Şimdi Ara

Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
2
Favori
21.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 ay
  • Cevaplayan Üyeler 147
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (9 mesaj) murat007m (8 mesaj) .Eray. (7 mesaj) CengizGurkan (6 mesaj) davetsiz07 (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (95 mesaj) Mobil (51 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (54 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Hepsiburada seçili ürünlerde(market ürünleri) 150 ye 50 TL indirim (kişiye özel olmayabilir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    250 Mesaj

Öyle deme kardeşim bazen çok iyi indirimler oluyor. Çok ekmeğini yedim. Ha arayüzü bizim alışık olmadığımız tarzda o ayrı.
    |
    |
    ldr1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6192 Mesaj

1. Amazon'dan ürün alırsın 30 gün için de beğenmezsen iade edersin.
    2. Amazon'dan ürün alırsın arızalanırsa 2 yıl içinde iade edersin, Amazon sana ürün parasını iade eder. 1.000 tl verdin aldın ürün 2.000 tl oldu Amazon aradaki farkı karşılayıp istersen tekrar sipariş vermende yardımcı olur. Yeni gelen ürün de yeni sipariş olduğu için 2 yıl garantili olur.

En ufak problemin de satıcı amazon ise sana her türlü güzelliği yapabilir.
    |
    |
    ldr1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kıdemli Yarbay
    2712 Mesaj

İndirimden bende faydalandım. Çaya ve sabuna ağırlık verdim. Çay markette 32 lira, sabun olmuş 15 lira.
    |
    |
  • Binbaşı
    1285 Mesaj
    Kapsül kahve almıştım, 4 kutu kurukahveci Mehmet efendi filtre kahve yollamış satıcı:(
    Hata falan olduğunu zannetmiyorum, ifadeyle uğraşacağım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

Maskeler size ulaştı mı? Siparişimde ben de o üründen bir miktar almıştım ama aradan birkaç gün geçtikten sonra satıştan kaldırıldığını ve daha da ilginci satan mağazanın kapandığını fark ettim. Sipariş durumunda hala kargoya verilecek gibi görünüyor ama kapanan mağazadan ürün yollanacağını pek sanmıyorum. Sipariş faturalandığı için iptal edilemiyor, teslim edilmediği için de iade işlemi yapılamıyor. Daha önce başıma gelmeyen tuhaf bir durum. Bakalım nasıl neticelenecek.
    |
    |
    aqhuan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    264 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: winterlight

Maskeler size ulaştı mı? Siparişimde ben de o üründen bir miktar almıştım ama aradan birkaç gün geçtikten sonra satıştan kaldırıldığını ve daha da ilginci satan mağazanın kapandığını fark ettim. Sipariş durumunda hala kargoya verilecek gibi görünüyor ama kapanan mağazadan ürün yollanacağını pek sanmıyorum. Sipariş faturalandığı için iptal edilemiyor, teslim edilmediği için de iade işlemi yapılamıyor. Daha önce başıma gelmeyen tuhaf bir durum. Bakalım nasıl neticelenecek.
    Benim de bugün koskoca Loft mağazasından aldığım pantolon başkalarına gönderilmesine rağmen bana gönderilmedi 3 hafta sonunda iptal edildi. Bu şekilde işliyor hocam ne bir bilgilendirme var ne mail direkt iptal. Salak herifler ya. Şaka gibi.
    |
    |
  • DH Yönetici
    3835 Mesaj
    Siparişler yolda zarar görmüş iade olacakmış. Bu kaçıncı oldu hb. 1 hafta beklet sonra da yolda zarar gördü iade de. Fake takip kodu girip bilerek göndermiyorlar gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim de maskelerden ses seda yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    winterlight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    626 Mesaj

hocam bulunduğum ile gelmiş. mobil bölgedeyim geç teslim edilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    winterlight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Maskeler iptal oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.