Şimdi Ara

Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
22.085
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkadaşlar hesabı olup kullanmayacak varmı. sanırım biraz sonra kampanya bitecek yada bitmek üzere. hemen kullanabilirim
  • kalktım kartı aldım geldim bilgileri gircem sepet tutarı artmış. sizin yapacağınız indirime tukureyim. 12de bitirin bari. amazon beter etsin inş sizi.
  • erken bitirdiler cidden, ilginç
  • Tam kart bilgilerini girdim, onay sayfasında indirim silindi. Hay ben böyle işin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yağ mı bu yağ mı derken indirim bitti. Sağlık olsun.
  • Ben de kampanya ortadan kayboldu neden diye sormaya gelmiştim. Gördüm kulaklık ödemesi yaptım. Sonra da buna bakayım demiştim

• Kedim için kum ve mama alacaktım, iyi denk geldi. 6kg reflex yavru kedi maması ve 20kg kedi kumu toplam 100 lira tutmuş oldu. Dört ay civarı götürür tahminen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 16 Eylül 2020; 22:45:6 >
  • Her hesabımda ayrı bir indirim çıkmıştı gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopplereffect -- 16 Eylül 2020; 22:45:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten yazıklar olsun. Gün sonuna kadar deniyor bir anda indirimi bitiriyorlar. Alacakları alamadan indirim bitti.

• nerede kalmıştık? amazon prime ayrıcalıklarını incelemeye devam...
  • tesekkurler paylasim icin faydalandk

• bu kadar yaptılar ya teşekkür de etmek lazım iyiydi :))
  • Sepette düşüyordu. Ödeme sayfasına geldim düşmedi. Sonra bir baktım anasayfadan da gitmiş. Kampanyayı satın alırken sildiler :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitmiş kampanya kullanamadık

• Kampanya sepetteki ürünleri alırken bitti. Yazıklar olsun.

• sonerakgun kullanıcısına yanıt
    Sen nereden anladın bitmek üzere olduğunu. Gün sonu yazıyordu. Tebrikler

• Kampanyayı erken bitirdiler. Bundan faydalanamayanlar, getir e bakabilir. Kullanılmış hesaplara 40a 20 ve getir büyükte ilk sipariş e 80e 40 veya 85 e 40 indirim tanımlamışlar.

• Gün sonu gece 12'ye kadardır. Ne biçim iş yapıyorsunuz anlamıyorum ki? 3 kuruş ucuza alalım diyoruz o bile olmuyor.
  • Birader kararsız kalıp oyalamasaydı 2. hesapta da alışverişi tamamlayacaktım. Kolonyalar ve maske sepette kaldı.
  • Böyle şeylerde acele edeceksiniz ihtiyacım yoktu kullanmadım olsa anında yapıştırırdım

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.