Şimdi Ara

Hepsiburada seçili monitörlerde %5 ile %15 indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sıcak fırsat mı tam kestiremedim ama hepsiburada da monitörlerde%5 ile %15 indirim yapmışlar. İhtiyacı olanlara duyrulur.

Monitör Fiyatları ve Çeşitleri Hepsiburada'da!

• Asus VG248QG 24" 165 Hz 0.5ms (HDMI+Display) FreeSync 1.749,00 TL

https://www.hepsiburada.com/asus-vg248qg-24-165-hz-0-5ms-hdmi-display-freesync-full-hd-tn-oyuncu-monitoru-p-HBV00000N2QTO

Bu sıcak gibi.

Edit: 2019'da 1500'e satılmış ama 2021 yılındayız maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 18 Ocak 2021; 15:9:44 >
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt

Bu alınır arkadaşlar bir alt modelini kullanıyorum asus çok memnunum.Ama dikkat edin ips değil tn panel herkesin beklentileri karşılamayabilir fps shooter için ideal monitör. Diğerlerine baktım 2-3'ü hariç fiyatları bindirip indirmişler.

• Yaklaşık 1 aydır monitörlere bakıyorum. Fiyatlarda indirim göremedim.

• Oktaymese O kullanıcısına yanıt

bu ürün full hd bile değil. ve tvde oyun oynamak eziyet. gecikmeden dolayı. monitörlerde gecikme çok daha düşük oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oktaymese O kullanıcısına yanıt

oyun oynamazsanız olabilir ama oyun oynayacaksanız iş görmez. dizi film falan filan. bu paraya full hd monitor de var. bazılarında ses çıkışı bile var

Asus VP228HE 21.5" 1ms (Analog+HDMI) Full HD Multimedia Fiyatı (hepsiburada.com)

HP V214a 20.7" 5ms (Analog+HDMI) Full HD LED Monitör 1FR84AA Fiyatı (hepsiburada.com)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.