Şimdi Ara

Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
22.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobildeydim sadece sepet sayfası açılmadı. 3 kez denedim açılmadı error verdi. Sonra deneyeyim dedim. Kampanya bitti. 200 tl cebimde kaldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken bitti üzdü.

• O kadar hesabın içinde sadece sonlardan bir tanesinde indirim vardı o da sanal karta limit atana kadar kayboldu. Çaykur çaylara da 1'er lira zam yapmıştılar moralimi bozmuştular zaten. Bir hepsiburada kampanyası daha burukluk ve hayalkırıklığıyla sona erdi benim için. Bu olay şunu farkettirdi bana, hepsiburada uzun süredir hep bir mutsuzluk yaratıyor bende. Neyseki trendyol var, amazon var.

• iyi ki amazon var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. hesaptan sepeti oluştururken bitti. HB ayıp etti 12ye kadar sürmeliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: katakulli_35

iyi ki amazon var
    Amazonda ne var hocam?
  • Saat 24 de bitmesi gerekirdi,erkenden sonlandı...
  • Arkadaş görmemle bitmesi bir oldu. Hay şansıma tüküreyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi aile çocukları erken bitirdiler

• odememi yaparken kart hatasi verdi, sonra bir baktim kampanya sonlanmis. boyle kampanya yonetimi mi olur, yaziklar olsun be

• Tesekkurler bebek bezinde cok avantajli oldu

• 150 ye 50 tl kayboldu, yerine süpermarkette %20 gelmiş ama çeşit az

• Ya bu Amazon'da ne var ben çözemedim. Ürün çeşidi az, fiyatlar zaten diğer sitelerde daha iyi. Siteleri çok karışık. Adam gibi alışveriş yapmak nasip olmadı. Millet ne buluyor anlamıyorum.
  • adanaliboy kullanıcısına yanıt
    Bana da pet shopa %25 indirim vermişler. Ama öyle alıcılara koymuşlar ki ürünü kazık, 150'ye satıyor. Ona indirim tanımlamışlar. Halbuki aynı ürün diğer satıcılarda 80 lira. Dalga mı geçiyorlar bizle?
  • Ben de faydalandım indirimden konuyu görmeden önce yararlanmıştım ama yine de konu sahibine teşekkürler.

• Hey Jude. kullanıcısına yanıt
    Ben aradım müşteri hizmetlerini, sistemde problem olduğu için şuan indirimlerin düşmediğini ilerleyen saatlerde tekrar deneyin dedi. saat 23e geliyordu. 1 saat zaman var nolcak dedim çmzülmezse uzar süre dedi. bakalım nolcak bekliyorum sepeti hazır.

• ldr1907 kullanıcısına yanıt
    paralı adamı çok hocam,, reklam parasını onlara veriyor diye düşünüyorum,, aklı başında kimse için bi fırsat yok orda 3 5 ayda bir bişey çıkarsa çıkar, misal iki ay önce 1.5 ugreen usb kablo fırsatı çıkmıştı 8.90 mı 9.90 mı neydi

• quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

Ben aradım müşteri hizmetlerini, sistemde problem olduğu için şuan indirimlerin düşmediğini ilerleyen saatlerde tekrar deneyin dedi. saat 23e geliyordu. 1 saat zaman var nolcak dedim çmzülmezse uzar süre dedi. bakalım nolcak bekliyorum sepeti hazır.
    Hocam ne diyecekler başka. Mahmut mu desinler

Hesapladiklarindan çok oldu ilgi. Sonra fişi çektiler. O kadar da uğraştık sepete

• İlk önce bi direk aklıma gelen oral-b nin diş fircalariydi lazim degil var zaten ama indirimi kullanmak için alacaktim sonra aileme sordum, suan lazim olmasada eninde sonunda lazim olacağı için fairy Platinum, ariel, sac spreyi olarak 3 hesaptan da aynı olarak aldim

• Diğer siteler gibi bomba indirim, patlattik indirim diye cigirtkanlik yapmadiklari icin muhtemelen indirim olmuyor diye dusunuyorsunuz. Fiyatlandirmalari farkli 2-3 gunde bir fiyatlarda asagi yukari oynama yapiyorlar eger bir urunu almaya niyetiniz varsa takibe alip diger sitelerden cok daha uyguna geldigini farkedersiniz. Ozellikle aylardir kitap katagorisi diger kitapcilardan cok cok uyguna geliyor. Su ana kadar amazondan aldigim her urun piyasa da en dip seviyedeydi bunun en onemli sebebi ise ihtiyacım olan urun nerede enygunsa oradan almam tabiki.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.