Şimdi Ara

Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: whitelighter Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (3 Mobil) - 20 Masaüstü3 Mobil
5 sn
22.699
Cevap
1.775
Favori
2.564.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    25 tl altına kargo bedava olmuyor premium olsa da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt

Bende Kasım ayının ilk yarısında gözükenler kayboldu. Hiçbir para da yatmadı.

• Patates Süvarisi kullanıcısına yanıt
    Olusturdugunuz listeden urunleri sildiniz mi? Silmemeniz gerekiyor para yatana kadar, silerseniz odeme zamaninda onlar odenmiyor.

Ben yanlislikla 1 urunu silmistim ondan gelecek 65tl eksik sekilde geri kalan odemelerim hesaba gecti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Patates Süvarisi kullanıcısına yanıt
    Bende de bugune kadar haftalardir gorunen ama bugun eksilenler var, neye gore oluyor belli degil..

1 tanesinde de kurallara uymadiginizdan 76₺ yansitilmamistir diyor, nasil bir kuralsa ayni urun ayri sipariste siparis edilemezmis…

Yani linkgelir muhabbetini sanirim odeme donemi gelince yetkililer kafalarina gore eksiltiyorlar…

• bdurmus kullanıcısına yanıt

Hayır, herhangi bir sıkıntı olur diye hiçbir ürünü silmedim. Aynı listede aynı şekilde duruyor.

• eapantherea kullanıcısına yanıt

Bendekiler teker teker sipariş edildi. Ayrı ürün ve de hepsi. Anlamadım ki. En olmadı arayıp görüşeceğim tekrar.

• 50 liralık ilk sipariş kodunu kullanıyorum ama tek seferliktir diye uyarı veriyor. Yeni mail açtığım halde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutkulu420 kullanıcısına yanıt

Telefon numarası da yeni olacak.

• Serciey kullanıcısına yanıt

Hocam ben yeni üyelik aldım da ayarlar bilgilerim bölümünde telefon no henüz eklemedim. Adres bölümündeki telefon mu yeni olacak yoksa son anda kod gelirken Girdiğimiz numara mı?

• Serciey kullanıcısına yanıt

Ödeme ekranına gelemiyoruz ki hocam kuponu kabul etmiyor

• tutkulu420 kullanıcısına yanıt

Farklı cihaz, farklı tel no lazım.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Tşkler hocam, daha önce hep aynı cihazdan yapıyordum, farklı mail ve tel bularak.

• Hepsiburada da garanti kampanyası ile yeni üyelik kampanyası birleşiyor mu ? 50+50 iyi bir kombo olabilir denemeyi düşüyorum yapan var mı?

• Arkadaşlar bir ürün alacağım, fiyatı 60 tl.

Maalesef premium üyelik 1 tl kampanyası sona ermiş.

Premium hesabı lazım.

Rica etsem Premium hesabınızı kullanabilir miyim.

Edit: Hesap bulundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 3 Aralık 2022; 12:46:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: economist52

Arkadaşlar bir ürün alacağım, fiyatı 60 tl.

Maalesef premium üyelik 1 tl kampanyası sona ermiş.

Premium hesabı lazım.

Rica etsem Premium hesabınızı kullanabilir miyim.

Edit: Hesap bulundu.

Uption hesabı aç sanal kart ile hb premium al 👍 Hepsiburada İndirim, Kampanya ve Fırsatları [Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can851 -- 3 Aralık 2022; 12:42:31 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• teşekkür ederim kıymetli dostum.Sağolsun bir forumdaş hesabını kullanmam için verdi

• quote:

Orijinalden alıntı: economist52

teşekkür ederim kıymetli dostum.Sağolsun bir forumdaş hesabını kullanmam için verdi

Sadece hb değil Amazon prime için de aynı kampanya söz konusu artı bu ayın 31 ine kadar üye olursanız kart ile harcamaya %10 toplam 100 TL de iade kampanyası var haberiniz olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bilalcan94 B kullanıcısına yanıt
    Sonuc nasil oldu?

Bende de cok benzer bir durum oldu, aldigim urun sistemde bir buyuk bedeni degisim icin uygun gorunuyordu, degisim talebi ile urunu gonderdim.. Satici puma iade aldi. Talep actim hala da stokta gorunuyor niye degisim yapilmamis diye.. Sonra döndüler, dediler hatali stok girilmis, urun stokta yok degisim yapamiyoruz, aradaki fiyat farkini da veremiyoruz. Siz gidin otede oynayin, baska platformlara guven duyun cunku biz kimsenin yasadigi sorunla ilgilenmeyiz, kampanya doneminde aldiginiz urun gelirse gelir, olursa olur, hatasiz cikarsa cikar, gelmezse gelmez, defolu olma-uymama vb. herhangi bir durumu oldugunda donup de bize hesap soramazsiniz, zaten o kampanyalari da urunler iade olsun ama arada 10-15 gun parayi isletelim diye yapiyoruz, derdimiz urun satilmasi ve musteriye memnuniyet sunmak degil, hadi baska kapiya cektiler…

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.