Şimdi Ara

Hepsiburada Seçili süpermarket ürünlerinde 2.ürün bedava oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
6
Favori
11.339
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya normalde 2. ürün %50 indirimli ama indirimi 2 kere uyguluyor. Ve ürün bedava oluyor. Pek çeşit yok ama mesela Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 24'lü Fırsat Paketi 2 tanesi 140 TL oluyor.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/secili-supermarket-urunlerinde-2-urune-50-indirim?filtreler=satici:Hepsiburada

• 2. Üründe yüzde 50 olan farklı ürünlerden birer tane attım sepete her üründe yarı fiyatı geçerli oldu yani ben 2 adet 140 ödemek yerine 1 adet 70 şeklinde sipariş verdim. Umarım iptal olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resdemx R kullanıcısına yanıt

Aynen o şekilde de düşürüyor fiyatı. Siparişler İptal olmazsa fiyatlar güzel.

• Çaylardan aldık bakalım. Haber verdiğiniz için teşekkürler fiyatlar güzel.

• Normale dönmüş

• 4 x ofçay 1 kg 65.90'a gelirse iyi olur... ty'deki satıcıların hatalarına falan sipariş vermiyorum da, hb'nin kendisi olunca, pek acımadım. :)

• celtic pride kullanıcısına yanıt

Uni baby ıslak mendil ve deterjanlar hazırlanıyor gözüktü bende. Çaylar beklemede.

Çek alırız en kötü diye düşünüyorum.

• 6 kg çay aldık 98 tl 2 tl daha ekledik kargo bedava oldu. 1 kg çay 16 liraya geldi. Şu piyasada bedava. İnş gelir.

Edit :iptal ettiler hb gözünü açtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chantodowill -- 6 Şubat 2021; 4:5:16 >
    1. SİPARİŞ: 2 paket ıslak mendil hazırlanıyor durumunuda.
    2. SİPARİŞ: 2 paket çayı kendisi iptal etti.
    3. SİPARİŞ: 1 paket çay 1 paket bulaşık süngeri aldım. Sadece çayı iptal etti.

Çay ne yapsan indirimle almıyorsun. Hepsiburada Seçili süpermarket ürünlerinde 2.ürün bedava oluyor. 

• S.Goodman kullanıcısına yanıt

Bende şu an çaylar böyle gözüküyor, 2 iptal, 4 hazırlanıyor şeklinde.. halbuki sadece o ikili paketten 2 sipariş vermiştim ve 65.90 ödemiştim... :S

bunlar düzelteceğiz diye daha çok batıracaklar hb'yi, bu kafayla giderlerse 8 çay falan yollayabiliirler :))

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

Bende şu an çaylar böyle gözüküyor, 2 iptal, 4 hazırlanıyor şeklinde.. halbuki sadece o ikili paketten 2 sipariş vermiştim ve 65.90 ödemiştim... :S

bunlar düzelteceğiz diye daha çok batıracaklar hb'yi, bu kafayla giderlerse 8 çay falan yollayabiliirler :))

benim siparişte aynen bu şekilde görünüyor umarım gönderirler

• Ben de aldım bir şeyler ama bence iptal eder bu hb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daniel_wellington -- 6 Şubat 2021; 4:19:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen böyle hocam ... Hepsiburada satıcılı 2'li çaylar iptal edildi ... Ürüne tıkladığında başka satıcıya yönlendiriyor...normalde 3 tane 2'li almıştım... Şimdi siparişlerde 6 tane 1 kg gösteriyor..
  • jest_89 kullanıcısına yanıt

pek zannetmiyorum hocam da, hayırlısı bakalım

Bende de öyle, çaylar çoğalıyor. Bu işin sonu ne olacak acaba, komedi filmi gibi. Hepsiburada Seçili süpermarket ürünlerinde 2.ürün bedava oluyor. 

• buradaki misafirler bir yana, bir de telegrama düştü mü kampanya, bitmiştir, ruhuna el-fatiha :)

ek: ürünler, şu anda çok satanlar listesine de girmiş... bizim çaylar kesin iptal de, @S.Goodman 'ın ıslak mendilleri yalan olmasa bari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 6 Şubat 2021; 4:23:48 >
  • 4 çayın ikisini iptal etti yarısını mı geri yatırır acaba. kalanını da iptal etsem mi diyecektim kalanı da 4 görünyor. yani 6 çayın 2 si iptal 4 tane gelecek gibi duruyor anlamadım gitti napsak acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 6 Şubat 2021; 4:30:24 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Çay alan herkeste durum aynı hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyerovitch

Çay alan herkeste durum aynı hocam...

aslında totalde aynı gözüküyor 2 x 2 yi iptal edip 4 x1 yapmış gibi sanki totalde

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.