir tek ben memnunum sanırım. Ufak tefek bir sürü sorunu bir şekilde çözüme kavuşturulması iyi oldu.

Eskiden hızlıal vardı o da sorunları hızlı bir şekilde çözerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    2-3 yıl önce Trendyol'un elde ettiği Kasım ayı satışlarını bu sene Hepsiburada yakalamış. Aman aman bir indirim görmedim ama her koldan kampanyalar falan adından söz ettirdi demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt

Valla ne yalan söyleyeyim ben gayet seviyorum hb’yi. Özellikle amazon geldikten sonra daha kaliteli hizmet vermeye başladılar. 1 yıldır yaptığım alışverişlere bakarsam hb mi amazon mu deseler hb derim. Umarım bozmadan devam ederler.

• Şimdi al, şubatta öde kampanyası bence tam bir efsaneydi.

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.