Şimdi Ara

Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
2
Favori
22.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pahalı almissin 180 tanesi 95 e geliyor Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat kıyaslama sitelerinden bakınca neredeyse bir çok üründe ya kafa kafaya ya da Amazon daha ucuz. Ki % 5 tolerans veriyorum. Bir ürün HB'da da 500 Amazon'da 525 ise 25 fazla verip oradan alıyorum. Bir para aldığım da yok. Sadece 60 gün şartsız, koşulsuz iade, ultra hızlı kargo, koca koca koliler içinde kağıtlara sarılmış ürünler için tercih etmeye değer. Ki 2 3 gündür Prime ayağına baya ıvır zıvır aldım. Kafam rahat, çakma mı lan acaba diye düşünmem gerekmiyor. HB, N11, GG vs yerlerde % 99 çakma çıkıyor Çinli markalar, özellikle Sony kulaklıklar. Amazon candır. Ahlakları yeter. Beter olsun diğer kan emiciler. 10 tl ucuza verip sattıktan sonra her türlü pisliği yapanları tercih edecek değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

Fiyat kıyaslama sitelerinden bakınca neredeyse bir çok üründe ya kafa kafaya ya da Amazon daha ucuz. Ki % 5 tolerans veriyorum. Bir ürün HB'da da 500 Amazon'da 525 ise 25 fazla verip oradan alıyorum. Bir para aldığım da yok. Sadece 60 gün şartsız, koşulsuz iade, ultra hızlı kargo, koca koca koliler içinde kağıtlara sarılmış ürünler için tercih etmeye değer. Ki 2 3 gündür Prime ayağına baya ıvır zıvır aldım. Kafam rahat, çakma mı lan acaba diye düşünmem gerekmiyor. HB, N11, GG vs yerlerde % 99 çakma çıkıyor Çinli markalar, özellikle Sony kulaklıklar. Amazon candır. Ahlakları yeter. Beter olsun diğer kan emiciler. 10 tl ucuza verip sattıktan sonra her türlü pisliği yapanları tercih edecek değiliz.
    Amazon da kan emici benim paramı gaspettiler telefon alırız diye umut ediyorduk oda yalan oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seytan-67 S kullanıcısına yanıt
    Pahalı alan sen olmuşsun ama daha durumdan haberin yok. Bence önce finish tablet in Finish quantum ball olmadığını öğrenmelisin.

Bu 18 ayar altını 24 ayar altınla karşılaştırmak gibi birşey .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmlkszhacker kullanıcısına yanıt
    Hiçbir banka hesap ücreti alamaz artık hocam.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Hocam emin misiniz birçok banka ücret alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlkszhacker

Hocam emin misiniz birçok banka ücret alıyor
    Kredi kartı ücretidir o hesap değil. Ayrıca her banka ücretsiz kk sunmak zorunda yapı kredi world eko kullanıyorum aidat yok mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmlkszhacker kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı aidatından bahsediyorsanız birçok bankada öyle aidatsız kk'ler var ancak hepsinde kampanya bolluğu aynı olmuyor.Maximum genç kk almanız gerekmeden de bu kampanyalara katılabiliyorsunuz veya kk'da öğrenciyseniz ücretsiz.
    Teşekkürler hocam

• HB'nin Garanti 25 ve Durex 10 TL indirim çekleriyle toplam 85 TL tasarruf oldu. Konu sahibine teşekkürler.
  • fquadrat F kullanıcısına yanıt
    Halen devam ediyor mu köpek mamasi cis bezi vs gecerli mi

• 100/20 mp nerde hangi kamp e tic mi yok oyle bisey

• White Water kullanıcısına yanıt
    150/50 devam mi

• gcb1903 kullanıcısına yanıt
    Prime olayi neydi amazonda cakma yok mu hic

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hayır dün kullandım ve ancak teşekkür mesajı yazabildim. Dün kullanamadıysan üzgünüm ama kampanya sadece 1 gündü. Belki ilerleyen günlerde benzer bir kampanyayı HB tekrar yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 17 Eylül 2020; 15:27:11 >
    Maximum Genç E-Ticaret kampanyası hocam google'larsanız görebilirsiniz.Saygılar
    Genc kart mi olacak yok platinium var bende

Maalesef uygun değil hocam.
  • Olmuyor. Uygulamada gozukmesine ragmen sepete ekleyince inidirimi uygulamiyor

• Bebek bezi 35 kuruşa geldi diye alarak faydalandım.. sanırım daha ucuza bulamazdım..
    Paylaşan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isok -- 17 Eylül 2020; 18:35:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.