Şimdi Ara

HEPSİBURADA REZALETİ?ÖNCE SİPARİŞ ALIYOR SONRA STOK YOK İPTAL EDİYOR (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
544
Cevap
18
Favori
23.280
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana iptal maili gelmemis yollamayimi düşünüyorlar acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cahiller yine doluşmuş konuya yok parayı işletecekmiş yok faize yatıracaklarmış aldığınız kitabın paraları adamların bir günlük reklam parası bile değildir .hepsiburadaya hiç acımam istediğiniz kadar sipariş verin batsın ama kaldı ki adamlar çeklerle durumu yine kurtarıyorlar 1 hafta paranı değerlendirse ne olacak .

• quote:

Orijinalden alıntı: mebust

2010 yılında traş makinası siparis etmiştim 175 tl ye. Üç hafta Kargo bekledim sonra stokta yok temin edeceğiz sonra gönderirz dediler. Baktım bi cacık olmayacak iptal ettim parami verin dedim. Bi kazık da ordan yedim. Taksitli aldim diye güya elime geçmeyen makinanın parası taksit taksit ödediler o gün bugündür yemin ettim ordan bişi almam.

taksitli bir ürün aLip iptal ederseniz, çekilen tutar kaç taksitle alinmissa aynı şekilde geri iade olur. siteler ole ilgili değil bu durum, bankalarin kuralı böyle malesef. benim başıma çok geldi bu durum.

• Boş boş konuşmak için yer arıyorlar. Derdi tasası bunlara düşmüş, almadıkları halde bunlara ne oluyorsa...
  • Geçen yıl hb çok iyiydi bu yıl sonuna doğru biraz sapıttı.

• ölücülerrr failed
  • quote:

Orijinalden alıntı: stack1

Hayır arkadaşlar alıyorsunuz peki sıkıntı yok isterseniz 500 tane alında gelip buraya 3 tane aldım tanesini 100 liradan satarım demek nedir ya gerçekten anlamıyorum bazen :)

Adam kandırmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞ55 -- 3 Kasım 2015; 23:45:56 >
  • Aynı gün kargo dedikleri ürün 2 gündür Hazırlanıyor aşamasında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşasın Hepsiburada!
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

HB'yi tebrik ediyorum ölücüleri ikince defa avladı, parayı iade etse bile sizden gelen parayı 2 günlük işletse 2 katını kazanmış olur, fiyat hatası vs yok bilerek yapıyorlar.

Ticaret sitesi altında bankacılık. Arkasında doğan olmasa öttürmüşlerdi çoktan.

Ama lobi mobi demezler kriz zamanı çökerler üzerine.

Şimdilik kriz herkesçe hissedilmiyor. Geçiştiriliyor gibi yapılıyor. Neyse işte kriz var.
  • Boş mezar var deseler bu ölücüler içine giricek.Nefret ediyorum boyle tiplerden

• defalarca kez telefon, bilgisayar hatta motor yağını bile hepsiburada dan aldım, bir kez bile sorun yaşamadım

ayrıca parayı 2 günde işletip 2 katına çıkarma yöntemi varsa bize de söyleyin de öğrenelim, eline klavye geçen bol keseden sallıyor
  • Hepsiburada amazondan bile iyi bence arkadaşlar haksızlık etmeyin.

Not:Dislike butonunu kırmayın yavaş şaka tabiki

• Kargo ücreti arttı bayağı. Eski avantajı pek kalmadı.
  • Hepsiburada devamlı aynı şeyi yapıyor. En az haftada birkere. Sırf reklamları yapılsın diye. Tüketici haklarına bunu söyledigimde devletin bir kurumu varmış oraya başvurmam gerektigini söylediler. Onlarda denetleyip ceza yazıyormus bu tip şeylere. vaktim olmadıgından o kuruma gidemedim.
  • byyigit B kullanıcısına yanıt
    Hocam kurum ne acaba,ben gidebilirim

• hocam ismi bu: ticaret il müdürlüğü. Benim olay 1 TL lik bilgisayardan sonra olmuştu. 2 TL yede laptop koymuşlardı.
  • arkadaşlar iade ediyoruz mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

http://www.hepsiburada.com/dreamcar-akilli-kese-yesil-buyuk-boy-3305606-pm-otev3305606

bu akıllı kese ne işe yarıyor tam olarak, anlayamadım ?
  • Saralle kampanyasında adamın teki 20 kavanoz fıstık ezmesinin resmini koymuştu beter olun

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.